Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo żeby zorientować się w danej opcji lub pakiecie trzeba będzie szukać kropek i przecinków .Zamotka straszna ..

Wracając do tematu . W moim aneksie jest wpisana kwota stała 57 PLN za pakiet ,także mam na razie spokój z podwyżką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest. Jak podpisałem umowę 03.01.2012 na Optimum + Hd Optimum promo 3x0, w płatnościach mam od maja 62zł. - to za samo optimum czy z HD Optimum promo? Gość w APS mówił że 62zł od maja uwzględnia 8zł za HD Optimum promo i mogę wyłączyć płacąc za Optimum 54zł.

Obejmuje mnie podwyżka czy nie? Podpisałem nowy aneks? i czy mogę ewentualnie wypowiedzieć umowę / rozwiązać - 10dni nie minęło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA własnie dzowniłem do cyfry i wiem jak jest. Tez place 57 zl za canal+optimum (przedluzalem w grudniu) ale niestety podwyżka mnie obejmuje więc nie wiem jakim cudem Kamjas masz taki zapis w aneksie? Czy oni nierówno traktują klientów? Poza tym okazalo się ze dla tych co mają obecnie Canal+optimum dojdą niedługo kanały HD takie jak: Tvn style HD, Tvn turbo HD i Axn spin HD. Smieszne ze akurat ten Axn bedzie w Hd dla mojego pakietu a reszta juz tylko w "opcji". Normalnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wysyłacie polecony na skrytkę pocztową? U mnie na poczcie nie ma takiej możliwości.

 

Z logiki wynika że mają rację, ponieważ nie wszyscy pracownicy na poczcie widocznie mają cyfrę+, czytaja to forum i nie wiedzą że na miejcu w adresie skrzynkiC+ jest upowazniony pracownik poczty do podpisywania listów poleconych i za powterdzeniem zwrotnym.

Ja zawsze wysyłam na główny adres Cyfry+ z umowy za potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wypisane i jutro zostanie wysłane... można powiedzieć że na cyfrze jeszcze zarobiłem...umowa od grudnia...aktywacja 0zł...grudzień,styczeń,luty za 0zł... zapłacę tylko 2 x 5zł (styczeń,luty) za multiroom... kupiłem u nich DSI87 za 149zł a sprzedałem go za 175zł :D

tak bardzo chcieli na mnie zarobić a narazie stracili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wypisane i jutro zostanie wysłane... można powiedzieć że na cyfrze jeszcze zarobiłem...umowa od grudnia...aktywacja 0zł...grudzień,styczeń,luty za 0zł... zapłacę tylko 2 x 5zł (styczeń,luty) za multiroom... kupiłem u nich DSI87 za 149zł a sprzedałem go za 175zł :D

tak bardzo chcieli na mnie zarobić a narazie stracili :D

Dostałeś zmianą regulaminu i cenika może masz zagwarantowaną cenę, C+ takich błędów niekorzystnych dla siebie nie robi, więcej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś zmianą regulaminu i cenika może masz zagwarantowaną cenę, C+ takich błędów niekorzystnych dla siebie nie robi, więcej szczegółów?

 

Dzwoniłem dla pewności 2 razy i mam podwyżke o 14zł... a nie tak się umawialismy w grudniu :D

Ceny nie ma w tej umowie gwarantowanej...cyt.z umowy " rabat 100% na okres 3 miesiecy,oraz po upływie tego okresu abonent nabywa prawo do 38zł rabatu przez kolejne 20 miesięcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie proszę o odpowiedź na pytanie. Obecnie do lipca opłacam startowy i paczkę canal +. W kwietniu (możliwość zmian w umowie) chciałem przejść na canal+start z multiroomem (cena na dziś 48 złotych). Czy opłaca się zrywać obecną umowę i podpisać nową, czy będę miał w niej gwarancję stałej ceny, czy i tak obejmie mnie marcowa podwyżka. Czy dobrze kalkuję, że po podwyżce pakiet canal+start z multiroomem będzie kosztował 69 złotych. Liczę na Wasze podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam.

Ps. Aneks dostałem, jak piszecie na tym forum dla"starego świata"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...