Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest jakaś promocja przy zakupie dekodera HD? Obiło mi się o uszy że przez 3 miesiące za darmo są kanały HD?

Przez miesiąc miałem wszystkie kanały jakie są w ofercie CP oprócz Polsatu Sport HD i Eurosportu HD a mam pakiet familijny. Tak jest zawsze że przez pierwszy miesiąc są wszystkie programy? Myślałem że może coś się pomylili lub może przez 3 miesiące w ramach promocji będę miał wszystkie kanały :D W grudniu założyłem CP i miałem wszystkie kanały, od stycznia mam tylko kanały z pakietu familijnego (+MTVN HD) a od początku tego tygodnia nie mam MTVN HD.

 

Więc czy jest jakaś promocja przy zakupie dekodera HD?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc miałem wszystkie kanały jakie są w ofercie CP oprócz Polsatu Sport HD i Eurosportu HD a mam pakiet familijny. Tak jest zawsze że przez pierwszy miesiąc są wszystkie programy?

 

Tak, każdy kto zakupi byle jaki pakiet oprócz dodatku Super Film dostaje przez miesiąc za darmo wszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc miałem wszystkie kanały jakie są w ofercie CP oprócz Polsatu Sport HD i Eurosportu HD a mam pakiet familijny. Tak jest zawsze że przez pierwszy miesiąc są wszystkie programy?

 

Tak, każdy kto zakupi byle jaki pakiet oprócz dodatku Super Film dostaje przez miesiąc za darmo wszystkie kanały.

 

Aha, to już wszystko wiem. I wiem dlaczego zniknął MTVN HD

 

Ja właśnie wymieniłem SD na HD i mam 3 miesiące kanałów HD plus UWAGA !!! 3 miesiące HBO

 

A jakie kanały HD masz? Wie ktoś od kiedy jest ta promocja co napisał o niej radzioksp?

Z HD ja mam Discovery HD i oby nie zniknął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tuż tak!

Luty w promocje będzie taki sam - nic ciekawego :(

 

Dopiero od marca (wielkanocna promocja) zaplanowano boom! Nowe promocje, w tym nowy dekoder HD z dyskiem - ciekawe za ile? Starsze typy będą tańsze przy promocji? Wysprzedaż - za grosze - Mini?

Dalszy rozwój telefonii CP np. karta (sam abonament) za dziesięć złotych, z którego bezpłatnie, będzie można rozmawiać z konsultantem w sprawach różnych. - Nowość! - Zamówić (np. w czwartek lub piątek) na weekend HBO lub Cinemax albo jedno i drugie razem :wink:

 

To właśnie dziś - spacerując po mieście - udało mi się (bądź też nie) ustalić.

-źródło- własny kontrwywiad :wink:

Acha, to jest jeszcze "wielka" tajemnica.

Marzec! Liczyłem na marzec, bo zaraz po nim jest Wielkanoc. Wielkie Święta! I mają być z byle jaką promocją :(:idea:

A może źle policzyłem :lol:

Coś się "kroi" Są lub zaraz będą szkolenia przedstawicieli APS w sprawach telefonii i co ważne, internetu i nie tylko. Naprzykład karta telefoniczna (sam abonament) za dziesięć złotych, z którego bezpłatnie, będzie można rozmawiać z konsultantem w sprawach różnych. - Nowość! - Zamówić (np. w czwartek lub piątek) na weekend HBO lub Cinemax albo jedno i drugie razem :wink:

Ciekawe! Jaką zadysponują prędkość internetu i ile będzie kosztował.

Może to wszystko od marca! A już napewno przed Wielkanocą :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry wątek wybrałem ale czy CP w ramach promocji mógł mi włączyć za friko Pakiet Film? Nic nie wpłacałem poza 37,90 a tu zonk wieczorem i jest wspomniany pakiet :shock: Sprawdzałem w iCOK i mam go do 17.03 czyli do następnego okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry wątek wybrałem ale czy CP w ramach promocji mógł mi włączyć za friko Pakiet Film? Nic nie wpłacałem poza 37,90 a tu zonk wieczorem i jest wspomniany pakiet :shock: Sprawdzałem w iCOK i mam go do 17.03 czyli do następnego okresu rozliczeniowego.

To teraz będziesz im krewny 19,90 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i jak sie okazało to był błąd w systemie i mam Pakiet Film na miesiąc za free :brawo: Konsultant powiedział, że to przez to, że nie wpłacam 37,90 tylko czasmi wykupuje inne pakiety i dlatego system się pomylił. Taką pomyłkę chciałbym co miesiąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większą promocję mam ja (i nie tylko). W grudniu 2007 zakupiłem CP, promocyjnie miałem mieć miesiąc wszystko odkodowane, później wybrany przeze mnie pakiet familijny przez 4 miesiące. Minął ponad rok, a mam nadal wszystko odkodowane (poza Playboyem i HBO). Mimo, że co miesiąc płacę dokładnie 37,90. Taką samą sytuację ma mój sąsiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nowa promocja od poniedziałku, wygląda identycznie jak ta z przełomu 2008/2009 czyli:

 

od familijnego wzwyż:

- 3 miesiące gratis przy umowie na 13 miesięcy

- 6 miesięcy gratis przy umowie na 29 miesięcy

 

pakiet mini max:

- 12 miesięcy gratis przy umowie na 36 miesięcy

 

a oprócz tego nowy dekoder o nazwie familijny D2

 

Oprócz tego jeśli ktoś podpisze umowę na telewizję (min. p. familijny) i telefon (abonament min. 30 zł.) gratis zestaw AIO (telefon komórkowy CP 100, karta SIM w sieci Cyfrowego Polsatu, Telekarta o nominale 7 złotych brutto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a oprócz tego nowy dekoder o nazwie familijny D2

Skoro dekoder ma się nazywać Familijny to pewnie będą go wciskać na siłę tym, którzy będą brać sam pakiet Familijny.

 

Czy te umowy są tylko do dekoderów SD czy też HD :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...