Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie mały głos w sprawie nadmiernego pokazywania siatkówki przez Polsat kosztem innych dyscyplin.

 

Po dzisiejszym meczu LM są jeszcze osoby, które sądzą, że PLS to jak ktoś to mówił " numero duo na świecie po siatkarskiej Serie A " ?

 

Skwituję to tak : " jeden Antiga wiosny nie czyni " .

 

Wciąż poza tym nie widzę argumentu dlaczego TVP Sport nie mogłoby być w zwykłym pakiecie. Wcale pakiet Familijny nie jest aż takim darem łaski od Polsatu. Może i TVNY są płatne ale można je mieć i TVP1, TVP 2, innymi polskimi, radiem, Vivą w Cyfrze za bodajże 10-20 zł ( W Polsacie zresztą też za 10 zł , co wyraźnie wskazuje na to, że wiele się na tym nie wykosztowują). Co więc jest właściwie w Familijnym ? Niby Discovery i jeden(!) Axn , ale też jak widać to nie jest takie drogie - wystarczy popatrzeć na cennik w Cyfrze, gdzie te kanały są wydzielone i wiadomo ile za nie trzeba. Prócz tego mamy PS ( który przecież powoli staje się marginalizowany na rzecz PSE ) , CN i Disney - nie widzę więc, ażeby to 35 zł za ten pakiet to był dar niebios dla abonentów ( bo np. do abonamentu Cyfry dolicza się 10 zł za najem dekodera, tu istnieje możliwość kupna , też o tym pamiętajmy ). Więc nie narzekam - to jest rozsądna propozycja cenowa, ale perspektywa dodawania nowych kanałów wcale nie jest dla mnie dziwna, a nawet sama przez się prosi.

Nie widzę więc powodu, dla którego TVP Sport nie mogłoby być w zwykłym pakiecie, tak samo jak TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 20:20 a na PSExtra mecz Olsztyn-Bełchatów z niedzieli powtórka.I nie ma żadnego wyjaśnienia dlaczego nie ma tego meczu w tv :x:x

P.S Transmisja odwołana.Ciekawe dlaczego??

 

"W pakiecie od PLS kupiliśmy mecze pucharowe wszystkich polskich zespołów. Były w tym także dwie drużyny, występujące w Lidze Mistrzów. Nie wiem, dlaczego ostatecznie w pakiecie nie znalazł się Jastrzębski Węgiel. To pytanie do szefów PLS – mówi Kmita.

 

Rzeczywiście, obiecaliśmy Polastowi w pakiecie dwa nasze męskie zespoły, grające w Lidze Mistrzów. Jednak działacze z Jastrzębia, zamiast oddać prawa do PLS, wyłamali się i podpisali umowę z telewizją publiczną – tłumaczy prezes PLS Artur Popko."

 

źródło: reprezentacja.net

 

Nic tylko podziękować Jastrzębskiemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie, bo nie ma oficjlanego komunikatu z CP w tej sprawie, a przynajmniej ja nie widziałem to raz a dwa tak szybko i tak by nie dołączyli, jakby nawet nie wiem jakich starań dołożyli

 

Jedyna "szybka ścieżka" aby TVP Sport dołączyć do CP to pobierać sygnał z transpondera TVNu, ale czy to realne to już trudno wyczuć ( toż to nie kiełbasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja studia nie widziałem nie ma na co patrzeć jak panowie Zientarscy podniecają się byle czym. Może już czas stworzyć program poświęcony OE gdzie Pan Borek i Pan Kołtoń będą oglądali mecz na żywo i będą nam relacjonować co się dzieje na boisku jak padnie gol kamera Polsatu będzie pokazywała kibiców na widowni (to już było chyba na kanale RAI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...