Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze kolego skr, podtrzymuję swoję zdanie. Nie uważam polskiej ligi/reprezentacji kobiecej czy męskiej za czołówkę światową ( wbrew polsatowskiej i pzpsowej propagandzie ) . Nie potwierdzają tego wyniki ani klubów ani drużyn narodowych. A już pokazywanie kwalifikacji do pucharu CEV ( to nie jest znaczące trofeum w siatkówce ) z jakimiś słabeuszami za atrakcyjne widowisko uchodzić nie może.

 

A po drugie, to że już nie jestem abonentem CP , nie znaczy że nie mogę skoczyć do sąsiada i sobie coś na PS obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze coś na ząb (tym co lubią) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Siaktarze w Polsacie

 

Od 28 listopada do 2 grudnia 2007 roku na Węgrzech zostanie rozegrany z udziałem polskich siatkarzy turniej preeliminacyjny w ramach kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008. Mecze pokaże telewizja Polsat.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego skr, podtrzymuję swoję zdanie. Nie uważam polskiej ligi/reprezentacji kobiecej czy męskiej za czołówkę światową ( wbrew polsatowskiej i pzpsowej propagandzie ) . Nie potwierdzają tego wyniki ani klubów ani drużyn narodowych.....
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) przekonywać Cię o dosyć wysokim poziomie siatkówki nie będę, bo i po co :?:...swoje zdanie już wyraziłeś, .....aby tylko nie być gołosłownym to np. w 2006r Centrostal Bydgoszcz grało w najlepszej "4" Pucharu Top Teams, zaś Skra w 1/3 LM, czy to mało w porównaniu do innych dyscyplin :?: ....o sukcesach reprezentacji już nie wspomnę :)

 

.....A już pokazywanie kwalifikacji do pucharu CEV ( to nie jest znaczące trofeum w siatkówce ) z jakimiś słabeuszami za atrakcyjne widowisko uchodzić nie może.....
tak na marginesie to nie kwalifikacje lecz 1/16 tego Pucharu!!...dla mnie różnica ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków też kiedyś zawojowała Puchar UEFA, mimo to nikt nie mówił, że polska piłka nożna to światowa potęga... O klasie drużyny stanowią nie jednorazowe sukcesy, a stała forma.

 

Suma sumarum, nie jest to wystarczające usprawiedliwienie dla takiej ilości siatkówki na antenie PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrewto- Wisła Kraków a i owszem coś tam zdziałała, ale znasz takie powiedzonko- " jedna jaskółka wiosny nie czyni" :?: no właśnie :idea: więc nie przeżywaj jak żaba okres bo naprawdę Polska piłka nożna(klubowa) ma się do siatkówki jak sadzawka do basenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fezuj , co za absurd - przytaczasz przysłowie, które przecież jest puentą mojego poprzedniego postu ! Polska siatkówka klubowwa jest taka jak polska piłka klubowa parę lat temu. Czyli dość mizerna. Teraz to jestem skłonny przyznać że jest nieco lepiej , bo piłkarze (kluby) stoczyli się już na kompletne dno ....

 

Zresztą nie czepiałbym się tak, gdyby to chodziło tylko Puchar Świata. Ale te memoriały, liga która i tak jest w TV4, mecze słabeuszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 grudnia (sobota) słoneczna telewizja transmitować będzie galę boksu zawodowego z Las Vegas. Na przeciw siebie staną Amerykanin Floyd Mayweather Junior, mistrz świata wagi półśredniej WBC i Brytyjczyk Ricky Hatton, mistrz świata w wadze półśredniej organizacji WBA.

 

Floyd Mayweather Junior to były mistrz świata WBC w kategoriach junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej i junior średniej oraz organizacji IBF w kategorii półśredniej. Ma na swoim koncie także brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Atlancie. Natomiast Ricky Hatton wywalczył mistrzostwo świata w wadze półśredniej organizacji WBA.

 

Bezpośrednia relacja z gali rozpocznie się o 02.00 w nocy. Następnego dnia o 09.45 zobaczyć będzie można skrót walki.

 

Źródło:http://tvpolsat.info/news.php?readmore=912

 

Fajnie :D Znowu będzie można obejrzec dobry boks ,tylko szkoda ,że tak późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend wszystkie mecze piłki nożnej, które pokazują na żywo lecą na PS Extra. Znowu śmieszna polityka. Puszczają teraz mecz Rangersów, a na PS powtórkę meczu w siatę. Mecz Rangersów nie koliduje z żadną inną tramsisją na żywo, więc czemu nie można tego puścić na PS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze to sie zdecydujcie jak PS daje powtorke a PSE mecz na zywo to zle jak PS na zywo a PSE powtorki tez zle to sie zdecydujcie co wkoncu chcecie. mi to nie przeszkadza bo mam obecnie 5m-cy za free i mam wszystko a pozniej i tak bede mial dalej bo mam umowe na Familijny + RMFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają teraz mecz Rangersów, a na PS powtórkę meczu w siatę.

To nie jest powtórka, tylko mecz na żywo Challenge Cup Muszynianka Fakro Muszyna – Luka Bar :)

 

Przez godzinę leciała powtórka, a około 15 zaczął się mecz na żywo, stąd moje niezadowolenie ;P Do końca nie byłem świadom, że coś jednak leci na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze to sie zdecydujcie jak PS daje powtorke a PSE mecz na zywo to zle jak PS na zywo a PSE powtorki tez zle to sie

Dokladnie.

Na PSE leca powtorki to jest "Eeee, po co ten kanal, mogliby zlikwidowac, nie ma sensu placic za Relax Mix".

Na PSE leci live, a na PS powtorki: "Eeee, przeciez duzo wiecej osob ma PS, to jest ich glowny kanal, tu powinno wszystko byc".

 

Nikomu sie nie dogodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS i PS Extra, więc nie mam prawa narzekać i nie narzekam. Po prostu mnie zastanawia polityka Polsatu i tyle. Bo jak oni dbają o klienta z pakietem familijnym skoro nie chcą mu puścić żadnego meczu na żywo w nogę podczas weekendu ? I tu nie chodzi o narzekanie tylko zwykłą sprawiedliwość i dbałość o klienta.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrewto delikatnie mówiąc twój powyższy post jest żenujący :!:

 

A teraz do tych co tak krytykują PS głównie z "nadmiaru" siatkówki, Panowie wyzujcie troszkę :wink: nie dość że sport to można jeszcze popatrzeć na piękne kobiety, coś dla oka też jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...