Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zadzwoniła do mnie ku mojemu zaskoczeniu... Pani z Cp... :)

"Dzieńdobry jestem ... jest pan naszym najlepszym abonentem..." hehehehe... chciała mnie wkręcić oczywiście sie nie dałem. Umowa mi sie skonczyła pół roku temu i chciała abym podpisał nową a ja mówie NIE... :) a ona czemu czy nie podobaja mi sie kanały... a ja mówie owszem. Familyjny jest ok szczególnie bez umowy i ze zawsze moge odejść do konkurencji. Mówie kanały filmowe dno ale ciekawy jest pelen pakiet telewizji naziemnej, AXN, Disney (stare baje czasem można zobaczyć) no i E! (świtny kanał informacyjny)... Czekam na HD i jak wyjdzie tunerek i zobacze oferte niech wtedy pani do mnie zadzwoni :) ciekawi mnie co z tym HD bedzie dalej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pigget napisał:

1) 9.90

2) 35

3) 54.90

4) 64.90

Pamiętaj, że zawsze można podpisać porozumienie i płacić mniej.

Tak zawsze możesz podpisać porozumienie trzeba tylko pamiętać o jednej rzeczy okres wypowiedzenia pakietów relax mix i relax mix film wynosi 3 miesiące.

Pakiet RM jego początki były najlepsze można było zrezygnować z tego pakietu w każdej chwili a teraz to ........... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie zauważyłem żadnej zmiany. Myślałem że napiszą np. już wkrótce TVP SPORT lub HBO a tu nic chyba grubość cyferek zmieniali. :D

O ofercie HD i dekoderach też nic.

Ktoś napisał że mogliby dodać forum na swojej stronie oj mogliby Hubert zamieściłby na niej swój duży czewony napis do prezesa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak :D ale jest też informacja, że oferta na stronie jest obecnie niepełna i podają numer pod którym można uzyskać informację o pełnej ofercie. Może planują dodać jakiś kanał albo może podadzą cenę oferty HD :roll:. Jedno jest pewne - coraz bardziej tajemniczy się robi ten nasz CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z posiadaczy nowej promocji z samsungiem HD może napisać jakie kanały są gwarantowane w regulaminie promocji( chociaż pakiet familijny)? Czy w ogóle jakieś są? Czy może ktoś wie, gdzie można przeczytać cały regulamin. Nie mam nigdzie po drodze żadnego autoryzowanego punktu. Pisałem do Polsatu, ale oczywiście nikt nie raczył odpisać. Regulamin powinien być na stronie Polsatu!!!, a nie odsyłanie do dystrybutorów.................................Jak znam życie to w tym miejscu nikt nie odpowie................Cóż. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...