Skocz do zawartości
  • 0

dekoder cyfrowy jaki ???


DWD
 Udostępnij

Pytanie

witam jestem raczkujacym uzytkownikiem tego forum mysle ze ten dzial jest najbardziej odpowiedni mam nastepujace problem otóz chcialbym ogladac darmowe programy cyfrowe nie wykupujac u zadnego operatora zadnych pakietow itd mam telewizor plazmowy 42" wiec potrzebuje programow w lepszej jakosci jak analogowa, wiec pytanie jaki wybrac dekoder ( cene najlepiej do 400 zł) i czy moja "stara" antena satelitarna nie bedzie stwarzac komplikacji z dekoderem cyfrowym ? najlepeij zeby dekoder mial wejscie na karte aby w razie czego mozna bylo "wepchac" do niego karte od jakiegos operatora. wiem ze takie rzeczy to tylko w erze :D ale... prosze o wypowiedz doswiadczonych forumowiczow :) pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobry tuner, spokojnie starczy aby oglądać kanały w jakości SD, z Cyfrowego Polsatu i Cyfry (jeśli oczywiście Cyfrowy Polsat udostępni moduły do nowej wersji systemu dostępu warunkowego jakim jest Nagravision3). Chodzi o dekoder marki Ferguson, w wersji bardziej lajtowej Ferguson FX-7600UCI (1xCR) z jednym czytnikiem kart a także wersja bardziej ulepszonej, o jeden czytnik kart więcej Ferguson FX-7600UCI (2xCR). Oba dekodery nie przekraczają ceny 400 zł, pierwszy kosztuje około 330 zł a drugi nie całe 350 zł, więc różnica nie wielka w cenie. Drugi dekoder różni się tylko tym, że ma jeden czytnik kart więcej niż ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupno odbiornika fta nie ma większego sensu ponieważ bez kodowania jest nadawanych w Polsce tylko kilka nieciekawych kanałów.

Ewentualnie fanom muzyki się przyda bo odbiorą vivę i jeszcze jakieś 2 kanały z videoklipami, dla innych tuner fta to strata pieniędzy (fakt że niewielkich). Tylko platforma cyfrowa nawet z najmniejszym pakietem na początek, potem zawsze można podwyższych opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...