Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KSW 26: „Materla vs. Silva 3″ w cenie 40 zł

 

KSWTV.com oficjalnie rozpoczęło sprzedaż subskrypcji. Zależnie od miejsca zamieszania, ceny wynoszą 40 zł, 10 euro lub 14 dolarów. Transmisja będzie prowadzona w języku polskim oraz angielskim. Fani otrzymają również możliwość wyboru kamer zza kulisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja już zaraz wykupuję pakiet iplaSPORT i oglądam, nie ma bata. A w najbliższej przyszłości zapewne podpisuję umowę z CP. Dla mnie F1 znaczy więcej niż wszystko inne, po prostu kocham ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie puszczą w otwartym Polsacie bo:

1) cały ambaras polega na tym, by kibic faktycznie zainteresowany Formułą 1 kupił Cyfrowy Polsat lub kablówkę z Polsatem Sport lub pakiet w Ipla.TV. Albo, jeśli korzysta z tych usług dla Formyły1 by pozostał i nadal korzystał.

2) oglądalność Formuły 1 bez Kubicy jest niska i nie jest opłacalna dla otwartego kanału, który zarobi więcej na powtórce serialu niż na transmisji Formuły 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekgrochowicki a w LM masz polski zespół ? idąc tym tokiem rozumowania to w LM też nie powinni inwestować bo to strata kasy...

Ostatnie dni pokazuja jak ważna F1 była dla ludzi w Polsce więc nie chrzań głupot, tylko wypada się cieszyć z tej informacji. Brawo Polsat za F1! Ufff odetchnąłem z ulgą po przeczytaniu tej informacji bo nie chciało mi się na streamach oglądać po rusku F1 tylko wolę posłuchać Zientarskiego czy materiałów Lorka w studiu. Super info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co oglądali na Polsacie przerzucą się na Polsat Sport. Oglądalność będzie zadowalająca dla kanału kodowanego. Dla mnie szukanie powiązania między F1,a LM jest głupotą. Bardzo wątpliwe by Polsat zdobył LM i to bez względu na to czy nabyli by F1 czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CP zdecydowanie lepiej byłoby nadać emisję głównego wyścigu w HD w Polsacie Sport, oraz w SD w PSN. Zyskaliby dzięki temu większa widownię (większe zyski z reklam), a jednocześnie ograniczyliby emisję HD jedynie dla swoich abo platformy. Popularność PSN też wzrosłaby dzięki temu zabiegowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...