Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie kwoty byłyby dobre,sądzę,że są nawet realne.......przecież klient Nasz Pan :lol2:Gdy cyfra będzie miała bilans rezygnacji,to wymyśli jakieś opcje powrotowe,ja jestem dobrej myśli.

 

Wiadomo ze jedni ugraja wiecej a inni mniej chocby dlatego ze ceny opcji moga miec inne bo jedni placa za MR 5 PLN a drudzy 15 PLN. Ta druga grupa jak dostanie tym razem MR za 10 PLN to obniza koszty.

Te kwoty sa realne i prawdopodobnie takie lub bardzo zblizone beda.

Moze nawet pod koniec lutego rzuca paczki HD gratisowo. To byloby juz bardzo dobrze. Ale zawsze mozna wziac te opcje w on/off w cyklu dwumiesiecznym i koszty i tak maleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

 

z przykrością przyjęłam informację o chęci rezygnacji z abonamentu CYFRY+. Wierzę, że nie jest to Pani ostateczna decyzja.

 

Jednocześnie informuję, iż pismo z rezygnacją wpłynęło do CYFRY+ 19 stycznia 2012 roku.

 

Na podstawie przesłanego wniosku, Umowa zostanie rozwiązana z końcem obowiązywania obecnych cen, tj. 29 lutego 2012 roku.

 

Zachęcam Panią do zapoznania się z ofertą promocyjną pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 46.

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty od 9: 00 do 21:00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Xxx Xxx

 

Wyjaśniam dlaczego per Pani, umowa na żonę. Zadziwia mnie, że to ja mam do nich dzwonić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kwoty byłyby dobre,sądzę,że są nawet realne.......przecież klient Nasz Pan :lol2:Gdy cyfra będzie miała bilans rezygnacji,to wymyśli jakieś opcje powrotowe,ja jestem dobrej myśli.

 

 

Juz wymysliła, po co niby taka promocja w N której nawet na święta nie było??

Lepiej aby klient przeszedł do N która i tak jest własnością Cyfry niż do CP, a w 2013 N zmini sie na cyfre i kliencie bedą ponownie w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis napisalem maila z pytaniem czy wplynelo moje wypowiedzenie

dostalem odpowiedz ktora mnie troszke zdziwila

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, z przykrością przyjąłem informację o chęci rozwiązania Umowy

o Abonament.

 

Uprzejmie wyjaśniam, że przesłane przez Pana wypowiedzenie zostało odnotowane i jest

w trakcie rozpatrywania.

 

Proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,"

dodam iz powodem wypowiedzenia co napisalem w nim jest zmiana cen

jak mam to rozumiec ?

co oni rozpatruja?

moze jeszcze sie mam bac ze rozpatrza negatywnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oni rozpatruja?

moze jeszcze sie mam bac ze rozpatrza negatywnie ?

Bez paniki, maja stosowny dział zajmujący sie wypowiedzeniami, który musi sprawdzać twoje konto, płatności, staz, prawidłową treść wypowiedzenia itp., a korespondencja e-mailową zajmuje się inny dział.

Co się dziwisz że chca aby zostac, będą teraz rózne chwyty marketingowe stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna kwota.

C+ Kompakt za 53 PLN czyli 47 PLN (maksymalny rabat ) plus 6 PLN podwyzki.

Do tego gratis PVR.

W porzadku.

 

 

Dzisiaj zaproponowano mi C+ Optimum za 65 PLN + MR za 10 PLN lub C+ Kompakt za 53 PLN + MR 10 PLN.

Paczki HD nie dorzucano gratis.

Teraz MR mam za 15 PLN.

Ceny od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia załączonego, wprowadzającego te zmiany dokumentu, zgodnie z postanowieniami Umowy o Abonament”.

Aneks przyszedł do mnie zwykłym listem poleconym, więc co oni uważają za "doręczenie"? Rozumiem za potwierdzeniem odbioru, ale polecony przyjść na pocztę sobie mógł nawet 2 miesiące temu, ale wcale nie znaczy że go wyciągnąłem ze skrzynki, przeczytałem i przyjąłem do wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to niezbyt elegancko jest być skomlącym "centusiem".

Sprawę załatwia się na infolini Cyfry a nie wylewać żale na forum .

Jeśl nie pasuje komuś C+, to może się przenieść do konkurencji.

CYFERKA i tak jest najlepsza, czy się to komuś podoba, czy nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...