Skocz do zawartości

Radio Alex


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał(a):

według playlisty Aleksa.

Słuchacze w Toruniu raczej folku i disco polo nie chcą słuchać. Nawet słuchacze Alexa już często piszą, ze mogliby disco polo nie grać (np w komentarzach pod słynnym artykułem kolegi Polanda). Format HOT AC zamiast AC na Podhalu jeszcze lepiej przyjąłby się. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał(a):

czy mieszkańcy Podhala chcą format HOT AC znany z Rybnika?

Myślę, że taki format przyciągnąłby jeszcze więcej nowych słuchaczy i reklamodawców do Radia Alex. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety dziś o północy wróciła dawna playlista Alexa z disco polo i muzyką góralską. Wielka szkoda, bo bardzo fajnie słuchało się Alexa z Muzyką Wybraną przez te 3 dni. Dziś w playliście nawet pojawiły się kolędy góralskie. Generalnie wróciła stara oprawa jinglowa oraz power playe disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w sylwestra Alex ma odmienna playliste od reszty stacji sieci? Że chce im się robić dwie różne playlisty. 

Od 12 lecą 4 piosenki góralskie w godzinie, Czy to jakieś wyrabianie koncesji? To faktycznie wyglada mi, jakby w koncesji byl jakis zapis o graniu muzyki ludowej, pewnie jeszcze pozostalo to z czasow panowania Piotra Sambora? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odnoszę wrażenie, że zniknęły reklamy produkowane przez Pana Piotra Sambora.
Czemu Alex w ciągu godziny gra aż tyle folkowej muzyki (2 piosenki w godzinie, a weekendy nawet 3 piosenki w godzinie) - wystarczyłaby jedna raz na dwie godziny. W nocy folk natomiast nie jest grany w playliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
9 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Właśnie zauważyłem iż w piątki Radio Alex nadaje pasmo wspólne do 0:00.  

W piątki od 20 do 22 Taneczne Radio, a w piątek pierwszy raz od nowego roku po 22 była współna playlista do 24, bez prezentera, aż byłem zaskoczony. Mogliby udjenolićić już w całości format Alexa z GRA/JURA/90, a folkowa muzyke grać np w południe po góralskim serwiesie i w paśmie 22-24, albo całkowicie z niej zrezygnować. Jakoś w nocy folku nie grają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.08.2023 o 08:43, słuchacz napisał(a):

W piątki od 20 do 22 Taneczne Radio, a w piątek pierwszy raz od nowego roku po 22 była współna playlista do 24, bez prezentera, aż byłem zaskoczony. Mogliby udjenolićić już w całości format Alexa z GRA/JURA/90, a folkowa muzyke grać np w południe po góralskim serwiesie i w paśmie 22-24, albo całkowicie z niej zrezygnować. Jakoś w nocy folku nie grają ;)

Co ciekawe serwis góralski prowadzi Władysław Biały znany wcześniej ze swojego programu w Active Family a wcześniej z profilu Śleboda.gl na Youtube. Wspomniany serwis można posłuchać na stronie internetowej stacji: https://radioalex.com.pl/wiadomosci-po-goralsku-prezentuje-wladyslaw-bialy-serwis.html

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...