Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek za 10 zł chcesz rezygnować ? Boże ludzie wy to macie pomysły. Jak ja bym miał takie pomysły to niczego w życiu bym się nie dorobił. Stękacie i jęczycie jakby ta podwyżka była co najmniej ze 100 zł. dla mnie to chore :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile rzeczy podrożało ? Jakbym przy każdej podwyżce rezygnował z danej rzeczy to mieszkał bym w lesie w lepiance bo musiał bym zrezygnować z mieszkania bo czynsz poszedł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek za 10 zł chcesz rezygnować ? Boże ludzie wy to macie pomysły. Jak ja bym miał takie pomysły to niczego w życiu bym się nie dorobił. Stękacie i jęczycie jakby ta podwyżka była co najmniej ze 100 zł. dla mnie to chore :crazy:

 

Cały czas się powtarzasz.Każdy zna twoje zdanie więc nie musisz cały czas zawracać głowy użytkownikom swoimi tezami.Dla mnie to chore :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek za 10 zł chcesz rezygnować ? Boże ludzie wy to macie pomysły. Jak ja bym miał takie pomysły to niczego w życiu bym się nie dorobił. Stękacie i jęczycie jakby ta podwyżka była co najmniej ze 100 zł. dla mnie to chore :crazy:

Dlaczego mam nie z korzystać z okazji jaką daje mi Cyfra+,i wynegocjować coś lepszego(tańszego).Nie każdy jest tak rozrzutny jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek za 10 zł chcesz rezygnować ? Boże ludzie wy to macie pomysły. Jak ja bym miał takie pomysły to niczego w życiu bym się nie dorobił. Stękacie i jęczycie jakby ta podwyżka była co najmniej ze 100 zł. dla mnie to chore :crazy:

 

Cały czas się powtarzasz.Każdy zna twoje zdanie więc nie musisz cały czas zawracać głowy użytkownikom swoimi tezami.Dla mnie to chore :crazy:

Dla mnie to jest chore rezygnowanie z czegoś dla marnego powodu. To po co wszyscy biorą cyfrę ? Najpierw bierzecie cyfrę i później czekacie tylko na moment aby zrezygnować ? To jest właśnie chore. A na temat powtarzania własnego zdania to przeczytaj sobie cały ten wątek. Tu 95 % postów to jest pisanie o jednym i tym samym więc nie czepiaj się tylko mnie o powtarzanie swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma własne zdanie i to są jego pieniądze ale jest druga strona medalu - "jak się nie postawisz to jesteś dojony". Uważam, że powinniśmy się postawić aby nie być ciągle walonymi w rogi przez Cyfrę. Nikt nas nie zmusza do korzystania z usług Cyfry - są inne możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu 95 % postów to jest pisanie o jednym i tym samym

 

Z tym się zgadzam. Proponuje więc aby tym, którzy nie akceptują nowych warunków wysłanie wypowiedzeń, wstrzymanie się z bólami i przeniesienie swoich rozważań do odpowiedniego wątku. Moim zdaniem temat ten się już wyczerpał a wiadomo, że etap"negocjacji" podlega pod inny wątek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolasko ja to rozumiem i szanuję zdanie innych. Jak ktoś ma taką potrzebę to niech rezygnuje z cyfry za parę złotych. Ja zdania nie zmienię że to jest troszeczkę nienormalne. Mi ta podwyżka nie przeszkadza biorąc pod uwagę że cyfra w roku 2011 zrobiła wiele aby udoskonalić swoją ofertę. Za lepszą rzecz płaci się więcej i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolasko ja to rozumiem i szanuję zdanie innych. Jak ktoś ma taką potrzebę to niech rezygnuje z cyfry za parę złotych. Ja zdania nie zmienię że to jest troszeczkę nienormalne. Mi ta podwyżka nie przeszkadza biorąc pod uwagę że cyfra w roku 2011 zrobiła wiele aby udoskonalić swoją ofertę. Za lepszą rzecz płaci się więcej i tyle w tym temacie.

 

Nie masz racji. Prosty przykład , płacę abonament po promocji 120 zł. Mam podwyżkę o 8 zł. Umowę mam jeszcze na 6 miesięcy. Musiałbym być idiotą by nie skorzystać z okazji i wypowiedzieć umowę. Zawierając nową mam to samo za 90 zł. Więc o czym mowa. Kto nie myśli ja czy cyfra. Dylemat mają ci którzy jeszcze płacą abonament z upustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego wiecej nie dostaniesz.

Zmiana nazwy nastepuje i podwyzka.

 

Aha, to w jakim pakiecie w takim razie będzie dostępne "TVP HD", czy "BBC HD" (jakoś specjalnie mi na tych kanałach nie zależy, zwłaszcza, że "TVP HD" "ciągnę" z "Cyfrowego Polsatu", zresztą właśnie dzięki dołączeniu "TVP HD" do "CP" mogłem zrezygnować z pakietu "Optimum HD" w "Cyfrze", ale z ciekawości warto wiedzieć :D ) ???

 

W ogóle uważam, że właśnie wzorem "CP" "Cyfra" powinna włączyć "TVP HD" do podstawowych pakietów (przynajmniej od "Kompaktu") !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile rzeczy podrożało ? Jakbym przy każdej podwyżce rezygnował z danej rzeczy to mieszkał bym w lesie w lepiance bo musiał bym zrezygnować z mieszkania bo czynsz poszedł w górę.

Skończ! Kogo interesuje Twoje zdanie? Akceptujesz podwyżkę, ok! Po co powtarzasz to jak mantrę? Od kiedy to jesteś jakimś wyznacznikiem na tym forum? Skończ swoje żałosne wywody.

 

Twoim zdaniem, wszyscy na tym forum powinni przyjąć podwyżkę na klatę, bo Ty ją przyjąłeś... Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego wiecej nie dostaniesz.

Zmiana nazwy nastepuje i podwyzka.

 

Aha, to w jakim pakiecie w takim razie będzie dostępne "TVP HD", czy "BBC HD" (jakoś specjalnie mi na tych kanałach nie zależy, zwłaszcza, że "TVP HD" "ciągnę" z "Cyfrowego Polsatu", zresztą właśnie dzięki dołączeniu "TVP HD" do "CP" mogłem zrezygnować z pakietu "Optimum HD" w "Cyfrze", ale z ciekawości warto wiedzieć :D ) ???

 

W ogóle uważam, że właśnie wzorem "CP" "Cyfra" powinna włączyć "TVP HD" do podstawowych pakietów (przynajmniej od "Kompaktu") !

 

Opcje dodatkowe. HD Kompakt, HD Optimum (11 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dojść ale ja dla pewności bym jeszcze wysłał poleconym z potwierdzeniem odbioru.

 

Tylko 1 raz wysyłałem wypowiedzenie bez potwierdzenia odbioru i o dziwo, zaginęło.

 

Ja już kilka razy wysyłałem wypowiedzenia, zawsze zwykłym listem poleconym bez potwierdzenia odbioru i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet kompakt (38 zł) posiadam od 15 grudnia w promocji 3x0 (czyli styczeń, luty, marzec za 0 zł) dostałem obecnie aneks i w związku z tym mam pytanie czy mogę np. wypowiedzieć obecna umowę, a jednocześnie w ciągu dwóch tygodni (jeszcze w trakcie trwania starej) zawrzeć nową - jak nie, to warto to zrobić na inną osobę (np. żonę), wówczas w tejże promocji zyskuję jeden miesiąc gratis (np. podpisuję 20 stycznia - styczeń free, luty,marzec,kwiecień - 0 zł). Co sądzicie o takiej kombinacji w której podwyżka była by mniej uciązliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dojść ale ja dla pewności bym jeszcze wysłał poleconym z potwierdzeniem odbioru.

 

Tylko 1 raz wysyłałem wypowiedzenie bez potwierdzenia odbioru i o dziwo, zaginęło.

 

Ja już kilka razy wysyłałem wypowiedzenia, zawsze zwykłym listem poleconym bez potwierdzenia odbioru i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby nie doszło.

Dojść dojdzie ale z cyfrą różnie bywa i dlatego trzeba mieć potwierdzenie,bo w razie w to jak im udowodnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...