Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że wystarczy już następnego dnia po podpisaniu umowy złożyć wypowiedzenie skutkujące rozwiązaniem tejże umowy wraz z końcem okresu zastrzeżonego i wtedy nie trzeba zawracać sobie głowy co będzie się działo za 15 czy też 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gość a aps się zdziwił i twierdzi że nie ma oferty za 79 zł

mi akurat na sporcie nie zależy w ogóle więc potem ew. mógłbym dobrać pakiet film za 10 zł toby wyszło 89 i byłoby git, tylko czy w tej ofercie jest tak jak w tej trafny wybór czyli 3 m-ce gratis bo podejrzewam że może być 1 m-c jak dla nowego z ulicy a to już zmienia postać rzeczy i średnio miesięcznie wychodzi drożej - skołowali mnie zupełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące promocji Trafny wybór:

- czy mogę pokazać rachunek za kablówkę, z której będę miał nadal pakiet podstawowy?

- czy można zrobić tak, że bedę miał na darmowy okres Fam. Max HD + Sport + Film, a potem bez Filmu? czy będę mógł włączać i wyłączać Film?

- czy do 12 kwietnia oferta ta będzie jeszcze istniała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serwus , oferta jest od 05.04, ale nie w promocji "trafny wybór"

 

@misiek2000wp , odpowiadając w kolejności:

- może być rachunek za kablówkę

- możesz tak zrobić i zostawić tylko fam max hd + sport hd, a film hd wyłączyć, a później włączyć jak zechcesz

- oferta jest do odwołania, równie dobrze od jutra może jej nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci 10 zł nie dużo to lepiej weź premium bo za 79zł nie dostaniesz pakietu filmowego i sportowego HD a jest tam sporo kanałów. Zresztą znalazłem w internecie ciekawą porównywarkę http://analizatv.pl/

 

Ta jest chyba dokładniejsza :

http://www.cyfrowydoradca.pl/tv/ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serwus , oferta jest od 05.04, ale nie w promocji "trafny wybór"

Już się kapnąłem , ale ponoć to jest odpowiedź na upadek nc+ :D więc trochę się dziwię że nie ma tego w promocji "trafny wybór".

 

wyliczyłem sobie sam w excelu te oferty i wyszło mi że miesięcznie niecałe 4 zł więcej zapłaci się biorąc w APS więc nie będę się szarpał z dziadami tylko wezmę w punkcie i tyle. Punkt mam 200 m od mojej roboty więc nie ma problemu.

Dalej tylko pozostaje obawa o dzialanie dekodera :?

 

Dzisiaj nc+ jeszcze próbowała mnie przkonać do ruchu sms'em

Nic straconego! Nadal mozesz korzystac z Naszej Oferty. Mamy dla Ciebie warunki specjalne. Zadzwon 22 310 47 48 lub odpowiedz TAK - oddzwonimy.

Ciekawe jaką ofertę mieliby dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć ofertę na Familijny Max HD + Film HD za 59,90 na 15mies. + multiroom. Przechodzę z Nki. Zależy mi na dekoderze z instalacją 2głowicową:

Czy mogę wybrać Sagemcoma do w/w oferty zamawiając wszystko przez internet?

Ktoś wcześniej pisał, że Sagemcom jest dostępny tylko od FamilijnyMaxHD+Film+Sport - ale takiego pakietu do wyboru przecież nie ma! Jest tylko +FilmHD LUB +SportHD, ewentualnie po 3 darmowych miesiącach będę mógł wykupić SportHD za 10zł, jednakże wyboru dekodera dokonuję już teraz.

 

Udało Wam się dostać Sagemcoma przy tym abonamencie za 59,90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sunnyluk, jeśli interesuje Cię tylko taki pakiet to tylko oferta w APS, umowa na 29 m-cy, pierwsze 6 m-cy gratis, od 7-go 59,90 zł. + 5 zł. Sagemcom + 0 zł.mutiroom. Ewentualnie jeśli umowa ma być na 15 m-cy to familijny max hd + sport hd + film hd, 15 m-cy, 3 m-ce gratis, a od 4-go miesiąca 69,90 zł. + 5 zł. Sagemcom + 0 zł.mutiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sunnyluk, jeśli interesuje Cię tylko taki pakiet to tylko oferta w APS, umowa na 29 m-cy, pierwsze 6 m-cy gratis, od 7-go 59,90 zł. + 5 zł. Sagemcom + 0 zł.mutiroom. Ewentualnie jeśli umowa ma być na 15 m-cy to familijny max hd + sport hd + film hd, 15 m-cy, 3 m-ce gratis, a od 4-go miesiąca 69,90 zł. + 5 zł. Sagemcom + 0 zł.mutiroom.

istnieje możliowość dokupienia hbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z wczorajszą próbą nawiązania współpracy z CP.Byłem wczoraj w 2 punktach PLUSA i sprzedawcy się delikatnie mówiąc różnili w opiniach. Na party line też powiedziano mi coś innego.A zatem czy przy umowie na 15 miesięcy z multiroomem za 0 zł przy pakiecie Premium przez 3 miesiące nie płacę nic a potem 99,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem w 2 APS, rozmawiałem z infolinią, z polsatem na fejsbuku i wszędzie różne odpowiedzi - wqrwia mnie to już i gdyby nie rodzina to nie interesowałbym się żadną płatną tv, człowiek chce płacić - to nikt mu jasno nie odpowie za co i ile i ile miesięcy gratis, a to różnica czy 1 czy 3 :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serwus, w APS umowa na fam max hd + HBO Cinemax HD jest na 15 m-cy (1 m-c gratis) lub na 29 m-cy (3 m-ce gratis). Przez internet masz umowę na 15 m-cy (3 m-ce gratis). Takie różnice są i tyle. Multiroom w obu przypadkach 5 zł./m-c.

 

@Hardcaster, zgadza się. Umowa na 15 m-cy, pierwsze 3 m-ce gratis, a później 99,90 zł., multiroom 0 zł. jeśli przechodzisz z innej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że było pisane ale chyba sam przyznasz że [beep] w tych polsatowskich promocjach jest i mnie osobiście to wnerwia że są różnice przez net, APS, i dla przechodzących - każdy co innego ma, a najgorsze że gdzie się nie zwrócisz to inne informacje uzyskasz.

Na przykład na fejsie są przekonani (kilka osób i MOD) że jak zamawiasz przez net to masz możliwość wyboru dekodera a ty twierdzisz że nie ma możliwości - no ktoś ma rację tylko kto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zastanówmy się, agencja PR, która prowadzi profil, osoby wypowiadające się czy tez osoba pracująca w CP od x lat? No kto może mieć rację? Jedyny wybór jaki masz zamawiając przez net to wybór dekodera głównego w zależności od pakietu jaki Cię interesuje, dekoder z czynszem (Sagemcom) przy najwyższych pakietach lub dekoder z dyskiem zewnętrznym przy niższych lub zwykły dekoder HD, dostaniesz Sagemcoma lub dekoder HDxxxx w zależności od wyboru, a co to będzie to loteria jeśli mówimy o dekoderze HDxxxx bo wyślą Ci pierwszy z brzegu i tyle. Natomiast w APS jeśli zwykły dekoder HD główny Cię interesuje to jest szansa na dostanie Echostara 7200 lub Samsunga 370.

 

Są 3 oferty:

 

- przez internet: tylko umowa na 15 m-cy, 3 m-ce gratis i kwestia wyboru pakietu tylko, nie ma tutaj "trafnego wyboru" z darmowym multiroomem

- oferty w APS "trafny wybór" z darmowym multiroomem z umową na 15 m-cy (3 m-ce gratis) lub 29 m-cy (6m-cy gratis)

- oferty w APS z płatnym multiroomem z umową na 15 m-cy (1 m-c gratis) lub 29 m-cy (3 m-ce gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...