Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dostałem.

Mam C+ HBO SUPERPREMIUM ZA 99 ZŁ, a według aneksu będzie zmieniona nazwa na C+ SUPERPREMIUM HD za 147 ZŁ.

Chyba należy powiedzieć Cyfrze do widzenia.

Podaj najlepiej więcej szczegółów, samo wypowiedzenie z powodu podwyzki na pewno nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc, np. pozostanie mimo podwyżki na tym samym poziomie opłaty abonenckiej do końca okresu minimalnego. Wpowiedzenie możesz parę dni przed rozwiązaniem umowy wycofać, składając telefonicznie stosowne oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość że nie dostałem jeszcze aneksu? Dostali już go wszyscy?

 

Co ciekawe 10.01. dostałem mailem odpowiedź z C+, że aneks jest dla mnie przygotowany i "niedługo zostanie przekazany do wysyłki", a dziś po ponownym zapytaniu odpisano, że został wysłany 05.01. :crazy: Dodam tylko, iż do dnia dzisiejszego nic nie doszło... ehhh Cyferka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. 02.01. podpisałem nową.

Nową od zera? To możesz mieć jeszcze nie wysłanego aneksu, ale to już trzeba by sprawdzić na kontrakcie.

Czekam cierpiliwie na ten aneks od cyfry,ale jak do tej pory nic nie przyszlo.Umowe podpisalem 31 .12 .2011r. przewaznie do 18 kazdego miesiaca mialem rachunek do zaplaty a tu nic .nie bede wydzwanial do nich i tracil jeszcze na telefony.

A jaki masz dekoder i umowę? Nie wziąłeś li sobie telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wszystkim zdegustowanym :/ podwyżką, żądać utrzymania cen ustalonych przy podpisywaniu/przedłużaniu umowy. Najlepiej to robić drogą elektroniczną (poprzez formularz kontaktowy ze strony Cyfry+) :idea:

Najpierw dobrze by było miec juz wysłane i zarejestrowane w systemie operatora wypowiedzenie, słusznie kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową od zera? To możesz mieć jeszcze nie wysłanego aneksu, ale to już trzeba by sprawdzić na kontrakcie.

Poprzednia skończyła mi się zgodnie z poprzednim wypowiedzeniem 31.12.11. Przekalkulowałem, że bardziej opłaca mi się kolejna w promocji 3x0 i 02.01.12. podpisałem nową. Rozumiem, że jeszcze mój aneks mógł nie wyjść i w sumie mam to gdzieś, gdyż mam potwierdzenie mailowe, że cena mi się zmieni, więc rezygnację wyślę czy ten aneks do mnie finalnie dojdzie czy też nie. Po prostu chodzi o to jak pracują niektórzy konsultanci. Jeden pisze 10.01.12. że jeszcze nie wysłane, a drugi 19.01.12. że wysłane dnia 05.01.12. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy, mam pytanie;

12 grudnia 2011 podpisałem umowe:posiadam zestaw promocyjny CANAL+HBO SUPERPREMIUM -rabat w wysokości 38zł przez okres minimalny umowy 19 miesięcy

oraz 10zł rabatu na opcję multiroom też okres minimalny 19 miesięcy

oraz 100% rabatu na dekoder HD tez okres minimalny 19 miesiecy

Teraz za cały zestaw wychodzi mi 104zł.

Czy w związku z tym od1 marca też będę płacił więcej czy nie,proszę o odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy, mam pytanie;

12 grudnia 2011 podpisałem umowe:posiadam zestaw promocyjny CANAL+HBO SUPERPREMIUM -rabat w wysokości 38zł przez okres minimalny umowy 19 miesięcy

oraz 10zł rabatu na opcję multiroom też okres minimalny 19 miesięcy

oraz 100% rabatu na dekoder HD tez okres minimalny 19 miesiecy

Teraz za cały zestaw wychodzi mi 104zł.

Czy w związku z tym od1 marca też będę płacił więcej czy nie,proszę o odpowiedz:)

Najwazniejsze, to abyś otrzymał pismo od C+ z informacja że obejmuje Cie podwyzka i jaka, oraz ze przysługuje mozliwośc regulaminowego wypowiedzenia umowy.

Najlepiej to nie czekaj tylko zadzwoń lub e-mailem dowiedz sie szczegółów od konsultanta C+, i juz będziesz 100 % pewny, bo na forum są tylko i wyłacznie teoretyczne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym abonentem Cyfry. Umowę podpisałem 5 grudnia 2011 roku na pakiet canal+ kompakt z multiromem. Miałem płacić 62zł za pakiet i 5 zł za multiroom. Teraz dostałem ten aneks i trochę go nie rozumie. Wg tego aneksu za pakiet canal+ kompakt mam płacić teraz 82zł!! i multiroom 20zł. Czy jest możliwa aż taka podwyżka?? W sumie z 67zł na 102zł ?? Czy może ja źle odczytuję ten aneks?

Proszę o jakieś odpowiedzi bądź propozycje co mam teraz zrobić ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy, mam pytanie;

12 grudnia 2011 podpisałem umowe:posiadam zestaw promocyjny CANAL+HBO SUPERPREMIUM -rabat w wysokości 38zł przez okres minimalny umowy 19 miesięcy

oraz 10zł rabatu na opcję multiroom też okres minimalny 19 miesięcy

oraz 100% rabatu na dekoder HD tez okres minimalny 19 miesiecy

Teraz za cały zestaw wychodzi mi 104zł.

Czy w związku z tym od1 marca też będę płacił więcej czy nie,proszę o odpowiedz:)

Mam bardzo podobną sytuacje tylko że ja jeszcze płacę 10 zł za dekoder -dzwoniłem pisałem i dostałem odpowiedź

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 1 marca 2012 roku standardowe naliczenie za zestaw CANAL+ HBO SUPERPREMIUM wyniesie 146 zł. Ulegnie również zmianie opłata za usługę MULTIRUM do 20 zł.

 

Wyjaśniam, iż zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej, korzysta Pani ze zniżki w kwocie 38 zł na odbiór kanałów z ww. zestaw oraz ze zniżki 10 zł za zestaw MULTIROOM.

 

Mając na uwadze powyższe, informuję, że od 1 marca bieżącego roku wysokość opłaty abonamentowej ulegnie zmianie .

 

Płatność wyniesie 128 zł.

 

 

Czyli w twoim przypadku o 10zł mniej,najprawdopodobniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny... Allen, weź do ręki Aneks Rabat i sprawdź w nim czy masz przyznany rabat kwotowy na pakiet i multiroom, czy też zapisaną stałą cenę.

 

A aneks źle czytasz, bo on podaje pełne ceny bez rabatów, a Ty masz do swojej umowy przyznane rabaty, które tą pełną cenę zmodyfikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...