Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 17.02-23.02

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Wtorek, 18.02:

 

14:05 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg indywidualny kobiet
16:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Are - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 

Środa, 19.02:

 

14:05 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg indywidualny mężczyzn
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Andaluzji - 1. etap (do 16:45)
16:45 E2 KOLARSTWO: Volta ao Algarve - 1. etap (do 18:15)

 

Czwartek, 20.02:

 

10:35 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Storlien-Meraker - bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet
13:20 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Storlien-Meraker - bieg na 38 km stylem dowolnym mężczyzn
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Andaluzji - 2. etap (do 16:45)
15:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - pojedyncza sztafeta mieszana
16:00 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 1. dzień (do 18:00)
16:45 E2 KOLARSTWO: Volta ao Algarve - 2. etap (do 18:15)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 1. dzień (do 00:00)

 

Piątek, 21.02:

 

09:55 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - zjazd kobiet
13:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 2. dzień (do 18:00)
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Andaluzji - 3. etap (do 16:45)
16:45 E2 KOLARSTWO: Volta ao Algarve - 3. etap (do 18:15)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 2. dzień (do 00:00)

 

Sobota, 22.02:

 

04:50 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Naebie - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
06:00 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Tazawako
08:55 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - 1. przejazd kobiet
09:20 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Trondheim
10:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - zjazd kobiet
11:45 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta kobiet
13:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
13:25 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - 1. przejazd mężczyzn
14:40 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta mężczyzn
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Andaluzji - 4. etap (do 16:45)
16:00 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Trondheim
16:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 3. dzień (do 18:00)
16:45 E2 KOLARSTWO: Volta ao Algarve - 4. etap (do 18:15)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 3. dzień (do 00:00)

 

Niedziela, 23.02:

 

04:50 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Naebie - 2. przejazd slalomu mężczyzn
09:00 E1 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - 1. przejazd dwójek mężczyzn
09:50 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Trondheim
10:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - supergigant do superkombinacji kobiet
10:50 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim - bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet
12:00 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego kobiet
12:05 E2 KOLARSTWO: UAE Tour - 1. etap (do 13:30)
13:10 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie - slalom do superkombinacji kobiet
14:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Andaluzji - 5. etap (do 16:00)
14:30 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
15:45 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Trondheim
16:00 E2 KOLARSTWO: Volta ao Algarve - 5. etap (do 17:30)
16:30 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 4. dzień (do 18:00)
18:50 E2 FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP: Wyścig 6-godzinny w Austin (do 01:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Shoot-Out w Watfordzie - 4. dzień (do 00:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 17.02:

 

17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.LECLERC Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - BKS Visła Bydgoszcz
20:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 03:00)

 

Wtorek, 18.02:

 

14:05 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg indywidualny kobiet
20:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 03:00)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Liverpool FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 19.02:

 

14:05 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg indywidualny mężczyzn
20:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 03:00)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - RB Lipsk (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atalanta BC - Valencia CF
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 20.02:

 

15:05 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - pojedyncza sztafeta mieszana
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: BBTS Bielsko-Biała - KFC Gwardia Wrocław
18:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Real Madryt
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Club Brugge KV - Manchester United FC (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: FC Kopenhaga - Celtic FC (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Łudogorec Razgrad - Inter Mediolan (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Getafe CF - AFC Ajax (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Eintracht Frankfurt - FC Salzburg (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Szachtar Donieck - SL Benfica (+ wstęp od 18:10)

20:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar CEV - mecz ćwierćfinałowy: Mladost Zagrzeb - Grupa Azoty Chemik Police
20:30 PSE  TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Olympiakos SFP - Arsenal FC (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Bayer 04 Leverkusen - FC Porto
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Rangers FC - SC Braga
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: AS Roma - KAA Gent
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: VfL Wolfsburg - Malmo FF
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Wolverhampton Wanderers FC - RCD Espanyol

23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 03:00)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 21.02:

 

14:00 PS  BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. i 2. przejazd dwójek kobiet (do 17:00)
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - GKS Katowice
18:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Delray Beach - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 22:30)
20:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 00:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 03:00)

 

Sobota, 22.02:

 

00:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Delray Beach - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 04:00)
05:30 PS  NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Tazawako
11:30 PSN   NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Mińsku
11:35 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta kobiet
13:00 PS   BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 2. przejazd dwójek mężczyzn

14:30 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - SFC Opawa
14:35 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta mężczyzn
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów
15:30 PS   BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 3. i 4. przejazd dwójek kobiet (do 18:30)
16:00 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Włoch - mecz półfinałowy
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
18:30 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Włoch - mecz półfinałowy
19:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Frotuna Sittard
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom
21:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz półfinałowy gry pojedynczej

21:00 PSF    BOKS: Gala w Londynie - waga junior piórkowa: Brad Foster - Lucien Reid (od 22:30 również w Polsacie Sport!) (do 01:00)
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz półfinałowy gry pojedynczej

 

Niedziela, 23.02:

 

01:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night - waga lekka: Paul Felder - Dan Hooker
02:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Delray Beach - mecz półfinałowy gry pojedynczej
05:30 PSE    NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Tazawako
09:00 PSE    NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Sunny Valley
09:00 PSN   BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Barcelonie (do 14:30)
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:20 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego kobiet
13:00 PS      7. STREFA
14:25 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
14:30 PSN   BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - przejazdy dwójek mężczyzn (do 18:00)
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie
14:50 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - AFC Ajax
16:55 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Banik Ostrawa - FK Jablonec
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
18:00 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Włoch - mecz finałowy
19:00 PSE    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP: Wyścig 6-godzinny w Austin (do 21:30)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
21:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz finałowy gry pojedynczej
21:30 PSN   FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP: Wyścig 6-godzinny w Austin (do 01:00)

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 17.02:

 

19:00 4-4-2
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:30 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 18.02:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Dubaju - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 15:00)
16:10 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Are - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 19.02:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Dubaju - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
20:55 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - RB Lipsk (+ studio od 19:45 - tylko w TVP Sport!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty

 

Czwartek, 20.02:

 

02:05 HOKEJ: NHL - mecz: Chicago Blackhawks - New York Rangers
10:40 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Storlien-Meraker - bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet (+ studio od 10:15)
12:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Rasnovie - kwalifikacje (+ studio od 13:30)
14:00 TENIS: Turniej WTA w Dubaju - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:05)
18:35 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Izrael (+ studio od 18:15)
21:05 RING TVP SPORt
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 21.02:

 

14:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Rasnovie (+ studio od 13:05) (również w TVP1!)
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów (+ studio od 17:35)
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 22.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: New York Islanders - Detroit Red Wings
12:45 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Rasnovie (+ studio od 12:00) (również w TVP1!)
17:20 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (+ studio od 16:30)
20:25 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk (+ studio od 20:05)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 23.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes
04:00 BOKS: Gala w Las Vegas - walka: Deontay Wilder - Tyson Fury
11:20 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim - bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet
12:40 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: Metraco Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin (+ studio od 12:25)
14:40 JEŹDZIECTWO: Cavaliada w Krakowie - Grand Prix (do 17:30)
17:50 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - Polska (+ studio od 17:30)
20:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 16.02:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - Mecz Gwiazd
10:00 C+  RADIO CANAL
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Wtorek, 17.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL
14:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Eczacibasi VitrA Stambuł - Grot Budowlani Łódź
15:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: CSM Volei Alba Blaj - Vasas Obuda Budapeszt
16:55 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Dinamo Moskwa - RC Cannes
17:25 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: VakifBank Stambuł - Lokomotiw Kaliningrad Region
18:55 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: A. Carraro Imoco Conegliano - Nantes VB (również w nSport+!)

 

Środa, 18.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Kontratak
12:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Kuzbass Kemerowo - Berlin Recycling Volleys
16:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Zenit Kazań - Halkbank Ankara
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+N   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: ACH Volley Lublana - Fakieł Nowy Urengoj
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged
19:55 C+N   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Tours VB - Benfica Lizbona
20:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - West Ham United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Greenyard Maaseik - Jastrzębski Węgiel
20:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Sir Sicoma Monini Perugia - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:40 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł

 

Czwartek, 19.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: As serwisowy
17:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: HC Motor Zaporoże - PGE VIVE Kielce
22:00 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV (również w nSport+!)

 

Piątek, 20.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:30) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 21.02:

 

04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: ORLEN Wisła Płock - Bidasoa Irun (+ wstep od 14:30)
14:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Raków Częstochowa (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:10 C+ RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Włochy - Szkocja
15:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - 1. FC Köln
15:55 C+SPIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - SD Eibar (+ GPS od 15:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:40 C+ RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Walia - Francja
18:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Valencia CF
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Manchester City FC (+ GPS od 18:00 i 20:30)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Cracovia (+ wstęp od 19:30) (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Saugella Monza - Pomi Casalmaggiore
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Sacramento Kings
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 22.02:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
11:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Granada CF
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Athletic Bilbao
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Watford FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Korona Kielce (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:55 C+S2 RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Anglia - Irlandia
16:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Telekom Veszprem HC - Montpellier HB
16:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FK Austria Wiedeń - FC Red Bull Salzburg
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Everton FC
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Villarreal CF
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 17.02:

 

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - VfB Stuttgart
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Torino FC

 

Piątek, 21.02:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - FC Erzgebirge Aue (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - SC Paderborn 07
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - SSC Napoli
20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - RCD Mallorca (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 22.02:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - FC Sankt Pauli
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Udinese Calcio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Borussia Dortmund (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Juventus FC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk (+ studio od 17:30)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - AC Milan (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Real Madryt CF (+ studio od 20:30 i 23:00)
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 23.02:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SS Lazio (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - Hannover 96
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio (mecz odwołany!)
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Cagliari Calcio (mecz odwołany!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg (+ studio od 15:00)
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - RCD Espanyol
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - US Lecce
17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05 (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Sevilla FC (+ studio od 17:30)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - UC Sampdoria (+ studio od 20:25 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!) (mecz odwołany!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Czwartek, 20.02:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: SC Magdeburg - SC DHfK Lipsk

 

Sobota, 22.02:

 

06:50 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Adelajdzie - 1. wyścig (do 09:30)
21:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - wyścig w Las Vegas (do 01:15)

 

Niedziela, 23.02:

 

06:00 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Adelajdzie - 2. wyścig (do 08:40)
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TVB 1898 Stuttgart - Frisch Auf! Göppingen
16:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Dojlidy Białystok - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 20.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: World Golf Championships - Mexico Championship - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 21.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: World Golf Championships - Mexico Championship - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 22.02:

 

07:05 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Adelajdzie - wyścig (do 09:40)
20:00 GOLFCHN GOLF: World Golf Championships - Mexico Championship - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 23.02:

 

06:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Adelajdzie - wyścig (do 08:00)
20:00 GOLFCHN GOLF: World Golf Championships - Mexico Championship - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

środa i czwartek

21:00 #ELEVENF1

piątek

23:00 #ELEVENF1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę zmianie zrobić. 

14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Cagliari Calcio

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - UC Sampdoria (+ studio od 20:25 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)

Te mecze zostaly anulowanie przez wirus. 

 

O 14.55 na ES2 i ES4 będzie mecz Torino vs Parma piłka nożna liga włoska. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...