Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam sobie teraz telegazetę, a tam sama siatkówka na Polsat Sport. Roześmiałem się głośno, bo nic innego mi nie pozostaje :D Nie rozumiem zupełnie polityki panów z Polsatu, bo jak można żywić człowieka posiadającego pakiet familijny całodniową dawką siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze swojego doswiadczenia, znajomych ze Polsat to jak wieksze wyzyskiwacze. Maks reklam, w familijnym wszystko jest po troche a na prawde to nic nie ma. To PSE mial byc dodatnikem do PS a nie na odwrot! Ja jestem pewnien ze TVP Sport bedzie w pakiecie sport a ten podskoczy o zlotowke. ESPN i Extreme sa po to by zapelinic luke w pakiecie bo jak by wygladal pakiet sport- pse, es2.. Ale juz zTVP sport fajnie i gdy by kosztowal 5-6 zl to nie przechodzil bym do N.. To moj punkt widzenia.

 

O tej zenujacej siatkowce na ps nie wspomne.. Wole retransmisje eredivisie czy wogole jakiejs innej ligi. Na Polki nie moge patrzec, choc by wygrywaly to nie moge wysiedziec przed TV i tylko slucham jaki jest wynik. A co tu mowic o meczu np. Brazylia-Kuba.. Sadze ze nawet fani siatkowki (do ktorych nei naleze) nie ogldali by tych meczy jak by mieli do wyboru co innego. Lepiej przelaczyc sie na ruski i patrzec na ten "inny, duzy" hokej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowy na N juz w 100%.

 

Male porownie:

 

N-ka:

Abonement 32 (sport + film)

 

nSport

Eurosport

Eurosport 2

SportKlub

SportKlub+

TVP Sport

NASN (angielski)

 

MGM

Comedy Central

Wojna i Pokoj

AXN

AXN Crime

AXN SCI-FI

Kino Polska

TCM

+ jakies nowe

 

Polsat:

Abonament 37

 

Polsat Sport

Eurosport

 

AXN

 

Discovery Channel

Animal Planet

Discovery Civilisation

Discovery Science

Travel Channe

 

Cartoon Netw./TCM

Disney Channel

Jetix

 

Podsumowanie:

Abomanet praktycznie taki sam. Duuuzy plus dla N za sport 7 kanalow sportowych, Polsat 2 (w tym siatkarski PS). Film 8 kanalow N, Polsat 1. Przyrodnicze 5-0 dla Polsatu (mnie przyrodnicze nie interesuja). Jak dla mnie minus N z nie bedzie bajek.. Ale co tam bede sobie na zmiane z filmem robil..

 

Jak dla mnie N to najlepsza oferta. Zaczekam na promocje. Obecna jest dla mnie nie korzystna poniewaz wymusza zamawianie 3 pakietow. Sportu duzo wiecej na N. Jak TVP Sport dojdzie do CP to i tak bedzie w pakiecie sport (niewieze ze dadza do familijnego).

 

Wogole N ciagle sie rozwija, nie mowie o HD bo mnei to nie dotyczy ale o kanaly. Nie bylo kiedys Sportklubow, teraz sa, tak samo z TVP Sport no i o filmowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... coś nam się autorom Satkurier.pl przyspało:

Na 5 pozycji listy Cyfrowego Polsatu pojawił się Polsat Sport HD a tu żadnego newsa na stronie głównej jeszcze nie ma...

 

I wreszcie jest dzwięk w Dolby Digital. Oby w najbliższym czasie dołączyli go do Polsat Sport SD.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...