Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,

Posiadam wolne środki na koncie cyfrowego polsatu (16,90) i poprosiłem wczoraj o włączenie mi pakietu sport na jeden miesiąc ( dodam, że mam pakiet familijny). Dzisiaj otrzymałem e-maila takiej treści:

Szanowny Panie

 

Wyjaśniam że warunkiem skorzystania z pakietów dodatkowych jest

prawidłowe realizowanie obowiązków wynikających z umowy w zakresie Pakietu

Familijnego (w tym terminowe dokonywanie opłat abonamentowych) oraz wniesienie

dodatkowej opłaty abonamentowej, która jest zaliczana na poczet najbliższego

pełnego okresu rozliczeniowego. W celu nadania pakietu dodatkowego Klient

jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za Pakiet Familijny i pakiet dodatkowy

przed końcem okresu rozliczeniowego, co w Pana przypadku powinno następować

przed 4 dniem każdego miesiąca.

W związku z powyższym odbiór Pakietu Sport będzie możliwy po

zaksięgowaniu wpłaty za abonament za okres od 4 grudnia 2009 r. do 4 stycznia 2010

r.

Czy ktoś może powiedzieć mi bo ja nie rozumiem tego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, mam pakiet familijny i chciałbym posiadać pakiet Bajeczka za 5,20zł na miesiąc, mam wpłacić je jakoś na konto w CP czy jak? i można płacić tylko na 1 miesiąc czy musi być od razu 3miechy, pół roku czy rok? czy tak jest z pozostałymi pakietami? w przyszłości pakiet Muzyka i Sport chciałbym posiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprostu doliczyć te 5,20 zł za pakiet Bajeczka do pakietu Familijnego i powinieneś mieć dostęp także do tego pakietu. Nie trzeba płacić od razu za 3, 6 itd. miesięcy, wystarczy, że zapłacisz za dany miesiąc wraz z pakietem Familijnym (43,10 zł). Z innymi pakietami (Muzyka, Sport itp.) postępujesz podobnie, doliczasz tylko odpowiednią kwotę do pakietu/-ów, który masz wykupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety system płatności wymusi opłacenie pakietu familijnego ponownie.To jest największy mius płatności elektronicznej w iCOK.Poza tym są same plusy.Jak nie chcesz płacić ponownie za pakiet familijny to dopłać kwotę za pakiet bajeczka zwykłym przelewem na rachunek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie jestem w szoku.

 

Ostatnio dokonałem wpłaty za pakiet familijny i sport oraz spłaty VOD osobno. Chciałem złożyć dyspozycję przeksięgowania na VOD. Zrobiłem to mailowo i otrzymałem odpowiedź o wykonaniu dyspozycju po... 4 minutach. Jestem zaskoczony. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak krótkim okresem oczekiwania na odpowiedź.

 

 

Jeszcze apropos icok to jak w chodzę w ceny pakietów to widzę pierwszą pozycję: NVOD 922 337 203 685 477,60 zł

Tak sobie myślę co to za pakiet. Można wykupić go, z drugiej strony trochę drogi bo aż 922 biliony złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja próbóje zapłacić za film w ICOK w VOD i jak już wybieram bank i naduszam zapłać pokazuje mi błąd-"undefined" o co kaman?

to chwilowe?,miał ktoś coś takiego?

 

Próbowałem przed chwilą zapłacić za VOD i mam niestety tak samo. Po wybraniu banku i kliknięciu na przycisk "Przejdź do płatności" wyświetlany jest tylko napis "undefined". Dziwne bo już raz korzystałem z VOD i wtedy nie było żadnych problemów ze spłatą przez iCOK. Płatności elektroniczne działają, bo kilka minut temu udało mi się opłacić pakiety za kolejny miesiąc.

 

@Benton a Tobie w końcu zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W grudniu nadplacilem dwa rachunki za abonament, pieniadze powinny byc przelane do 30 grudnia ale w ICOK pisze 0,00zl 30.12.2009r. ale ciagle jest ta sama suma ktora wplacilem, czy CP mi nie zablokuje dekodera. :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być taka sytuacja że Twoja forsa jeszcze nie dotarła do CP - są takie banki i kasy ( np. Poczta Polska) że trzymają przelew przez kilka dni, ale jest też druga możliwość że przelew dotarł do CP lecz w świąteczno- noworocznym bałaganie nie miał jej kto zaksięgować na Twoje konto.

 

Ps.

Gdy będziesz następny raz wpłacał abo to zapytaj w kasie kiedy przelew wpłynie na konto adresata - jak jutro to jeszcze ujdzie :wink:. Ja wpłacam wszelkie przelewy w naszym BS (choć mam do dyspozycji jeszcze kilka banków i kas) i wiem że pieniądze będą u klienta nawet po godzinie a dowód to mój termin w CP to 08. każdego miesiąca i jak wpłacę tego dnia z rana to po południu już jest nawet zaksięgowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowód to mój termin w CP to 08. każdego miesiąca i jak wpłacę tego dnia z rana to po południu już jest nawet zaksięgowane .

 

Tak jest we wszystkich bankach, działa to na zasadzie Elixiru.

Jak wyślesz rano, na I sesji to na pewno będzie południu na III sesji.

Jak wysyłasz popołudniu to jest następnego dnia rano.

Każdy bank ma inne godziny wysyłania i odbierania.

 

 

Poczta potrafi "obracać" 2-3dni środkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...