Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwne podejscie .......nie wypowiem sie za tych ktorzy pisemka nie dostali, ale jesli pismo dostales i nawet jezeli masz zagwarantowana stala cene do konca Twojej promocji to CYFRA zmienia regulamin i wraz z nim cennik co w zgodnie z prawem pozwala abonentowi na nie wyrazenie zgody na te zmiany i umowa ulega zakonczeniu z dniem 29 lutego! Ludzie nie kombinujcie jak kon pod gore! Umowa to umowa jak jedna strona chce zmienic jej warunki to druga musi na to wyrazic zgode!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jeszcze tylko jedno kto dostał pismo a wnim na koncu ma zdanie:

 

"W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia załączonego, wprowadzającego te zmiany dokumentu, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Umowy o Abonament"

 

I koniec kropka nie ma zmiluj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skończą warunki promocyjne? Kolego @piotrek20 nie rozumiesz. Jeżeli masz stałą cenę w umowie to do końca tej umowy płacisz tyle ile wynegocjowałeś. Warunki się zmienią wtedy, kiedy będziesz podpisywał nową umowę i tylko wtedy.

 

Czyżby? Nie trzeba nic podpisywać, ta sama umowa po upływie czasu określonego przekształci się w umowę na czas nieokreślony. I wtedy właśnie wskoczą do gry ceny z aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj wysłac wypowiedzenie. pytam sie znajomej pani na poczcie czy duzo teraz ludzie listow wysyłaja...??? odpowiedziała oj TAK

pojde do ,,n -ki,, zeby sie hytrusy nauczyły .tylko ze nie znam ich oferty jesli mi ktos moze cos polecic.....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu podpisałem umowę na Canal+ HBO Superpremium :

czas trwania: 19 miesięcy

cena 99 zł + dekoder 10 zł = 109 zł abonamentu/miesiąc

dodatkowo przez pierwsze 3-4 miesiące abonament miał być za darmo (promocja dla klientów przechodzących z innych platform itp). Jedynie 10 zł za dekoder. 109 zł miało się zacząć dopiero po kilku miesiącach.

 

Teraz dostałem aneks i informują mnie, że od 1 marca mam płacić 146 zł ?! Plus dekoder 10 zł to będzie 156 zł!

 

Czy źle coś zrozumiałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas wielkie dzięki za odpowiedź.

Stara cena standardowa za pakiet HBO Superpremium wynosiła 137 zł, a promocyjna na którą podpisałem umowę to 99 zł czyli rabat chyba 38 zł ;). Czyli jak nowa cena wynosi 146 zł to odejmuję od tego 38 zł i wychodzi 108 zł. Oczywście + 10 zł standard za dekoder tak jak teraz. Czyli ogólnie o 9 zł drożej będę płacił.

Tak chyba to jest ale ta umowa jest tak zagmatwana a ja tak poddenerwowany, że nie mam 100% pewności, dlatego skontaktuję się z obsługą ;).

No ale fakt faktem, podwyżka o ok 50 zł to by była już spora przesada :). A 9 zł to jest jeszcze do zniesienia, chociaż nie popieram takich zmian to jeśli ma to być tylko 9 zł to nie wyślę wypowiedzenia.

Lukas, będę pewniejszy jak jeszcze odpowiesz czy rzeczywiście jest tak jak mówię z tym 9 zł ;). Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisma można spodziewać się od nich w terminie bieżącym czy raczej pod koniec lutego (tzn. pod koniec wypowiadanego okresu)

 

Oferty przedłużeniowe ? Przerobiłem ostatnie 20 stron topicu i nic o tym nie znalazłem, masz jakieś informację jak takie oferty mogą wyglądać ew. jak wyglądały w przeszłości przy podobnych okolicznościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz cenę gwarantowaną w umowie, to nie masz się czego bać, jeśli tylko rabat, to odlicz sobie tą kwotę od nowej-standardowej ceny.

 

Lukas wielkie dzięki za odpowiedź.

Stara cena standardowa za pakiet HBO Superpremium wynosiła 137 zł, a promocyjna na którą podpisałem umowę to 99 zł czyli rabat chyba 38 zł ;). Czyli jak nowa cena wynosi 146 zł to odejmuję od tego 38 zł i wychodzi 108 zł. Oczywście + 10 zł standard za dekoder tak jak teraz. Czyli ogólnie o 9 zł drożej będę płacił.

Tak chyba to jest ale ta umowa jest tak zagmatwana a ja tak poddenerwowany, że nie mam 100% pewności, dlatego skontaktuję się z obsługą ;).

No ale fakt faktem, podwyżka o ok 50 zł to by była już spora przesada :). A 9 zł to jest jeszcze do zniesienia, chociaż nie popieram takich zmian to jeśli ma to być tylko 9 zł to nie wyślę wypowiedzenia.

Lukas, będę pewniejszy jak jeszcze odpowiesz czy rzeczywiście jest tak jak mówię z tym 9 zł ;). Z góry dzięki

 

Nie, źle rozumujesz. Musisz mieć gdzieś w umowie zapisane, że albo masz stałą cenę przez jakiś tam okres czasu trwania umowy albo masz napisane, że przez okres trwania umowy Cyfra+ udziela Ci rabatu w wysokości x zł od aktualnej ceny danego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych informacji jakie to oferty. Ludzie z C+ piszący na tym forum o tym informowali.... Co to znaczy w terminie bieżącym? Powiem za klasykiem: jak ci przyślą to ci przyślą.... Skoro na ostatnich 20 stronach piszą niektórzy o lawinie wypowiedzeń to jak myślisz - szybko Ci odpiszą? Kiedyś wypowiadałem umowę i przysłali po jakiś 2 tygodniach....ale to było kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. ;)

 

Teraz proszę mi powiedzieć jak będzię wyglądało wypowiedzenie.

Abonament mam płatny do dnia 18 każdego miesiąca, więc z dniem 18 lutego będzię umowa rozwiązana ?

Przecież już było kilkakrotnie pisane, że jeżeli wypowiadasz umowę z tytułu podwyżek to rozwiązanie umowy będzie 29/02/2012 r. odpowiadając na Twoje następne pytanie - Tak będziesz musiał zapłacić za luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...