Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem tą nową promocję i naszła mnie refleksja, więc się podzielę :>

 

Umowa na 36 miesięcy w tym rok gratis. 36-12=24 miesiące płacenia.

Wcześniej umowa była na 24 miesiące...

 

Czyli na dobrą sprawę wiele się nie zmieniło, nie ma co narzekać, że wydłużają okres umowy.

 

BTW jakby ktoś nie zrozumiał dot. MINI i MINI MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz ile przez te 3 lata może się zmienić............a ty dalej bedziesz tkwił w zacofanym CP........poczytaj sobie jakie promocje od dzisiaj ma C+ i jak długo tam umowa trwa.......takie promocje to ja rozumie. Zaczynam żałować że podpisałem z CP lojalke na 2 lata. Takimi promocjami jak ma CP daleko nie zajdą :crazy: ...ciekawe kiedy się połapia że nie tędy droga....Panowie CP ...psie SABO nie idźcie tą droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to ktoś, gdzieś napisał, nic się nie zmienia, tylko to, że CP ma abonenta na dłuższy okres czasu. Dodatkowo może mu przysyłać różne porozumienia, a to na HBO, a to na kanały HD. Ma trzy lata na to, żeby zachęcić abonenta na dodatkowe pakiety, za które będzie kasa dla CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz ile przez te 3 lata może się zmienić............

Przede wszystkim może sie zmienić wysokość abonamentu przez te trzy lata, a TY mając umowe czegoś takiego nie doświadczysz, a inni bedą bulić. Umowe bedą mieli na rok, ale "dwa razy" tyle bedą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś płaciłem 35 zł, podczas gdy ogólnie było 37,80 zł. Zdążyłem jeszcze przez podwyżką i ta cena obowiązywała mnie do końca umowy. No to jest jeden plus takiej umowy, ale czy są jeszcze jakieś inne plusy tego :?: Wszakże podwyżka w skali długości trwania umowy nieznaczna, w przypadku np. chęci zmiany platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz ile przez te 3 lata może się zmienić............

Przede wszystkim może sie zmienić wysokość abonamentu przez te trzy lata, a TY mając umowe czegoś takiego nie doświadczysz, a inni bedą bulić. Umowe bedą mieli na rok, ale "dwa razy" tyle bedą płacić.

 

Ty chyba jestes nienormalny :lol2: To wez sobie na 10 lat bo Ci sie cena nie zmieni. Przeciez teraz co rok sa super promocje chodzi mi o N i Cyfre+ bo w Polsacie chyba im nie zalezy. Na promocji na 12 lub 18 miesiecy wychodzi bardzo tanio a jak Ci sie konczy promocja rezygnujesz i bierzesz nowa lub przedluzasz w promocji przedluzeniowej i masz miesiace gratis i dekodery za 1 zl :D Zycze powodzenia z Polsatem przez 36 miesiecy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba jestes nienormalny :lol2:

Nie obrażaj mnie.

 

Był to tylko jeden z argumentów, że długie umowy nie są takie złe. Nie wiedziałem, że w Cyfrze+ są takie biedaki. Walczyć co roku o promocje aby było taniej :lol2: Jakby były w CP umowy na dziesięć lat z chęcią bym taką podpisał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe... dzisiaj u mnie była przedstawicielka (bardzo ładna) Cyfry+ i pytała się do kiedy mam umowę z CP... Coś się chyba szykuje niedobrego z CP.

 

PS

 

Abdul85 a masz jakieś informacje co do możliwości wymiany dekodera SD na HD bo obecna promocja jest chora....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...