Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

.Łącznie (97x19)daje to kwotę 1843zł, nie licząc potrzeby dokupienia kanałow HD na igrzyska i euro.Dla porównania obecna oferta n przy umowie 12-sto miesięcznej to koszt(79złx12) 948zł . Jak widać w kieszeni zostaje 900zł.

 

A przez te siedem miesięcy różnicy będziesz na NTC? Bo inaczej Twoje wyliczenia można o kant d....y rozbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej skończy mi się umowa tym większą będę miał możliwość wyboru platformy i dostosowania pakietu do swoich potrzeb. Porównując nawet okres 12-stu miesięcy między cyfra a n mamy różnice 200 zł dla mnie to dużo nie wiem jak dla innych. Otrzymuje podobną a nawet lepszą ofertę w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak było, że nie było promocji? W marcu po wprowadzeniu aneksu od razu Cyfra wprowadziła nowy cennik, ze stałymi cenami w promocji. W listopadzie i grudniu po zmianie regulaminu, można było wytargować C+ Optimum z dużym rabatem i opcją MR za 5zł. Nie znasz praw rynku. Cyfra na pewno zareaguje na te masowe wypowiedzenia. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam to jak mantrę, ale uważam, że osoby, których dotyczy podwyżka powinni złożyć wypowiedzenia i czekać na rozwój sytuacji. Składając wypowiedzenie, znajdujemy się w komfortowej sytuacji, ponieważ:

 

- możemy zejść na niższy pakiet, gdyż w trakcie umowy zrobić tego nie można było

- wynegocjować równie dobre warunki co mamy teraz

- zrezygnować bez żadnych konsekwencji z Cyfry

 

* zawsze możecie wycofać wypowiedzenie, więc w tej sytuacji nic nie tracicie, a z punktu biznesowego i strategicznego stajecie w korzystnej sytuacji względem negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć że większość z was to tylko jęczy na forum o podwyżkach i jaka ta cyfra zła i że już rezygnujecie i wypowiadacie umowę a tak naprawdę to nawet nie myślicie o rezygnacji. Dla tych co się burzą mam radę stać było was na kupno luksusowej cyfry i wiedzieliście że ta platforma była jest i będzie droga to po co ją kupowaliście ? Dla rabatów na początku ? One się kiedyś muszą skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem. W sobotę podpisałem umowę z Ofertą Karnawałową 3x0 na Canal+ Kompakt z Pace'm 10 zł/m. Dostałem również wydruk dokładnie rozłożonych wpłat, i tak: pierwsze 3 miechy po 10 zł, nastepne 12 po 72 zł. Jakim prawem oni mogą to teraz zmienić? Mam również aneks ale on dotyczy tylko promocji, i albo jestem ślepy albo nie ma tam żadnej wzmianki o ewentualnych podwyżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy tak jęczycie na tym forum ? Ja jak będzie coś nie tak to zrezygnuję i już. O rezygnacji będzie wiedziała cyfra i ja a nie cały internet. Co mnie to obchodzi że jakiś pan X rezygnuje z cyfry a pani Y zamęcza wszystkich w internecie swoimi żalami na temat śmiesznej podwyżki platformy cyfrowej. Chcesz rezygnuj i idź do konkurencji mamy wolność chyba nie. A nie jęczysz jeden z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem. W sobotę podpisałem umowę z Ofertą Karnawałową 3x0 na Canal+ Kompakt z Pace'm 10 zł/m. Dostałem również wydruk dokładnie rozłożonych wpłat, i tak: pierwsze 3 miechy po 10 zł, nastepne 12 po 72 zł. Jakim prawem oni mogą to teraz zmienić? Mam również aneks ale on dotyczy tylko promocji, i albo jestem ślepy albo nie ma tam żadnej wzmianki o ewentualnych podwyżkach.

 

 

 

sprawdz jakie masz ceny NIESTANDARDOWE - NIEPROMOCYJNE za poszczegolne pakiety w aneksie do umowy porownaj z tymi na stronie cyfry i juz wiesz co podpisales przy okazji godzac sie na NOWE ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć że większość z was to tylko jęczy na forum o podwyżkach i jaka ta cyfra zła i że już rezygnujecie i wypowiadacie umowę a tak naprawdę to nawet nie myślicie o rezygnacji. Dla tych co się burzą mam radę stać było was na kupno luksusowej cyfry i wiedzieliście że ta platforma była jest i będzie droga to po co ją kupowaliście ? Dla rabatów na początku ? One się kiedyś muszą skończyć.

Z calym szacunkiem dla Ciebie prosze nie pisz bzdur! tutaj nie chodzi moze nawet dla nas niektorych o podwyzke ..ale o zasade! i moment jej wprowadzenia ! jeszcze raz sie powtorze! -najpierw na Swieta Mikolaj nam dawal przezenty ...a po Swietach przyszedl po doplate do prezentu...i nie pisz ze jest zla ,bo w zasadzie to nie ma konkurencji poki co..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy tak jęczycie na tym forum ? Ja jak będzie coś nie tak to zrezygnuję i już. O rezygnacji będzie wiedziała cyfra i ja a nie cały internet. Co mnie to obchodzi że jakiś pan X rezygnuje z cyfry a pani Y zamęcza wszystkich w internecie swoimi żalami na temat śmiesznej podwyżki platformy cyfrowej. Chcesz rezygnuj i idź do konkurencji mamy wolność chyba nie. A nie jęczysz jeden z drugim.

 

Do poinformowania o moim wypowiedzeniu zostaly mi juz tylko Wyspy Salomona i Tadzykistan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...