Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sprecyzuje: liga meksykańska, Copa Libertadores i Copa Sudamerikana - po likwidacji TVP Sport, LM CONCACAF oraz liga argentyńska. Do tego zapowiedź Copa America 2011, Golden Cup 2011 a od stycznia 2011 liga brazylijska. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pewno w programie z pseudoekspertem Gremlinem by o tym mówili. Skoro było o tym w Cafe Futbol, to pewnie niespodzianka dotyczy piłki nożnej.

 

To ja sprecyzuje: liga meksykańska, Copa Libertadores i Copa Sudamerikana - po likwidacji TVP Sport, LM CONCACAF oraz liga argentyńska. Do tego zapowiedź Copa America 2011, Golden Cup 2011 a od stycznia 2011 liga brazylijska. :mrgreen:

A boliwijskiej byś nie chciał? :mrgreen: Przecież to ciekawe rozgrywki z bardzo interesującymi zasadami. :D

Jak dla mnie z wolnych praw Primera Division (MEX), Gold Cup CONCACAF, Puchar Francji oraz Puchar Ligi Francuskiej są najciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w programie z pseudoekspertem Gremlinem by o tym mówili. Skoro było o tym w Cafe Futbol, to pewnie niespodzianka dotyczy piłki nożnej.

 

To ja sprecyzuje: liga meksykańska, Copa Libertadores i Copa Sudamerikana - po likwidacji TVP Sport, LM CONCACAF oraz liga argentyńska. Do tego zapowiedź Copa America 2011, Golden Cup 2011 a od stycznia 2011 liga brazylijska. :mrgreen:

A boliwijskiej byś nie chciał? :mrgreen: Przecież to ciekawe rozgrywki z bardzo interesującymi zasadami. :D

Jak dla mnie z wolnych praw Primera Division (MEX), Gold Cup CONCACAF, Puchar Francji oraz Puchar Ligi Francuskiej są najciekawsze.

 

Konia z rzędem kto mi wytłumaczy na jakich zasadach gra ta liga. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No i się wyjaśniła niespodzianka, będzie nią TVP HD.

Tu raczej chodzi, o jakieś prawa do piłki nożnej. Borek wspominał o lecie, a do lata jeszcze parę dni zostało. Tak jak wcześniej pisano mogą to być prawa do Serie A albo do eliminacji polskich zespołów w europejskich pucharach.

 

Pozwolę sobie też na małą dygresję. Po obejrzeniu paru mitingów Diamentowej Ligi chyba będę miał rację stwierdzając, że redaktor Iwańczyk nie sprawdza się jako komentator lekkoatletyki. Wydaję mi się, że komentuje trochę na siłę i tak naprawdę ta lekkoatletyka wcale go nie interesuje. Całą tą nieciekawą sytuacją ratuje całkiem nieźle sobie radzący z komentowaniem Partyka (zresztą całkiem nieźle śpiewa :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła informacja dla kibiców tenisa.

Wimbledon powraca na dwie anteny Polsatu Sport (w zeszłym roku turniej transmitował tylko PS Extra)

 

"Halo halo... Tu Łymbledon" :)

W koncu poszli po rozum do glowy, bo w zeszlym roku bylo dramatycznie malo meczow.Do tego mielismy z gory narzucone spotkania.Teraz przynajmniej wybor jakis bedzie.

Pozwolę sobie też na małą dygresję. Po obejrzeniu paru mitingów Diamentowej Ligi chyba będę miał rację stwierdzając, że redaktor Iwańczyk nie sprawdza się jako komentator lekkoatletyki. Wydaję mi się, że komentuje trochę na siłę i tak naprawdę ta lekkoatletyka wcale go nie interesuje. Całą tą nieciekawą sytuacją ratuje całkiem nieźle sobie radzący z komentowaniem Partyka (zresztą całkiem nieźle śpiewa :wink: ).

Rudzinskiego czasami mozna uslyszec jak komentuje boks w PS, wiec nie wiem co stalo na przeszkodzie, zeby komentowal tez LA.Troche wieje nuda jak sie oglada LA w Polsacie :P

Na koniec września czy na początku października? Bo, gdyby startowała tak późno to pewnie chodziło o europejskie puchary.

Najlepsze ligi stratuja koniec sierpnia/poczatek wrzesnia, wiec raczej o to Borkowi nie chodzilo.W okresie letnim graja tylko ligi skandynawskie i europejskie puchary.Pewnie chodzi o to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Najlepsze ligi stratuja koniec sierpnia/poczatek wrzesnia, wiec raczej o to Borkowi nie chodzilo.

Mówił o lecie, a koniec sierpnia czy początek września to jeszcze lato. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...