Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wygląda sprawa namówienia np. 10 "sąsiadów" z bloku. Wynik - moja umowa z polsatem obniży się na cały okres mojej umowy? Cyfra też teraz namawia do przejścia, ale z innej platformy do niej. Osobiście zostaję w polsacie, tylko niech za namówionych sąsiadów dadzą mi paczkę HD za free. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was wie cos wiecej o promocji dla stalych abonentow (konkretnie chodzi mi o wymienione w informacji satkuriera pakiety HD - od kiedy mamy jakies pakiety HD w CP ??? )Dzwonilem dzis do infolinii z zapytaniem o promocje dla stalych abonentow na "pakiety HD" to oczywiscie uslyszalem odpowiedz "nic nam o tym nie wiadomo" poczym poinformowano mnie o promocji HBO 15mcy w cenie 12. Czy moze ktos udzielic bardziej szczegolowej informacji o tzw "Pakietach HD" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CP mówiąc o pakietach HD miał na myśli zapewne każdy kanał z osobna czyli każdy kanał to jeden pakiet. Po prostu CP mógł to normalnie napisać czyli kanały HD. A może, jednak coś w powietrzu wisi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat ma dla swoich abonentów nową ofertę. Została ona przygotowana tylko dla obecnych abonentów Cyfrowego Polsatu. Skierowana jest do klientów posiadających umowę na co najmniej Pakiet Familijny.

Każdy widz, który zdecyduje się na korzystanie z szerszej oferty, otrzyma w prezencie 3 lub 4 miesiące pakietu dodatkowego, na który podpisze umowę.

szczegóły http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1871

 

To już dawno wiemy :)

I jest rozpisane w moim temacie.

 

Co do pakietów HD pierwsze słyszę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nki dla dzieci nie polecam !!!

 

za 38 zł masz polsat familijny edukacyjne stacje animal planet im puścisz Discovery sam nawet jak będzie jeden telewizor zajęty to sobie meczyk na PS obejrzysz a bajki są na dobrym poziomie np BBC Cbeebies bajki bardzo dobre :) A stacji bajowych lepiej żeby tak bardzo dużo nie było bo się dzieciuchy wypaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie , wprowadzenie nowego sprzętu nie ma nic wspólnego z wprowadzaniem nowej promocji dla abonentów . Po za tym polityka Polsatu wygląda tak że na wakacje nie ma dobrych promocji firma nasza ustawia się na promocje świąteczne . W tym, okresie jest możliwość uzyskanie dużej rzeszy nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...