Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak jest akurat w CP, ale np. w CYFRZE+ było zawsze tak, że po rozwiązaniu umowy trzeba było oddać kartę kodową i jeśli ktoś wykupił taki dekoder od CYFRY+ na własność to po oddaniu karty mógł ten dekoder już tylko wyrzucić albo użyć jako podstawkę pod kwiatek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przy Premium dostaniesz Sagemcoma z dyskiem wbudowanym i płacisz dzierżawę,a przy familijnym Max HD dostaniesz dekoder z dyskiem zewnętrznym

Mi dziś powiedzieli w APS, że mogę dostać dekoder dwugłowicowy z dyskiem wewnętrznym do familijnego max hd z pakietem filmowym, do zapłaty co miesiąc 64,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti

No to już wiesz jak jest w Polsacie.

Karta zostaje. Masz wszystkie kanały i wszystkie satelity: astra, hb itp. Tylko kanały płatne wyłączają. Na święta włączyli wszystkie nowe kanały, da vinci, explorer, mtv, bbc know ...

Spoko, to teraz już wiem. ;)

Dzięki za info! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta albo to albo to? czyli mogę wybrać Iplę zamiast HBO ?

 

Ja mam w umowie - podpisanej w APS (jako klient przechodzący z C+), że mam wybrane dwie opcje dodatkowe darmowe przez 3 miesiące (tj. ipla mix i HBO Go) i w ciągu 3 miesięcy mogę zrezygnować z jednej z nich (dowolnej - czyli mogę pozostawić iplę mix lub HBO Go), wtedy rachunek nie będzie podniesiony o 10 złotych. Jeżeli zdecyduję się na pozostawienie obu opcji - wtedy rachunek +10 złotych. MR mam darmowy. Sumarycznie do zapłaty - z iplą mix (z HBO Go zrezygnuję) będzie po okresie darmowym (tj. 3-miesięcznym) 99,90 + 5 za dekoder Sagemcom, czyli 104,90. Umowa na 15 miesięcy, dekodery Sagemcom ESI-88-320 i CPT HD3000, aktywacja wynosiła 48 złotych za ESI-88, 1 złoty za dysk do niego oraz 1 złoty za HD3000.

 

Kodu promocji niestety nie podam, ponieważ umowa jest w tym momencie kilka tysięcy km ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko i wyłącznie abonament "rodzinny HD", z uwagi na Polsat Sport Extra.

Żadne Mini HD, z kolei 40zł za Familijny nie będę płacił dla jednego kanału. I teraz tak:

- jestem abonentem C+ (promocja dla przychodzących z innych sieci)

- najchętniej wykupiłbym moduł CAM niż ładował się w drugie pudełko i kable w szafce, nie wspominam o wygodzie

 

Rozmawiałem na infolinii, konsultant na dzień dobry powiedział mi, że opcja modułu CAM odpada w tym abonamencie rodzinnym :jupi::jupi:

Za to Mini HD, na którym mniej by zarobili na mnie jest dostępny :facepalm:

Nie licząc wyższych abonamentów to mam tylko opcję taką: abonament 0zł przez 3 miesiące i potem przez 15 miesięcy Rodzinny za 24,90 lub Mini HD za 14,90. Do tego wykup dekodera HD za 100zł, innych nie ma. Potrzebne mi to jak dziura w moście.

Czy tak ma być ? Przecież widnieje informacja o cenie 14,90zł za Rodzinny dla użytkowników innych sieci ? Nawet biorąc pod uwagę te darmowe 3 miesiące to wychodzi >20zł. Do tego dekoder HD za 100zł, do odbioru dwóch kanałów bez HD... Super. A wystarczyłby mi złom bez HD za 1zł, o ile potwierdzicie mi, że faktycznie tego modułu CAM nie da rady wziąć.

Co tu zrobić żeby wyszło jak najkorzystniej ? A może dałoby się jakość zakombinować, kupując używany moduł CAM z kartą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder dodatkowy nie jest udostępniamy z dyskiem w zestawie. Przy podpisywaniu nowej umowy, czy przedluzaniu nie mozna dokupic dysku na preferencyjnych zasadach do dekodera dodatkowego. Dysk do niego można dokupić jedynie oddzielnie. Niestety cena jest wysoka bodajże 250 PLN w APS. Taniej można jedynie kupić np. na aukcji. ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka... A do drukarki jak kupujesz tusz to jest w dużym kartridżu mała kropelka. Ta kropelka jest warta 5zł a kartridż kosztuje 50zł. I musisz kupić kartridż producenta bo inaczej tracisz gwarancję na drukarkę.

 

Oczywiście nie była mowa o CP bo oni nie produkują drukarek ale zasada współczesnego rynku jest wszędzie taka sama. Co z tego że za tą samą cenę możesz kupić np. większy i lepszy twardy dysk ale CP na tym nie zarobi więc musisz kupić ich dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie!

 

Mój tata, po siedmiu latach wypowiada umowę z Cyfrą+. Pójdzie z rachunkiem do APS. Chce zamówić pakiet Familijny Max HD + Film HD. Czy jest możliwość na wzięcie modułu CAM jako dekoder główny oraz dekodera HD6000 jako dekoder do Multiroom'u i na jakich ewentualnie warunkach.

 

Cezi

 

quote="lucass"]istnieje taka możliwość, aktywacja jednorazowa za moduł 1 zł. i za HD6000 jako dodatkowy 79 zł.

 

@lucass - A czy możesz podac kod promocji, bo tacie w APS powiedziano, że nie ma takiej opcji. ale coś przedstawiciel był nie teges - bo jak tata pokazał rachunek z C+ to łaskawie zaoferował zamiast 3 miesięcy (przy 29 miesięcznej umowie) - 6 miesięcy. Poczatkowo rozmowa sprowadzała się do "super oferty" trzech miesięcy gratis przy umowie na 29 miesięcy +multiroom 10PLN/m-c . Dodatkowo tatę skołował twierdząc, że moduł CI+ nie odpali w Fergusonie 8800HD ( a wiem, że odpali bo sprawdzałem). I jeszcze jedno pytanie. Czy ta promocja (trafny wybór) będzie obowiązywać do 25 kwietnia? Wtedy będę w rodzinnych stronach i odwiedzę z tatą APS. Tata podejrzewam zgodzi się na 29-miesięczną umowę /6msc gratis przy założeniu multiroom gratis - moduł Cam jako dekoder główny + HD6000 jako multiroom przy aktywacji łącznej 80 PLN

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak jest z umowami w tym abonamencie - na jaki okres, no i czy cena 14.90 przez cały okres ?

Z tego co widzę to oferta dostępna tylko w autoryzowanych punktach, więc może się różnić, bo jak dzwoniłem na infolinię to mi dawali taki abonament Rodzinny na 18 miesięcy ale za 24,90, z czego trzy pierwsze miesiące 0zł. Do tego dekoder za 99zł

A cena 14,90 to w ogóle nie dotyczyła rodzinnego pakietu, tylko przed upływem tych 3 miesięcy trzeba zdecydować, czy biorę rodzinny czy mini hd - i te 14,90 dotyczyło właśnie ceny za mini hd :roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie by interesowało w tym temacie czy jeśli oferta jest "dla nowych Klientów" to muszę brać na kogoś kto nie figuruje w rejestrach CP ? Czy jako klient ze stażem w CP mogę skorzystać z takiej oferty ? Bo nie da się ukryć, że dla "stałych" takiej oferty nie dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak jest z umowami w tym abonamencie - na jaki okres, no i czy cena 14.90 przez cały okres ?

Z tego co widzę to oferta dostępna tylko w autoryzowanych punktach, więc może się różnić, bo jak dzwoniłem na infolinię to mi dawali taki abonament Rodzinny na 18 miesięcy ale za 24,90, z czego trzy pierwsze miesiące 0zł. Do tego dekoder za 99zł

A cena 14,90 to w ogóle nie dotyczyła rodzinnego pakietu, tylko przed upływem tych 3 miesięcy trzeba zdecydować, czy biorę rodzinny czy mini hd - i te 14,90 dotyczyło właśnie ceny za mini hd :roll::roll::roll:

 

W punkcie są następujące warunki

18 mc umowa

1 mc za darmo

Pakiet rodzinny hd przez cały okres trwania umowy za 14,90

Dekoder hd 3000 za 1zł na udostępnienie

Do podpisania umowy będzie potrzebny dowód osobisty, drugi dokument (np. prawo jazdy) rachunek nie starszy niż 3 miesiące z kablówki lub od innego operatora satki (jeżeli nie dostajesz rachunku to wystarczy potwierdzenie zapłaty)

 

A mnie by interesowało w tym temacie czy jeśli oferta jest "dla nowych Klientów" to muszę brać na kogoś kto nie figuruje w rejestrach CP ? Czy jako klient ze stażem w CP mogę skorzystać z takiej oferty ? Bo nie da się ukryć, że dla "stałych" takiej oferty nie dają...

 

Jak przedstawisz rachunek od innego operatora z swoim imieniem i nazwiskiem to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty. Jeżeli masz tv tylko w CP to będzie tylko możliwość wzięcia tego pakietu jako nowy klient przy warunkach:

15 mc umowa

3 mc za darmo

pakiet rodzinny za 19.90 (przy przeliczeniu na miesiące wychodzi 15.92)

Dekoder hd 3000 za 99zł na własność (co jest plusem bo po umowie możesz aktywować sobie pakiet darmowy hd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...