Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ten aneks przed soba i mam takie pytanie. Mam na nim pakiety Start HD, Kompakt HD, Optimum HDz cenami odpowiednio 26zł, 52zł i 77zł. Ale na umowie mam Punkt 6 Zestaw promocyjny: opyimum + opcja HD Optimum Promo, RelaXXX.

Tez dostane podwyzkę, w naeksie mowa o pakiecie Optimum HD a ja mam sam Optimum.

Tak by wychodziło trzymając sie tego co jest na umowie ze mnie podwyzka nie tyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umowe przedluzalem w listopadzie, c+optimum 69zl (30zl rabatu na pakiet) wyslalem zapytanie czy zostane objety podwyzka oto ich odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 1 marca 2012 roku

standardowe naliczenie za zestaw CANAL+ Optimum wyniesie 107 zł.

 

Wyjaśniam, iż zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej, korzysta Pan ze

zniżki w kwocie 30 zł na odbiór kanałów z ww. pakietu.

 

Mając na uwadze powyższe, informuję, że od 1 marca bieżącego roku

wysokość opłaty abonamentowej ulegnie zmianie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

A.............

Dział Relacji z Abonentami

 

no to czekam na aneks i wysylam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w umowie rabat i przy poprzedniej podwyzce mi go zwiekszyli z 19.90 na 26zl. Ciekawe jak to teraz bedzie...

Może był rabat procentowy.

 

No wlasnie nie, w umowie stoi, iz rabat to 19,90. Na MR mam gwarancje ceny 1 zl ale na pakiet Optimum HD byl rabat kwotowy, ktory jakims sposobem sie zwiekszyl przy ostatniej podwyzce. W umowie jedyne info o cenie jest na stronie z symulacja platnosci przez caly okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwoliłem sobie napisać maila do cyfry w sprawie podwyżki a umowę podpisywałem w promocji z PS3 na pakiet CANAL+ HBO SuperPremium za 137 zł miesięcznie + multiroom za 15 zł miesięcznie i dzierżawa dekodera PACE HD PVR 10 zł miesięcznie 13 października 2011 i w odpowiedzi dowiaduję się że:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Umową o

Abonament, przez Okres Minimalny obejmujący 26 miesięcy, nie zmienia

się Panu opłata za odbierany zestaw promocyjny CANAL+ HBO Superpremium

(137 zł), oraz za wynajem dekodera HD PVR (10 zł).

 

Wyjaśniam, iż od 1 marca 2012 roku, opłata za usługę CYFRA+ Multiroom

będzie wynosiła 20 zł miesięcznie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie. Spora liczba osób przy wcześniejszej podwyżce miała podniesiony rabat w moim przypadku z 13,90 na 19 zeta a tutaj taka niespodzianka.

 

Wyjaśniam, iż w związku z Aneksem do Regulaminu, wysłanym do Pana 05.01.2012 roku, od 01.03.2012 roku nastąpi zmiana stawek Cennika, a konsekwencji wzrost cen za usługę.

 

W związku z powyższym od 01.03.2012 roku opłata za pakiet Optimum wynosić będzie 77 zł. Od tej kwoty odliczona zostanie kwota rabatu 13 zł 90 gr zagwarantowanego w Umowie. Należność za użytkowaną opcje Multiroom nie zmieni się, zgodnie z warunkami Umowy naliczana będzie opłata 1 zł.

 

Zapytam jeszcze gdzie jest ostatni rabat jednak czas pisać wypowiedzenie bo 13,10 podwyżki nie przełknę raczej przy czystym optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...