Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Polsat Sport króluje w siatkówce, piłce ręcznej, odwala dobrą robotę jeśli chodzi o rugby. Jednak ich oferta piłkarska nie dorasta C+ do pięt (Puchar Ekstraklasy, średnie ligi europejskie) jedynie holenderska nie obniża ich poziomu. Przegapili wszystko ze względu na to, że wydali ogrom kasy na EURO 2008, a czy dużo na tym zyskali - tego oficjalnie się nie dowiedzieliśmy. Teraz po prostu muszą zyskać Ligę Mistrzów i to powinno się stać ich głównym celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o hiszpańskiej nie pisałem, bo wątpię, żeby C+ oddało ją bez walki. W sumie szkoda, że Polsat chyba nie dogadał się co do Pucharu Króla (o tym, że negocjują tą imprezę dowiedziałem się od znajomego z Polsatu, pisałem o tym na swojej stronie, ktoś chyba wspomniał nawet o tym na forum:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Polsat Sport króluje w siatkówce, piłce ręcznej, odwala dobrą robotę jeśli chodzi o rugby. Jednak ich oferta piłkarska nie dorasta C+ do pięt (Puchar Ekstraklasy, średnie ligi europejskie) jedynie holenderska nie obniża ich poziomu. Przegapili wszystko ze względu na to, że wydali ogrom kasy na EURO 2008, a czy dużo na tym zyskali - tego oficjalnie się nie dowiedzieliśmy. Teraz po prostu muszą zyskać Ligę Mistrzów i to powinno się stać ich głównym celem.

z tym,że przegapili wszystko to nieprawda bo jak był przetarg w tamtym roku na Premier League PS dawał 3 mln więcej niż

C+ a mimo to wygrał C+ bo jak napisano w nieoficjalnym komunikacie poza piniądżmi ważne jest odpowiednie przygotowanie do pokazywania tak renomowanego produktu jak FA Premier League

Daltego PS nie dostał ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie w nieoficjalnym komunikacie . CP atakowało n jak przegrało przetarg o LM a roznica była w cenie ogromna /7,5 mln do 15 mln/ tez głosiło ze zostali oszukani , na naszą lige zaniesli koperte 20 minut po czasie , próbowali róznych sztuczek , koalicji z N , kanałow za 16 zł / ja mam za 10 zł i wiele lepszy / . Po awanturze po ostatnim przetargu o LM i skargach cp na n o tak duze podbicie ceny do uefa/ argument był taki ze 7,5 mln oni kupili LM ostatnio a teraz cena skoczyła o tyle -nie rozumieja wolnego rynku/,nieoficjalnym komunikatom ze strony cp nie wierze . Kazdy próbuje jakoś wytłumaczyć porazke. Ostani przetarg w polsce byl przejrzysty cyfra dała za naszą lige najwiecej i wygrała . Czy po stracie pucharu angli wylewali jakieś zale , nie , nie było nieoficjalnych komunikatów , tylko kibice skorzystali bo jest wiecej meczów .Niech cp walczy w przetargach a nie placze nad rozlanym mlekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście to nie PS wydało taki konikat tylko z zarządu CANAL+ takie coś poszło.Prawdopodobnie szef C+ w Polsce powiedział,że poza pieniędzmi liczy sie zaufanie i doświadczenie takich transmisjach,a PS nie był gotowy pokazywać ligi angielskiej i dlatego przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami przyznacie,że POLSAT SPORT nie zawsze zadowala jakością i to nie tylko jakością transmisji

 

Przecież transmisje, których zawody/rozgrywki odbywają się poza granicą Polski nie są realizowane przez Polsat, tylko przez telewizję/agencję z danego kraju. Do tego nawet niektóre transmisje z Polski są realizowane na zlecenie Polsatu przez zewnętrzne firmy.

 

a poza tym nie mieliby gdzie upchnąc tyle meczy na raz w hd

 

Przecież jest Polsat Sport HD. Ile meczów C+ w kolejce ligi angielskiej pokazuje w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście to nie PS wydało taki konikat tylko z zarządu CANAL+ takie coś poszło.Prawdopodobnie szef C+ w Polsce powiedział,że poza pieniędzmi liczy sie zaufanie i doświadczenie takich transmisjach,a PS nie był gotowy pokazywać ligi angielskiej i dlatego przegrał.

taka plotka byla puszcana po przetargu ligi hiszpańskiej na forum satkuriera , poszukaj w internecie moze znajdz te oswiadczenie szefa c + , życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy POLSAT SPORT HD był tylo testem, jak to określają niektórzy liczy siez aufanie do nadawców i ich podejście do przedsięwzięcia.NSPORT może wygrać walke o LM chociaż by nawet nie dawał tak wielkich pieniędzy jak PS bo UEFA podkreślała,że liczy żeby było jak najwięcej meczy live w hd i nawet NSPORT dostała nagrode od UEFA dla nadawcy,który najwięcej meczy LM pokazuje live w hd, PS ma ograniczone pole manewru chyba,że stworzy taką aktualizcje aby podczas rozgrywek wyszukiwało tak jak w ''n'' plansze kanału NSPORT i tak prowadzic transmisje w hd.

Ale najpierw musiał by wygrać bój o LM 274.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys byl ten temat walkowany polsat po wygraniu przetargu moze sobie pozwolic na transmisje osmiu meczow danego dnia jest

1.polsat

2.polsat sport + HD

3.polsat sport extra

4.polsat2

5.polsat play

6.polsat cafe

7.tv4

8.dla abomentow

ale najpierw przetarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego oczekiwales od platformy skierowanej do najprostszych polakow

tacy ludzie przynajmniej wiedza kto to boruc a inter nic im nie mowi :roll:

 

dokonałeś wyjątkowo [beep]kiego wpisu z jakim nie spotkałem się na tym forum; twoja ocena jest bezzasadna; nie podoba ci się CP to nie oglądaj i nie oceniaj gustów innych ludzi; mam Cyfrę +prestiz, TNK, i mini CP; skoro CP taki paskudny to gdzie oglądałeś ME 2008? (pewnie w ZDF i ARD :brawo: ) poza tym nie jest winą "najprostszych polaków" że CP lekką ręką pozbył się LM i Bundesligi;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego oczekiwales od platformy skierowanej do najprostszych polakow

tacy ludzie przynajmniej wiedza kto to boruc a inter nic im nie mowi :roll:

 

Jestem "najprostszym Polakiem". Wiem kim jest Boruc. Także mówi mi coś Inter, a nawet mówi mi coś Atalanta. Nie wiem, tylko dlaczego czytasz wątki poświęcone kanałom dla "najprostszych Polaków", ja bym na twoim miejscu tak nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...