Skocz do zawartości

Zagadki satelitarne


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, najgorsze jest to, że wiem gdzie szukać, a nie mogę znaleźć. No dobra. Podpowiem innym. Moim zdaniem, na 100 % informacja znajduje się tutaj. Trochę jest szukania :lol2:

No dobra, strzał: Terranova, chociaż to kanał podróżniczy :cry:

 

Dobra zagadka RafiX :smile: Przez to szukanie, człowiek dowie się czegoś o różnych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was zaraz zamarznę :>

Logo zapożyczone z Lyngsat: Jak widać, nazwę kanału z obrazka wycięto :mrgreen:

9cb94da753919647m.jpg

Dodam, że na zrzucie ekranowym jest ukazany logotyp we właściwych barwach, dodatkowo było animowane (kręciło się).

 

 

Moim zdaniem, na 100 % informacja znajduje się tutaj.
Odpowiem tylko tyle: mróz! :mrgreen:
Dobra zagadka RafiX :smile:
Lubię takie zagadki, mam ich jeszcze więcej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VH 1 i @dominikptaszynski na pewno nie znacie tego kanału więc nigdy nie zgadniecie. Jeszcze mała podpowiedź: Kanał, który miał bardzo dużo wspólnego z państwami Ameryki Południowej, mimo, że nadawał z Europy (Francja) . Ramówka zawierała głownie telenowele i muzykę latynoską. No i tak patrzę, na Forum zero postów o tym kanale. Został wyłączony gdzieś około 3 lata temu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parzy! Gorzej niż w Afryce :lol:

 

La Latina TV - bardzo ciekawy kanał jeżeli chodzi o muzykę - same latynoskie klipy. Jak puszczali telenowelę, to wiało nudą - z wiadomych powodów ;) Dzisiaj takim odpowiednikiem La Latina TV jest Latina F, który gra wyłącznie latynoskie rytmy (dostępny na pozycji satelitarnej 0.8W, jest FTA). Polecam ;)

 

Z cyklu: SAT Kurier pisze o La Latina TV: https://satkurier.pl/news/13349/la-latin ... birda.html Kanał ostatecznie wystartował z Astry, kilka miesięcy później go wyłączono. Powód: problemy finansowe nadawcy.

 

Brawa dla @tomekb1976 i @Peter Parker :brawo: Macie po wirtualnym browarku (Piwo Kozicowe - ciekawe piwo :D) Mam nadzieję, że 18-stki pokończone, żeby później nie było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...