Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

liczone są terminy płatnosci. jesli miales termin 1ego kazdego miesiaca, a twoja doplate zaksiegowano np. 15ego, to przez pol miesiaca odkodują, a drugie pół juz nie, lecz połowa twojej wplaty zostanie na koncie jako nadplata. Głupie to trochę, bo mozna bylo odkodowac na miesiac nie patrząc na okresy rozliczeniowe pierwotnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie polsat mi odpiszał i troche nie rozumie tego,

oto treść emaila:

 

Informuję, iż na koncie Cyfrowego Polsatu nie odnotowaliśmy wpłaty. Niemniej aktualny stan płatności będzie dostępny w ICOK po zakończeniu się okresu promocyjnego.

 

umowe z polsatem podpiszałem tydzień temu na pakiet mini max i mam 6 miesiecy za darmo,czyli do 18 wrzesnia i wczoraj przelałem kase z mojego konta a dziś w południe mi odpiszali ze u nich na końce nie ma nic troche tego nie rozumie(ze jest promocja i na stronie iCok nie ma aktualizacji dopiero po promocji,coś się pojawi niech ktoś mi wytłumacy,nic z tego nie rozumie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet VIP

 

Priorytetowy dostęp do infolinii poprzez specjalny numer 1010, dostępny tylko dla użytkowników usługi Pakiet VIP i tylko z telefonu CP.

Dostęp do informacji o posiadanych pakietach kanałów telewizyjnych poprzez SMS i płatnościach za telewizję satelitarną.

Możliwość wznowienia połączenia z satelitą przez SMS.

 

Już mogli by udostępnić dla wszystkich a nie tylko dla telefonii Polsatu.

Prosty człowiek chciałby skorzystać a zmuszony jest kupić i korzystać z ich telefonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po prawie roku dopłaciłem do wielokrotności "idealnej sumy". Choć zawsze miałem sporą nadwyżkę, to zawsze coś stawało na drodze, aby wpłacić tak, aby się zgadzało co do grosza. Utrudniała to fałszywa informacja o stanie konta w ICOK (właśnie dzięki brakowi idealnie wyliczonej sumy). W końcu od wczoraj mogę cieszyć się informacją poprawnie pokazywaną w ICOK, o wolnych środkach, o czasie do którego opłacone są pakiety. Dzwonić mi się nie chciało, a ICOK pokazywał błędnie, to dlatego tyle to trwało. Winny oczywiście był ICOK, bo to on zaczął prawie rok temu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

w iCOK (przynajmniej u mnie) pojawila sie nowa cena pakietu Super Film

 

72523584.png

 

Widać ze maja problemy z ciaglymi bledami, u mnie ostatnio widniala nastepna oplata w wysokosci 107,40zl i 30,30zl nadplaty, obecnie mam 62,40zl nastepnej platnosci i 30,30zl nadplaty momo ze konsultantka zapewnila mnie ze nie mam zadnych zaleglosci wobec CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICOK Cyfrowego Polsatu działa niezbyt dobrze. Weźmy chociażby stan płatności. Ponad 3 tygodnie temu zapłaciłem 57,80 zł za Pakiet Relax Mix, który powinienem opłacić do 05.06. i mam nadal informację, że Relax Mix mam opłacony to 05.06., chociaż powinno się zmienić na 05.07. Obym 06.06. nie rozczarował się i nie zobaczył ciemnego ekranu na kanałach Cyfrowego Polatu, bo wtedy się autentycznie wkurzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam mam spokojną głowę, ponieważ nie rejestrowałem się w ICOK i na razie nie zamierzam. Wiem, ile mam płacić do któregoś tam dnia każdego miesiąca i przez kilka lat nie miałem z CP żadnych problemów. Po co mam sobie psuć nerwy, jeśli w ICOK podawane są czasem tak jak piszecie, błędne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...