Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kolego, wszystko da się. Przy umowie na 12 miesięcy multiroom także jest na 12 miesięcy. Musisz udać się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży i powiedzieć im, że chcesz umowę na 12 miesięcy, a nie 18, 29 czy 36. Musisz twardo z nimi rozmawiać, gdyż umowę na 12 miesięcy oferują w ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patent by umowa na pakiet i umowa na MR były tej samej długości? Nie chcę mieć 5 m-cy bez MR a tu się chyba tak nie da.

 

To, że umowa na dekoder główny ma np. okres podstawowy 36 miesięcy, a na dodatkowy 31, nie oznacza, że przez ostatnich 5 miesięcy multiroom nie będzie działał - jak najbardziej będzie :wink: Co do Twojego pytania o gratis, to przypuszczam, że opłata za dekoder dodatkowy również jest objęta okresem promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patent by umowa na pakiet i umowa na MR były tej samej długości? Nie chcę mieć 5 m-cy bez MR a tu się chyba tak nie da.

 

To, że umowa na dekoder główny ma np. okres podstawowy 36 miesięcy, a na dodatkowy 31, nie oznacza, że przez ostatnich 5 miesięcy multiroom nie będzie działał - jak najbardziej będzie :wink: Co do Twojego pytania o gratis, to przypuszczam, że opłata za dekoder dodatkowy również jest objęta okresem promocyjnym.

Jeśli będzie działał to na jakiej podstawie jak umowa się skończy? Mam przedłużyć sam MR na kolejny okres dłuższy niż umowa zasadnicza? Czy może CP ma w cenniku jakąś wyższą cenę poza umową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli skończy Ci się okres podstawowy na Multiroom to przejdzie ona na czas nieokreślony i opłata będzie wynosiła coś koło chyba 30 zł, oczywiście będzie to miało miejsce jeśli nie wyślesz wypowiedzenia na trzy miesiące przed końcem okresu podstawowego na Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom jest gratis tak długo jak długo jest gratis abonament na głównym dekoderze, przecież to rozpisałem ładnie. jak również macie opisane kiedy można dostać dekoder DVR (DVR to Sagemcom ESI-88 oraz HD5000 lub HD2000 z dyskiem DTU320).

Wystarczy poczytać.

 

O 5 miesiącach różnicy też już pisałem wielokrotnie. Po 31 miesiącach pojawia się płatność zgonie z cennikiem 32zł. Z Multiroom można oczywiście zrezygnować zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia lub podpisać aneks przed zakończeniem 31 miesiąca.

 

Nawet zapisy z PWU i cennika mieliście tutaj wklejane a Wy ciągle nie czytacie.

 

Dla kolekcjonerów ulotek podaje link do nowej tymczasowej ulotki (plik pdf 13,6MB). Nowe jeszcze nie dotarły do APS-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa na pakiet Familijny HD+2 (Sport HD i Extra HD) z obowiązkiem na Familijny HD+1 (Sport HD lub Extra HD) przez 1m-c gratis potem 79,90zł lub 59,90zł przy umowie na 18 m-cy, dekoder HD za 49zł (DVR nie jest dostępny), Multiroom 1m-c gratis, potem 15zł do 13m-ca, dekoder SD 29zł..

 

Umowa na pakiet Familijny HD+2 (Sport HD i Extra HD) z obowiązkiem na Familijny HD+1 (Sport HD lub Extra HD) przez 3m-ce gratis potem 79,90zł lub 59,90zł przy umowie na 12 m-cy, dekoder HD za 1zł (DVR nie jest dostępny), Multiroom 3m-ce gratis, potem 15zł do 12m-ca, dekoder SD 29zł..

Tu nie ma pomyłki? Oferta na 12 miesięcy jest bardziej korzystna cenowo, niż ta na 18?

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy to jedyna oferta na 12 miesięcy, czy są też jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tu nie ma pomyłki? Oferta na 12 miesięcy jest bardziej korzystna cenowo, niż ta na 18?

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy to jedyna oferta na 12 miesięcy, czy są też jakieś inne?

Kolego nie ma pomyłki, ale oferta na 12 miesięcy jest z tak zwanej drugiej warstwy negocjacyjnej, więc niektórzy pracownicy Autoryzowanych Punktów Sprzedaży mogą twierdzić, że czegoś takiego nie ma. ;)

Tak, to jedyna oferta na 12 miesięcy z ofert dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich forumowiczów

Chciałbym wziąć umowe teściom poradzcie mi co wybrac , zależy im na kanałach naukowych i nie chcą dużo płacić , jaki pakiet wybrac i co można wynegocjować jako nowy , i jaki dekoder wybrac do tego ? oczywiście dekoder HD . I z tego co wiem ma być multiroom . Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ma być HD i multiroom to raczej "platforma ojca muchomora" odpada :wink:

a skoro zajrzałeś tu -to jesteś synu na dobrej drodze !

 

Najlepiej wejdź na stronę CP tam sobie obejrzysz jaki pakiet do "familijnego" dobrać a najlepiej z teściem- jak on coś załapie to i teściowa też "łyknie" wszak to pewnie ona będzie bulić co miesiąc za dziadka a gdyby co to Ty będziesz kryty :wink:

 

Ps.@Mr. Orbita - a skąd mogłem wiedzieć że zanim napisze post znikną te powyżej :?::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę o doradzenie. Jeśli chodzi o pakiet MiniHD to rozumiem, że są dwie opcje. Familijny na 29 miesięcy z zejściem po 3 miesiącach do Mini lub Mini od początku i umowa na 36 miesięcy w 6 "gratis". Pytanie jak jest z dekoderami do danej opcji. Obecnie strona CP jest dla Mnie mocno nieczytelna i nie wiem co mam do wyboru i w jakiej cenie. Możecie napisać co i jak i który dek się opłaca nabyć?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...