Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wujektom

Jak abonenci beda nieustepliwi to C+ bedzie zmuszony dac.

Jakas czesc zawsze dostanie.

 

Jak ktos bedzie mial goly pakiet to czyms beda musieli skusic.

 

Poki co nie wiemy jak bedzie wygladala oferta.

Poza tym ze MR bedzie najpewniej za 10 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby móc cokolwiek wynegocjować trzeba mieć duży atut, w postaci długiego stażu lub nawet zarejsetrowanego już w systemie wypowiedzenia.

W innym przypadku konsultant tylko pracownik woli postepować ostroznie z abonentem, niż narazić się pracodawcy (C+) dając lekką ręką dodatkowe znizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest rabat kwotowy na multiroom (od 2 do 10 - wynosi 16zł), tzn w zależności kiedy zawarłem umowę (zawierałem jednak 08.12.11 wcześniej pisałem ze 11 - pomyłka ;))

 

Gościu, umiesz czytać ? To przeczytaj podajże punkt 4 lub 5 Twojej umowy. Co tu wyjezdzasz z oplatą uzupelniajaca do MR. Jaki to ma związek z rabatami do umowy ?

 

Gościu! nie skacz, zwyczajnie się w tym pogubiłem :) ps. umiem czytać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czax2

Pisałem juz wczesniej jak sie dowiedziec w razie problemów (mail lub telefon) do C+. i wtedy będziesz miał juz troche dodatkowej wiedzy zadasz znowu pytania lub będa juz odpowiedzi czytając post kilka stron do tyłu.

Dodam tylko że forum to tylko rózne nieautoryzowane opinie (pomcne lub nie, a niektóre nawet od sfrustrowanych gości) i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Prestiż+ HD + Multiroom, więc czeka mnie 12 zł większy wydatek miesięcznie. Też nie jestem zadowolony z tej podwyżki, bo któż by był. Zaznaczam od razu, że nie jestem zamożny i wydatek rzędu 200 zł miesięcznie jest sporym obciążeniem dla mojego budżetu. Ale te 12 zł więcej miesięcznie może jakoś zniosę. Uważam, że Cyfra+ ma w tej chwili najlepszą ofertę programową a po pełnej finalizacji fuzji z N, oferta będzie w pełni zoptymalizowana. Ciągle wymagamy od Cyfry+ polepszania oferty, nie zdając sobie do końca sprawy, że coś za coś. Prawda jest taka, że polska waluta osłabła wobec dolara czy euro, więc stąd pewnie biorą się zwiększone koszty emisji kanałów będących w ofercie. Jeśli dla kogoś ceny są niesatysfakcjonujące, to może wziąć sobie niższy pakiet lub udać się do konkurencji, czyli Cyfrowego Polsatu. Mam jednak nadzieję, że ceny obowiązujące od 1 marca 2012 roku, utrzymają się przez dłuższy czas i nawet po fuzji już się nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stałą cenę i nie wiem czy się teraz cieszyć czy nie.. skoro można jakieś fajne oferty uzyskać.. Aktualnie mam C+Optimum za 57zł i HBO za 19,90zł ( 9 mies), przydałby się ten darmowy PVR, ale cóż.. na razie muszę zostać przy Sagemcomie. Mnie przy stałej cenie nie przyszedł jeszcze żaden aneks .. Mówicie że przyjdzie ? Jeśli tak to zapytam o to samo co @lukas876...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można twierdzić że wogóle nie mozna rozwiązac umowy, otóż mozna zawsze w dowolnym czasie, traktowane jest to jako " z winy abonenta " i za opłate karną w wys. 299 zł. Przykładowo jeżeli ktos płaci ok 150-zł na m-c lub więcej, a niespodziewanie ma dodatkowe duże wydatki i wtedy zamiast zalegać z płatnościami, płacić odsetki i ciagle mieć na głowie długi, lepiej rozwiązac umowe i po problemie (kara we wspomnianym przypadku to tylko opłata za 2 m-ce). Zawsze poźniej mozna wziąc pakiet za ok 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszama, nie wspomniałem o umowach z PS3 i TV , ale o tym było juz pisane ile wynoszą opłaty karne dodatkowe, przypomnę 867 zł. w trakcie pierwszych 13 m-cy okresu minimalnego, pozniej 14-26 m-c. to 408 zł. (jak by nie było tyle kosztuje taki sprzęcik i zostaje na własność).

Przy takich umowach to logiczne że c+ nie pozwoli sobie na podwyzki i strate abonenta z opłata abonentową bez dodatowej kary.

Wszystko podałem na podstawie Regulaminu i Aneksu do umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy może sie okazać że mozliwośc rezygnacji bedzie dotyczyć wszystkich bez wyjątku, ponieważ może sie zmienic nazwa firmy. Przypuszczam że będą opóźniac taką mozliwość maxymalnie długo jak się da.

Ale do tego jest osobny wątek musimy się tam przenieść z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...