Skocz do zawartości

Forum TN w szoku


Eddie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem zdziwiony, czemu od dłuższego okresu nie pojawia się na forum, ale miałem nadzieję, że to nic poważnego (nie zauważyłem tematu, o którym wspomina RafiX). Straszne :!: I to w tak młodym wieku... Życie bywa kruche. Kondolencje dla rodziny i znajomych zmarłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam. Przekaze dla forumowiczow Guido i Gerry, ktorzy byly bardzo dobrymi kolegami Stefana.

W ostatnich tygodniach na zlecenie Stefana Gerry prowadzil newsy. Teraz ale jeszcze za wczas aby o tym mowic co bedzie w przyszlosci z serwisem Transponder NEWS. Niewykluczone ze zostanie odwolany.

 

To sobie wszystko Stefan sam zbudowal. Serwis Transponder NEWS istnieje juz od 1995 r. a Stefan zawsze byl zainteresowany wlasnym forum ktore odtworzyl w styczniu 2004 r.

 

Tutej oficialny watek napisany przez kolege Guido.

 

http://forum.transponder-news.de/showthread.php?t=12374

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam. Przekaze dla forumowiczow Guido i Gerry, ktorzy byly bardzo dobrymi kolegami Stefana.

W ostatnich tygodniach na zlecenie Stefana Gerry prowadzil newsy. Teraz ale jeszcze za wczas aby o tym mowic co bedzie w przyszlosci z serwisem Transponder NEWS. Niewykluczone ze zostanie odwolany.

NIEEEE... :o Szkoda, aby cała praca Stefana włożona w rozwój Forum została w ten sposób zmarnowana... Forum TN gromadzi tylu wspaniałych użytkowników, to będzie wielki błąd jeżeli Forum zostanie rozwiązane. Czy Gerry i Guido nie podejmą się zadania pokierowania tym projektem dalej? :cry:

 

@Eddie, przekaż niemieckim kolegom, że będzie nam bardzo przykro, jeżeli Forum TN zostanie wyłączone... Choć ja nie piszę u Was, ale czytam i znam bardzo dobrze to Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie to przekaze i chetnie bede informowal was w tym watku co dalej z TN. Okaze sie to w nasteptnych dniach. Teraz narazie wszyscy sa z myslami u Stefana i jego rodziny.

 

Ja nie znalem Stefana osobiscie, ale juz jestem od trzech lat w jego forum, pisze z nim i czesto bylismy w czacie. Zawsze byl mily, nigdy zadne pytanie nie bylo dla niego za glupie aby na nie odpowiedziec. Rozmowy znim byly interesujace i wspaniale. Jak mowie, nie znalem go osobiscie, ale wystarczajaco aby znac jego charakter. Nie umie uwierzyc w co sie stalo w ciagu takiego krotkiego czasu. Naprawde placzac siedze przed monitorem. Jeszcze koniec zeszlego roku Stefan na TN wstawil watek jak sobie wyobrazamy rok 2008. On sam mial duzo planow, chcial Transponder NEWS rozszerzyc, wspolpracowac z Dr.Dish TV. To bylo cztery miesiace temu. A teraz takie cos . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, jesli tym czasem nie bywam tak czesto na forum.

 

Wchodze tylko na TN aby czytac najnowsze pozdrowienia dla Stefana. Duzo ludzi juz sie wpisalo, co bardzo cieszy. Nawet redaktor "konkurencyjnej" Digitalfernsehen albo DrDish. Osobiscie mam narazie troche kontaktu z Christianem Mass (DrDish). Bardzo sie wystraszyl kiedy go poinformowalem. Przez dlugi czas pracowal z Stefanem.

 

Nie bedziecie zli, ja sobie pozwolilem wstawic pozdrowienia i kondolencje w imienu forum SatKurier do oficjalnego watku.

 

W tych dniach Stefan zostanie pochowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda śmierć jest straszna, wyjątkowa, nieodgadniona, nieprzewidywalna. Śmierć każdego człowieka, a szczególnie młodego, jakim był Stefan Hagedorn, jest okrutnie bolesna. Proszę przekazać szczere kondolencje dla rodziny, znajomych zmarłego i kolegom z Forum Transpoder NEWS D

 

Będziemy myślami w jego ostatniej drodze

 

[*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem.

 

Dnia 06.05.2008 trafiono decyzje o wylaczeniu serwisu Transponder NEWS.

 

Nie jestesmy w stanie kontynuowac prace Stefana Hagedorn, ktora skladala sie z pisania newsow tematyki satelitarnej. To tylko on mial bardzo duzo znajomosci poprzez ktore nieco raz mial jakiego kolwiek newsa wczesniej i tylko on umial operowac to wszystko aby bylo warte nazwy Transponder NEWS.

 

Co zostanie jest nasze Forum.

Wszyscy uzytkownicy wyrazili smutek gdyby nawet forum zostalo wylaczone. Dlatego trafilismy decyzje ze forum pozostanie, ale jednak w nastepnych tygodniach sie bardzo zmieni. W przyszlosci sie bedziemy raczej orientowac na frekwencjach i dosylach a inne oddzialy forum o tematyce satelitarnej beda jeszcze wazniejsze.

 

Mamy nadzieje, ze tak jak sobie to wszystko wyobrazamy, sie uda. Oficjalnie forum teraz nalezy do drugiego administratora Guido Jakobs. On tez bardzo dziekuje uzytkownikom SatKurier za wyrazenie kondolencji po odejsciu Stefana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...