Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wpłaciłem 24.12. i jest informacja o ostatniej wpłacie, natomiast wg ICOK-u pakiety mam opłacone do... 05.01.2010. Kowta 57,90 zł znajduje się w środkach wolnych. Coś jest nie tak z ICOK-iem, natomiast nie przejmuję się tym zbytnio, bo póki co sygnał mam normalnie i to jest dla mnie najważniejsze. Tak długo jak nie będzie problemów z sygnałem, tak długo informacje w ICOK-u mnie nie interesują. Wiem, że wpłaciłem, bo informacja o wpłacie jest, mam sygnał i to jest dla mnie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzednich postów - Miewałem w ten sposób że wpłacałem na konto jakąś kwotę i prosiłem o włączenie danego pakietu przez internet. Ta kwota musiała byc jednak wieksza od ew. kwoty jaką wyliczył konsultant. Tak kupowałem np pakiet sport. Zaznaczam tylko że nie mam umowy z Polsatem a robiłem to na moim prepaidzie juz po okresie podstawowym.

 

Co do ostatniego posta - nie udało mi sie jeszcze nigdy nic zapłacic w ten sposób (płatnościami elektronicznymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam chyba jest popsute w systemie . Kilka dni temu zrobilem przelew do dzis nie mam odnotowanej kwoty mimo ze wczesniej w ciagu 2 dni wszystko bylo widoczne. Nie pobralo mi takze z kwoty wolnych srodkow za ostatni film ktory zamawialem w wyporzyczalni mimo ze zamawiajac zaznaczylem taka opcje platnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dekoder cyforwego polsatu FTA. Chciałbym na miesiąc prze ICOK wykupić pakiet familijny. Widzę że jest możliwość zapłaty przelewem lub kartą.

Jeśli dzisiaj wykupiłbym sobie na miesiąc pakiet familijny i zapłacił, to od kiedy będzie on aktywny?

Orientuje się ktoś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zaksięgują kasę. 2 góra 3 dni i powinni ponowić sygnał.

 

Niestety uzyskałem w CTA i APSie inna informacje.

Osoby które mają po zakończeniu umowy dostęp FTA , po opłaceniu w ICOK wybraneog pakietu na miesiąc czasu ponowny dostęp otrzymają zgodnie z okresem rozliczeniowym w jakim była ostatnia umowa. Niestety, bo chciałem sobie wykupić teraz na Mistrzostwa w piłce ręcznej ale okres rozliczeniowy mi wypada 4 lutego więc już po mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież santamo pytal o platnosci przez ICOK to chyba innych niż elektroniczne przelew karta tam nie ma wiec wnioskuj. Odpowiedz juz padla.

 

Jak to innych płatności nie ma. Można zapłacić za pakiety poprzez system płatności.pl Po wybraniu pakiety przekierowuje nas na tą właśnie stronę gdzie wybieramy nasz bank. W moim przypadku jest to ING gdzie pojawia się polecenie zapłaty a odbiorcą jest PayU. Potem logujemy się na stronę naszego bankum i dokonujemy przelewu właśnie na PayU. Po 2 czy 3 godzinach (tak było w moim przypadku) płatność jest księgowana.

Dodam że można wybrać sobie dowolny pakiet jaki się chce i potem system nie ma problemu z zaksięgowanie pieniędzy właśnie na taki pakiet jaki chcieliśmy bo ma to zapisane w tytule przelewu. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież santamo pytal o platnosci przez ICOK to chyba innych niż elektroniczne przelew karta tam nie ma wiec wnioskuj. Odpowiedz juz padla.

 

Jak to innych płatności nie ma. Można zapłacić za pakiety poprzez system płatności.pl Po wybraniu pakiety przekierowuje nas na tą właśnie stronę gdzie wybieramy nasz bank. W moim przypadku jest to ING gdzie pojawia się polecenie zapłaty a odbiorcą jest PayU. Potem logujemy się na stronę naszego bankum i dokonujemy przelewu właśnie na PayU. Po 2 czy 3 godzinach (tak było w moim przypadku) płatność jest księgowana.

Dodam że można wybrać sobie dowolny pakiet jaki się chce i potem system nie ma problemu z zaksięgowanie pieniędzy właśnie na taki pakiet jaki chcieliśmy bo ma to zapisane w tytule przelewu. :brawo:

 

Platnosci.pl to nie sa elektroniczne platnosci ? :)

 

Santamo ja mialem prepaida samsunga h370g i w ICOK zawsze pisalo w jednej z tabelek termin nastepnej platnosci (data dzisiejsza). Placilem tez przelewem za pomoca platnosci dostepnych w ICOK i po 2-3 dniach bylo aktywne wszystko. Byc moze teraz udoskonalili system bo przeciez wprowadzili VOD wiec jak ktos chce zaplacic za film to system musi zaksiegowac kase natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santamo ja mialem prepaida samsunga h370g i w ICOK zawsze pisalo w jednej z tabelek termin nastepnej platnosci (data dzisiejsza). Placilem tez przelewem za pomoca platnosci dostepnych w ICOK i po 2-3 dniach bylo aktywne wszystko. Byc moze teraz udoskonalili system bo przeciez wprowadzili VOD wiec jak ktos chce zaplacic za film to system musi zaksiegowac kase natychmiast.

 

No właśnie, Ty miałeś pre-paid bez żadnych okresów rozliczeniowych, więc masz inną sytuację. Doładowywałeś kiedy chciałeś. Niestety klienci którzy mieli normalne umowy (nie pre-paid) i przeszli na FTA po opłaceniu pakietu w ICOK muszą się liczyć z tym że usługa zostanie włączona zgodnie z okresem rozliczeniowym z zakończonej umowy.

Takie info otrzymałem od znajomego z APS-u który potwierdzał to w infolinii obsługującej APS-y. Niestety.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...