Skocz do zawartości

C+ MI SZATKUJE


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi na mediasacie axn nie chodza dzwoniłem dwa razy i te ich rady niech sobie wsadzą mam pakiet prestizowy cyfrę kupiłem 24 września a do jutra jak nie włączą to już z niej rezygnuję ciekawe jak to bedzie wyglądało pewnie powalczę z nimi będę was informował chyba jest jakis czas w ciągu którego mogę zwrócić sprzęt hehehehehe zobaczymy co zrobią niech sie boi ten konsultant co odbierze ten telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra się sprzedaje i dalej się będzie sprzedawać,ma tylko chwilowy......

niedorozwój który z czasem zacznie leczyć i po długiej terapi wkońcu...

wyzdrowieje do końca,jeśli natomiast chodzi o zmiane nano to byl to ...

tylko bat na K3 bo w innej kwesti wszystko zostało po staremu,nie oficjalnie podobno są już przygotowane nowe karty ich wymiana ma ......

nastąpić po nowym roku i wg mnie potrwa gdzieś pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Bedzie dobrze. U mnie na antenie 80 cm mam sygnal dochodzacy do 4. A na tunerach Ferguson czy Humax HDCI 2000 mam 99% sygnalu. Wiec ten wskaznik w Mediasatach chyba nie do konca pokazuje prawde :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antene cyfry-"reklamówke" i na moim mediasacie 1330 sila sygnalu jest 3,5...Czy to dobre ustawienie...Koles co mi ustawial powiedzial ze jest ok, bo w zachodniej Polsce mała antena wystarczy, ale czy np jak zacznie padac snieg to bede mial problemy? Jak na razie jest ok.

 

Moim zdaniem to troche malo. Jak widzialem ustawione zestawy przez wykwalifikowanego technika i przy nie uszkodzonym konwerterze (co sie niestety dosc czesto zdaz) to odczyt na thomsonach (tych nowych) byl 5-5,6 w skali 6 stopniowe (chyba ze to byla skala 5 stopniowa to 4-4,5) chyba ze to pionierki maja inna skale. A co do zachodniej to ja mieszkam w srodkowej :D

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Jak widzialem ustawione zestawy przez wykwalifikowanego technika i przy nie uszkodzonym konwerterze (co sie niestety dosc czesto zdaz) to odczyt na thomsonach (tych nowych) byl 5-5,6 w skali 6 stopniowe (chyba ze to byla skala 5 stopniowa to 4-4,5) chyba ze to pionierki maja inna skale.

 

Krzychu

 

Ja mam Thompsona od C+ i u mnie skala jest 5 stopniowa i mam tak 4 do 4,5 na tej skali, zalezy od pogody. Jednak problemow z odbiorem nie mam nigdy, no chyba ze konwerter mi pada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...