Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Również otrzymałem aneks - pomimo, że mam zapewnioną stałą cenę do końca umowy (potwierdzone na partyline cyfry)

Mam multiroom za 15zł (20zł od marca- wiadomo).

 

Czy mogę wysłać wypowiedzenie, ze względu na zmianę regulaminu (nie abonamentu, bo mam stałą cenę) ? Szarpać się z nimi o ten sam abonament co mam w tej chwili, po przedłużeniu niedawno umowy i dodatkowo o multiroom za 10zł od marca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, źle rozumujesz. Musisz mieć gdzieś w umowie zapisane, że albo masz stałą cenę przez jakiś tam okres czasu trwania umowy albo masz napisane, że przez okres trwania umowy Cyfra+ udziela Ci rabatu w wysokości x zł od aktualnej ceny danego pakietu.

No, w umowie wyraźnie pisze, że przez pierwsze 3 miesiące (styczeń-luty-marzec) mam rabat 100% czyli nie płacę nic a potem, od kwietnia przez 20 miesięcy rabat -38 zł od comiesięcznej standardowej opłaty czyli obniżka z 137 zł do 99 zł. Od marca, właściwie to w moim przypadku od kwietnia - będę płacił 108 zł zamiast 99 zł bo standardowa cena wzrasta o 9 zł (z 137 zł na 146 zł).

 

Oprócz tego dochodzi dekoder Pace - 10 zł miesięcznie ale tutaj opłata nie ulega zmianie i nie wchodzi on w rabaty.

 

Dzięki za wyjaśnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również otrzymałem aneks - pomimo, że mam zapewnioną stałą cenę do końca umowy (potwierdzone na partyline cyfry)

Mam multiroom za 15zł (20zł od marca- wiadomo).

 

Czy mogę wysłać wypowiedzenie, ze względu na zmianę regulaminu (nie abonamentu, bo mam stałą cenę) ? Szarpać się z nimi o ten sam abonament co mam w tej chwili, po przedłużeniu niedawno umowy i dodatkowo o multiroom za 10zł od marca ?

 

Możesz jedynie zrezygnować z multiromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również otrzymałem aneks - pomimo, że mam zapewnioną stałą cenę do końca umowy (potwierdzone na partyline cyfry)

Mam multiroom za 15zł (20zł od marca- wiadomo).

 

Czy mogę wysłać wypowiedzenie, ze względu na zmianę regulaminu (nie abonamentu, bo mam stałą cenę) ? Szarpać się z nimi o ten sam abonament co mam w tej chwili, po przedłużeniu niedawno umowy i dodatkowo o multiroom za 10zł od marca ?

 

Możesz jedynie zrezygnować z multiromu.

 

Czy przechodząc na czas nieokreślony. po skończeniu okresu minimalnego - nowy regulamin, z nowymi cennikami nie będzie mnie obowiązywał ?

Z tego wynika, że będzie mnie obowiązywał, więc dlaczego nie mogę wysłać wypowiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałem ostatnio od Państwa aneks do mojej aktualnej umowy na pakiet CANAL+ Start dotyczący podwyżki. Jestem zadowolony z Państwa usług, ale zastanawiam się nad wypowiedzeniem, ponieważ za taką samą cenę mogę mieć lepszą ofertę u innego operatora. Może jednak mogę liczyć na jakąś zniżkę? Może wynajem dekodera Pace PVR HD za 0 zł. do końca umowy?

 

Pozdrawiam.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że możliwość renegocjowania warunków Umowy nastąpi na 3 miesiące przed upływem Okresu Minimalnego, czyli w sierpniu 2013 roku. W związku z tym zapraszam do kontaktu również w podanym terminie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Czyli niestety w moim przypadku nic to nie dało, więc sobie daruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem osoby wysyłające rezygnację, którym zmienia się cena abonamentu od 1-go marca, to za diabła nie rozumiem osób, którym cena pozostaje dalej taka sama (nieżadko naprawdę atrakcyjna), a oni chcą się ponownie szarpać o coś co często dostali po wielkich trudach (dzwonieniu, negocjacjach, przepychankach). Chyba powstała nowa dziedzina sportu. Czemu się przejmować teraz jakie ceny będą po okresie minimalnym, jak nie wiadomo,

1. czy będą chcieli kontynuować umowę,

2. jakie wówczas będą promocje,

3. jaka będzie oferta po ewentualnym połączeniu z n-ką

4. czy jeszcze będzie istniał świat (chyba, że komuś okres minimalny kończy się przed grudniem 2012) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety w moim przypadku nic to nie dało, więc sobie daruję ;)

 

Nic dziwnego. Nic nie dało, bo nie wysłałeś wypowiedzenia. Cyfra+ to jest taka instytucja, że nic sobie z Ciebie nie robi dopóki nie przyjdzie własnoręcznie podpisane wypowiedzenie. Wtedy masz gwarantowane urwanie linii..

 

Nic nie szkodzi wysłać wypowiedzenia i ewentualnie je później wycofać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem osoby wysyłające rezygnację, którym zmienia się cena abonamentu od 1-go marca, to za diabła nie rozumiem osób, którym cena pozostaje dalej taka sama (nieżadko naprawdę atrakcyjna), a oni chcą się ponownie szarpać o coś co często dostali po wielkich trudach (dzwonieniu, negocjacjach, przepychankach). Chyba powstała nowa dziedzina sportu. Czemu się przejmować teraz jakie ceny będą po okresie minimalnym, jak nie wiadomo,

1. czy będą chcieli kontynuować umowę,

2. jakie wówczas będą promocje,

3. jaka będzie oferta po ewentualnym połączeniu z n-ką

4. czy jeszcze będzie istniał świat (chyba, że komuś okres minimalny kończy się przed grudniem 2012) :)

Mam takie same odczucia. Żadna podwyżka mnie nie cieszy to jest normalne ale żebym za marne 10 zł robił aferę na pół polski to by było przegięcie.

A jeszcze jedno ponad 90 stron a mogło być jeszcze więcej tychże stron bo ile postów z tego wątku jest w koszu hehe i większość postów jest o niczym i o wszystkim świadczy o tym że ten temat to dublowanie wątku narzekamy na cyfrę. Wszystkie te wpisy mogły by się znaleźć we wspomnianym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skończą warunki promocyjne? Kolego @piotrek20 nie rozumiesz. Jeżeli masz stałą cenę w umowie to do końca tej umowy płacisz tyle ile wynegocjowałeś. Warunki się zmienią wtedy, kiedy będziesz podpisywał nową umowę i tylko wtedy.

 

Czyżby? Nie trzeba nic podpisywać, ta sama umowa po upływie czasu określonego przekształci się w umowę na czas nieokreślony. I wtedy właśnie wskoczą do gry ceny z aneksu.

Przeczytaj jeszcze raz mój post i potem Twoją odpowiedź.

Chyba nie musiałem pisać, że jak umowa przechodzi na czas nieokreślony, to cennik pakietów idzie w górę. To oczywiste.

Tylko [beep] przechodzi na umowę na czas nieokreślony i buli pełne stawki za pakiety, tylko [beep].

 

To wszystko jest zawarte w aneksach, które mamy, wystarczy poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te 120,240 czy 360 zł jest rozłożone w czasie i nie ma bata abyś to odczuł. Bo co innego jakby takie podwyżki jak piszesz były w ciągu jednego miesiąca to się zgodzę że było by to trzepanie po kieszeni. A jak pomnożyłeś wydatki na podwyżkę cyfry to też pomnóż swoje zarobki jakie będziesz otrzymywał w ciągu tych dwóch lat i sprawdź ile to procent twej dwuletniej wypłaty zabierze podwyżka cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej platformie można wybrać coś,co nas interesuje,byle zrobić to mądrze i nie przesadzać z pakietami i opcjami,większość abonentów wybiera je trochę na wyrost,a potem narzeka na ceny i podwyżki.Ile tak naprawdę ogląda się systematycznie w tv? jak tak się zastanowić,to przeważnie oglądamy kilka kanałów i to wybiórczo co jakiś czas.Warto zrobić mały przegląd tego,a okaże się,że potrzeba nam często skromnych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. Nic nie dało, bo nie wysłałeś wypowiedzenia. Cyfra+ to jest taka instytucja, że nic sobie z Ciebie nie robi dopóki nie przyjdzie własnoręcznie podpisane wypowiedzenie. Wtedy masz gwarantowane urwanie linii..

Nieprawda. Wystarczy ich tylko trochę "pomolestować". 8) Fakt faktem, trzeba samemu się upominać o swoje, sami z siebie nic nie dadzą, ale to normalne.

No i oczywiście być może znaczenie ma użyta argumentacja. Ja się staram pisać grzeczne ale konkretne teksty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te 120,240 czy 360 zł jest rozłożone w czasie i nie ma bata abyś to odczuł. Bo co innego jakby takie podwyżki jak piszesz były w ciągu jednego miesiąca to się zgodzę że było by to trzepanie po kieszeni. A jak pomnożyłeś wydatki na podwyżkę cyfry to też pomnóż swoje zarobki jakie będziesz otrzymywał w ciągu tych dwóch lat i sprawdź ile to procent twej dwuletniej wypłaty zabierze podwyżka cyfry

Widziałeś kiedyś podwyżkę o 120, 240 czy 360zł w skali miesiąca u operatora świadczącego usługi? Weź się koleś ogarnij, bo nie wiesz co piszesz... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś podwyżkę o 120, 240 czy 360zł w skali miesiąca u operatora świadczącego usługi? Weź się koleś ogarnij, bo nie wiesz co piszesz... :lol2:

Czy ty człowieku nie rozumiesz że podałem taką hipotetyczną podwyżkę aby zobrazować jaka to jest minimalna podwyżka ? Każdy przecież wie że takiej podwyżki nigdy nie było i nie będzie ale co tam trzeba pojechać po kimś bo nie zgadza się z twoim zdaniem. :lol2: Ta dyskusja o podwyżce jest bez sensu.Ja was nie przekonam do swojej racji ani wy mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kolego przekonasz bo podwyzka to zawsze podwyzka! No chyba ze komus placenie wiecej nie przeszkadza:P A widac sa osoby ktore jeszcze dodatkowo bronia biednej cyfry ktora no przeciez musiala podniesc ceny itd.....ludzie opamietajcie sie!!!!!!!! Czy to wina abonentow ze canal+ troszke milionow przeplacil za prawa do polskiej pilki???? no niestety teraz trzeba sobie to jakos zrekompensowac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...