Skocz do zawartości

Jak prawie zostałem abonentem n


macio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

By maksymalnie wykorzystać dawane przez nich 2 miesiące gratis (w ramach promocji tvnmed), N-kę aktywowałem 1 marca tego roku. W ramach niej wszystkie pakiety przez pierwszy miesiąc – ten w którym aktywowano „n”, oraz cały kolejny były za darmo. Po tym okresie mogłem podpisać, lub nie umowę na w/w pakiety czy inne opcje dodatkowe. Przez cały marzec i 10 pierwszych dni kwietnia cieszyłem się pełną ofertą „n” i trzeba to przyznać - byłem bardzo zadowolony. Brakowało mi co prawda HBO, ale nie mogłem go zamówić, bo musiałbym mieć co najmniej 2 płatne pakiety (które już miałem w ramach promocji gratis). 10 kwietnia nagle zobaczyłem ciemność. Pomimo, iż w warunkach zaprezentowanej i opisanej w regulaminie oferty (która raczej powinna być wiążąca, nie?) pisze jak byk: „2 miesiące gratis”, nie mam obecnie możliwości odbioru programów „n”. (...)

 

Edytowane: 16.04.2008 o 20:16

Wszystko wróciło do normy - mam swoje darmowe pakiety, więc wycinam część w której pod wpływem emocji "jechałem po nich". Już im wybaczyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy ja mam takie szczęście w życiu czy co, ale nigdy nie miałem z N problemów. Nawet jak niektórzy narzekali na BOK to ja łączyłem się z nim góra 2 minuty. Osobiście proponuje jeszcze spojrzenie na całą instalację satelitarną. Czy działają ci kanały FTA? Byłby to objaw potwierdzający/zaprzeczający problem z zestawem sat. Może problem wcale nie leży w uprawnieniach? Bo generalnie nie ma tak, że coś gaśnie, jest czarny ekran itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat promocji, o której piszesz się nie wypowiadam, bo nigdzie nie mogę poszukać żadnych informacji na jej temat. Od ponad roku jestem ich abonentem i nigdy nic mi nie wyłączyli, zlecenia zamiany/włączenia pakietów wykonywali bezproblemowo i dotrzymywali warunków promocji, z których korzystałem. Kilka dni temu włączyłem Filmboxa (przez nBok) i przesłanie uprawnień trwało mniej niż 5 minut.

 

Wyciągnij na chwilę kartę kodową z gniazda bo możliwe, że Ci się dekoder zawiesił i nie masz dostępu do kanałów kodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostęp mam tylko do kanału 777 - czyli do tvnmed. Wszystkie inne, łącznie z FTA, są zablokowane i wymagają kontaktu z BOA (tzn jest wspomniany czarny ekran i informacja zachęcając do dzwonienia na 0-801...).

Co do waszych pomysłów rozwiązania problemu - oba próbowałem. Też myślałem, że się tuner zwiesił - ale to nic nie dało. Poza tym chwilę później odkryłem, że mam dostęp do tego jednego w/w kanału, co obaliło teorię zawieszonego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, tyle że u mnie z pakietu hity filmowe nie działa TCM po godz 21. Na tym kanale cały czas widnieje info o braku dostępu. Uprawnienia odnawiałem przez konsultanta na infolinii, niestety to nic nie dało. Nawet restart dekodera nic nie dał. O 3 w nocy nadal nie miałem tego kanału. Problemy występują od 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dostęp do TVN MED to znaczy, że nie ma problemu z przesłaniem uprawnień, ani z instalacją. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem jest w tej sytuacji fakt, że owszem, wysyłają ci uprawienia, ale nie takie jak trzeba (Zamiast do całej oferty to tylko do TVN Med) - tak by to można było logicznie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest dokładnie tak, jak piszesz Bartku.

Z tego, co widzę w diagnostyce mam 2 typy uprawnień:

 

1000100, które mają ważność do końca kwietnia (czyli to chyba tvnmed - jedyny kanał, który mogę odbierać)

100013F, które mają ważność do końca zaszłego miesiąca (czyli to oferta ze wszystkimi pakietami, bez opcji dodatkowych).

 

Nic to, zobaczymy co życie przyniesie - może mi jutro przywrócą uprawnienia. ;)

 

Uaktualnienie:

Powyższe uprawnienia nie zmieniły się po przywróceniu promocyjnych pakietów. 1000100 nadal jest ważny do końca tego miesiąca, 100013F do 30.03.2008. Zatem mój wniosek, iż 100013F odpowiada za odbiór wszystkich pakietów był błędny. Wygląda na to, że uprawnienie 1000100 odpowiada i za odbiór TVN MED i za te promocyjne pakiety. To tak przy okazji uprawnień - widziałem, że jakiś pan założył temat, w którym chce kolekcjonować sygnatury uprawnień - może mu to pomoże. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, około 20 wszystko ku mojemu zaskoczeniu wróciło do normy. Nadal mogę się cieszyć promocyjnym dostępem do oferty "n". Podejrzewam, że to musiał być błąd systemu (ale co ja tam wiem...)- może się to zdarzyć nawet najlepszemu. Temat do zamknięcia. Bywajcie!

 

PS. Chyba jednak zostanę... bo C już więcej nie chcę oglądać na oczy, a P jakoś drożej wychodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jest bardzo dobrą platformą ale nie najlepszą. Dobra jest dla ludzi którzy chcą mieć więcej niż 3 kanały HD. N nie jest tak droga jak C+, a dostarcza programów o jakości lepszej od tej w CP. Dla przykładu stosuje własne dosyły, w których programy nadawane są w pełnej rozdzielczości i wysokim bitrate.

 

Jedynymi minusami N jest brak kanałów premium takich jak paczka Canal+, czy National Geographic, dlatego lepsza jest Cyfra+. Dla wielu ludzi, którzy nie interesują się premierami filmowymi czy sportem, N jest dobrym wyborem. Na pewno lepszym od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzysiu

Nie jestem pewny, czy brak tych kanałów premium faktycznie jest minusem. Gdy miałem Cyfrę - miałem te kanały i zastanawiałem się dlaczego ja im za to wszystko płacę 130zł miesięcznie. Teraz zamierzam płacić mniej niż połowę tego i perspektywa braku tych kanałów wcale mnie nie martwi. Lepsze filmy niż na C+ mam z wypożyczalni no i... od cioci z Ameryki. I nie muszę się martwić, że właśnie gdy włączam jest połowa filmu lub że znowu leci jakiś "gniot".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie jak dobrze jest, że zostawiłem ten temat. Sam też tu włączę się do dyskusji - bo jakżeby nie. :wink:

 

P.S.

Najlepsze wyjście to:

n-ka za 32 zł. + multipakiet (4 X Canal+) za 39 zł. - da nam łączną kwotę 71 zł. :lol2:

Mówię wam, że wtedy nie ma lepszej "platformy?" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja uważam, że n-ka, to najbardziej uczciwa platforma, ponieważ podzieliła kanały tematycznie, nie tak jak inne zrobiły mix i że chciałoby się mieć kanały, tylko z dwóch gatunkow, a dają wszystkie nawet te, których nie chce się oglądać, bo się ich nie lubi. :roll:

I jeszcze dodatkowa opłata za HD w C+. To nieuczciwe. :evil:

Powinny być dodawane tak jak w n bez dodatkowej opłaty. :D

Co do kanałów FTA się zgodzę, ale większość kanałów FTA jest nudna. :]

Przecież dają pakiet informacja i rozrywka gratis bez dodatkowych opłat. :P

Pracują nad nowymi kanałami i stworzyli wiele własnych: ntalk, TVN Style, nsport, TVN Turbo, religia.tv, TVN Lingua, Wojna i Pokój, TVN Siedem, Discovery Historia, TVN24 i TVN CNBC Biznes. :brawo:

Dodatkowo kanał telezakupowy, Mango 24 i kanał wycofywany TVN Gra. Tworzyli kanały i rozdawali je, aby zyskały popularność. Niestety popularność zyskały, także platformy. :(

n ma najwięcej na rynku spośród platform najwięcej kanałów na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lokietek

 

Cyfra+ (21)

Ale Kino!

Hallmark Channel

Planete

National Geographic

National Geographic HD

Zig Zap

Mini Mini

Hyper

Kuchnia.tv

AB Moteurs

Chasse & Peche

XXL

KBS World

Trace TV

Mezzo

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Film HD

Canal+ Sport

Canal+ Sport HD

Canal+ Sport 2

 

N (16 lub 19?)

TVN HD

Religia.TV

Wojna i Pokój

MGM HD

Universal Channel

Sci Fi Channel

nSport HD

Sport Klub

Sport Klub+

Discovery TVN Historia

TVN Med

TVN Lingua

Da Vinci Learning

Baby TV

nTalk

O.TV

NASN (?)

Discovery HD (?)

Kids Co (?)

 

 

Jak widać N nie ma najwięcej kanałów na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...