Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sobota 26.01.

 

14.00: Studio Pucharu Polski

14.30 - I półfinał: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (także w Polsacie Sport News)

17.00: Studio Pucharu Polski

18.00 - II półfinał: Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

20.00: Studio Pucharu Polski

 

niedziela 27.01.

 

14.00: Studio Pucharu Polski

14.30: mecz finałowy Pucharu Polski

16.30: Studio Pucharu Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że @bein sport napisał ten post, ponieważ zmieniła się godzina (z 18:00 na 14:30) rozgrywania finału PP w siatkówce mężczyzn, a mecz PGNiG Superligi w piłce ręcznej kobiet: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Vistal Łączpol Gdynia, który jest o 14:30 będzie transmitowany na Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę czy tylko ja odnoszę takie wrażenie że na Polsacie Sport Extra emitowane są dużo bardziej atrakcyjne transmisje sportowe niż na Polsacie Sport?

Mam CP dopiero od dwóch miesięcy więc jestem świeży w tej platformie, ale odniosłem wrażenie że na kanale "Extra" idzie dużo więcej, szczególnie światowego sportu niż na jego starszym bracie. Nie twierdzę że to źle bo prawa kosztują, a jako że Polsat Sport dostępny jest już od pakietu Mini HD za 14.90 to dawanie atrakcyjnych globalnie transmisji sportowych było by co najmniej dziwne jednak wciąż to Polsat Sport jest synonimem marki.

Cieszy mnie to że CP oferuje sporo sportu nie umieszczając go na specjalnie tworzonych kanałach "Premium"(dodatkowo płatnych jako opcja), jednak jak widać atrakcyjniejsze transmisje pokazuje i tak na kanale Polsat Sport Extra, który dostępny jest dopiero od pakietu za 39.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje obserwacje są słuszne. Na PSE zobaczymy rozgrywki tenisowe ATP, większość spotkań TME , Formułę 1 czy zagraniczne Ligi piłkarskie. Polsat Sport skupia się na rozgrywkach krajowych,czyli pokazuje siatkówkę i piłkę ręczną. Z Boksem jest różnie,raz leci na Polsat Sport a raz na PSE. Polsat Sport transmituje mecze kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę czy tylko ja odnoszę takie wrażenie że na Polsacie Sport Extra emitowane są dużo bardziej atrakcyjne transmisje sportowe niż na Polsacie Sport?

Mam CP dopiero od dwóch miesięcy więc jestem świeży w tej platformie, ale odniosłem wrażenie że na kanale "Extra" idzie dużo więcej, szczególnie światowego sportu niż na jego starszym bracie. Nie twierdzę że to źle bo prawa kosztują, a jako że Polsat Sport dostępny jest już od pakietu Mini HD za 14.90 to dawanie atrakcyjnych globalnie transmisji sportowych było by co najmniej dziwne jednak wciąż to Polsat Sport jest synonimem marki.

Cieszy mnie to że CP oferuje sporo sportu nie umieszczając go na specjalnie tworzonych kanałach "Premium"(dodatkowo płatnych jako opcja), jednak jak widać atrakcyjniejsze transmisje pokazuje i tak na kanale Polsat Sport Extra, który dostępny jest dopiero od pakietu za 39.90

 

@Iceberg - Polsat Sport Extra jest dostępny już od pakietu Rodzinnego HD za 24,90 miesięcznie.Za te kasę mam wszystkie kanały sportowe polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 28 stycznia

18:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław Polsat Sport

 

Wtorek 29 stycznia

01:00 USA - Kanada Polsat Sport

 

Środa 30 stycznia

18:30 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga: Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin Polsat Sport

 

Piątek 1 lutego

18:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała Polsat Sport

03:00 Boks, Gala w Chicago - waga ciężka: Mike Mollo - Artur Szpilka Polsat, Polsat Sport

 

Sobota 2 lutego

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel Polsat Sport, Polsat Sport News

20:40 Rumunia - Polska Polsat Sport

20:40 PSV - Den Haag Polsat Sport Extra

 

Niedziela 3 lutego

12:30 Twente - Utrecht Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk Polsat Sport

14:30 Venlo - Ajax Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Gaz-System Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock Polsat Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jakie mecze to Ci nie powiem, bo nie jest terminarz pełny, ale Polsat zawsze pokazuje mecz piątkowy o 18, sobotni o 13:30 i 15:45 oraz niedzielny o 14:30. Jeżeli w tym czasie nie gra Śląsk to Polsat ma prawo pokazać mecz piątkowy o 20, sobotni o 18 lub niedzielny o 17.

 

W najbliższej kolejce obejrzysz spotkania: Zagłębie - Pogoń, Podbeskidzie - Jagiellonia, Śląsk - Widzew i Bełchatów - Wisła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma turnieje ATP 1000 Masters i Wimbledon . Najbogatszą ofertę tenisową ma kanał SupertennisHD.WTA w TVP. Roland Garros,US Open i AO ma Eurosport,turniej w Dausze, Eastbourne i Queens Clubie i chyba tyle z męskiego ma Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 4 lutego

18:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot Polsat Sport

 

Wtorek 5 lutego

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów - 2. runda fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir Polsat Sport

20:30 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2. runda fazy play-off: Unendo Yamamay Busto Arsizio - Azerrail Baku Polsat Sport

 

Środa 6 lutego

16:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów - 2. runda fazy play-off: Zenit Kazań - Dynamo Moskwa Polsat Sport

18:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów - 2. runda fazy play-off: Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo Polsat Sport Extra

20:30 Holandia - Włochy Polsat Sport News

20:45 Irlandia - Polska Polsat Sport

 

Czwartek 7 lutego

16:00 Siatkówka kobiet, Puchar CEV: Omichka OMSK Region - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2. runda fazy play-off: Dynamo Moskwa - Rabita Baku Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2. runda fazy play-off: Vakifbank Stambuł - Eczacibaşi Stambuł Polsat Sport

18:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Czechowskie Niedźwiedzie - HSV Hamburg Polsat Sport Extra

 

Piątek 8 lutego

18:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Impel Wrocław - Siódemka Legionovia Legionowo Polsat Sport

 

Sobota 9 lutego

14:30 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła Polsat Sport, Polsat Sport News

16:30 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: RK Gorenje Velenje - HC Metalurg Skopje Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: VIVE Targi Kielce - Sankt Petersburg HC Polsat Sport

17:15 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Füchse Berlin - FC Barcelona Intersport Polsat Sport News

20:40 Vitesse - PSV Polsat Sport Extra

 

Niedziela 10 lutego

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk Polsat Sport

14:30 Ajax - Roda Polsat Sport Extra

16:30 Zwolle - Twente Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga: SPR Lublin - EKS Start Elbląg Polsat Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...