Skocz do zawartości

Filmowe premiery w Cyfrze.


etienne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w tym roku, pod koniec 2007 w CANAL+ będzie na pewno premiera Klątwa 2 (The Grudge 2), która obecnie od 9 marca jest w kinach. Będzie, ponieważ film z tej samej wytwórni i pierwsza część Klątwy (amerykańskiej oczywiście) była w CANAL+ w 2005 lub 2006 roku, nie pamiętam dobrze. Ten film na pewno będzie i to w jeszcze w tym roku. Pewne, że będzie polski film Dlaczego Nie!, którego premiera również była w kinach już w tym roku, 18 stycznia. Film kontynuacji Nigdy w życiu oraz Tylko mnie kochaj, a jak wiadomo ten film w grudniu pokazał się również w CANAL+ i jest z tej samej wytwórni i tego samego reżysera.:D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle z filmami w Polsce to kpina :x U nas dopiero w kinach a ja już od miesiąca mam ten film na dvd (ORGINAł) w wersji reżyserskiej sprowadzony z zagranicy :lol: Filmu raczej nie będzie w tym roku w Canal+ chociaż nie można być tego pewnym na 100 procent bo film okazał się miernotą :x Z drugiej strony jak film trafi na antene to i tak będzie reklamowany jako HIT :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu oszczędnie, ale same piękne kobiety.

 

10.03, sobota

Barcelona - Real lub "Take That", więc bez premiery filmowej

 

11.03, niedziela

Duma i uprzedzenie / Pride & Prejudice (2005) melodramat brytyjski, C+, 20.00

Życie pięciu sióstr zostaje zakłócone przez przybycie dwóch kawalerów.

Jedna z najlepszych adaptacji powieści Jane Austen. 10 nagród brytyjskich, 4 Nominacje do Oscarów 2006, 2 do Złotych Globów 2006. Trailer http://www.stopklatka.pl/film/film.asp? ... cja=mmedia Plakat http://www.impawards.com/2005/pride_and ... 2_xlg.html

premiery: 25.07.2005 (praprem.), 13.01.2006 (kina Pol), 4.05.2006 (DVD); ocena: 7.8/10

Gnijąca panna młoda / Corpse Bride (2005) animowana komedia fantasy, HBO, 20.10

Pan młody ma problem z wymówieniem swojej kwestii na ceremonii ślubnej, więc udaje się do lasu, zby tam przećwiczyć... Animacja dla dosrosłych Tima Burtona była nominowana do Oscara 2006. Trailer http://www.stopklatka.pl/film/film.asp? ... cja=mmedia Plakat http://www.impawards.com/2005/corpse_bride_xlg.html

prem: 7.09.2005 / 28.10.2005 / 2.03.2006; ocena: 7.5/10

 

12.03, poniedziałek

Reinkarnacja / Rinne (2005) horror japoński, C+, 21.00

Trzecia część serii J-Horror Theater, po Wizjach i Infekcji. Młoda aktorka i psychopata mordujący i nagrywający to na taśmę filmową. Nastrojowa stronka (po japońsku) http://www.j-horror.com/rinne/

prem: 27.10.2005, DVD: 16.11.2006; ocena: 6.1/10

 

13.03, wtorek

Jak w niebie / Sa som i himmelen (2004) szwedzki dramat obyczajowy, C+, 21.00

Dyrygent po załamaniu nerwowym angażuje się w prowadzeniu chóru w rodzinnej miejscowości. Zwiastun (do ściągnięcia) http://www.stopklatka.pl/film/film.asp? ... cja=mmedia Nominacja do Oscara 2005 za Film Zagraniczny

prem: 20.08.2004 / 12.10.2005 (Warszawski Festiwal Filmowy) / 18.11.2005; ocena: 7.5/10

 

14.03, środa

Śnieżne historie / Snow Wonder (2005, TV) dramat obyczajowy, nowelowy, HBO, 18.40

Na podst. powieści Connie Willis, jeszcze (czy też już) w Gwiazdkowym nastroju.

prem: 20.11.2005, ocena: 5.0/10

Piękna i drań / Tytto sina olet tahti (2005) fiński dramat obyczajowy, Cinemax, 20.00

Absolwentka medycyny tak naprawdę marzy o karierze piosenkarki, więc związuje się z hiphopowcem z wątpliwej sławy dzielnicy.

prem: 21.10.2005, ocena: 7.1/10

 

15.03, czwartek

Płotka / Little Fish (2005) thriller australijski, HBO, 20.10

Cate Blanchett, Sam Neill i Hugo Weaving w nagradzanym filmie o narkotykowym podziemiu Sydney. Trailer http://movies.virginmedia.com/player/de ... =trl&psec=

prem: 20.07.2005, ocena: 6.6/10

 

16.03, piątek

Legenda o czasie / La leyenda del tiempo (2006) dramat hiszpański, Ale Kino, 20.00

Dużo muzyki w biograficznej opowieści o znanym piosenkarzu flamenco.

prem: 28.03.2006, ocena: 6.7/10

Zabójca blondynka / Elvis Has Left the Building (2004) komedia romantyczna, HBO, 20.40

O wpływie Presley'a na życie pewnej akwizytorki kosmetyków (kim Basinger), która urodziła się właśnie na jednym z jego koncertów. Trailer http://www.moviecitynews.com/arrays/med ... lding.html Poster

prem: 27.08.2004 / 27.02.2006 (DVD); ocena: 5.2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam tym którzy nie widzieli Gnijącą Pannę Młodą. Film jest świetny. Oczywiście nie wszyscy lubią animację, ale dla tej warto poświęcić czas przed ekranem.

 

Oprócz tego polecam jeszcze Dumę i uprzedzenie, ale w wersji bolwoodzkiej. Oczywiście dla tych którzy lubią komedie romantyczne w wersji muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał zobaczyć sezon na misia, auta prawdziwa historia czerwonego kaptórka a za niedługo dzień dziecka nie zapominam oczywiście o karolu o człowieku który został papieżem jak i o 2 części tego filmu , różowa pantera the wother men , tylko dla najlepszych czy epokę lodowcową 2 mission impossible 3, domino, mam nadzieję że te tytuły będą gościły w przeciągu 4-5miesięcy....

 

Ostatnio w C+ zainteresowały mnie trzy filmy : "Tajemnica Brokeback Mountain" "Paradise Now" i "Grbavica". Myślę,że dobrze się stało ,iż stacja C+ wyemitowałe te filmy.

Są to dzieła ciekawe i bardzo dobrze zrobione. Polecam te filmy wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Canal+ to w marcu będzie jeszcze:

 

- Ja, Irena i ja (14.03)

- Straż nocna (17.03)

- Fałszywa dwunastka 2 (18.03)

- Ostatni zjazd (19.03)

- Hooligans (20.03)

- Perła w koronie (20.03)

- Antidotum (21.03)

- U nas w Filadelfii II (22.03)

- Mężczyzna idealny (23.03)

- Ziemia żywych trupów (24.03)

- Czterej bracia (25.03)

- Prowokacja (26.03)

- Sobowtór (27.03)

- Brylanty pani Zuzy (27.03)

- Intersection (28.03)

- Anthony Zimmer (30.03)

 

Na HBO pojawi się:

 

- Polowanie na druhny (18.03)

- Annapolis (25.03)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi na kwiecień z magazynu plus+: HBO:Harry Potter i Czara Ognia,CasanoVa,Wszyscy jesteśmy Chrystusami,Annapolis,Zagniewani młodzi,Ekipa II C+:Piekło,Niania,Elizabethown,Spacer po linie,Jasminum, Droga do Guantanamo,Red Eye,Jarhead-żołnierz piechoty morskiej Czerwony kapturek-prawdziwa historia.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ciekawie. Wiedziałem, że od kwietnia HBO się ruszy!! Teraz oby dwa kanały premium będą coś ciekawego oferować a nie, tylko CANAL+ jak do tej pory. Nareszcie HBO się ruszyło.

Teraz będę mieć problem jaką opcję premium wybrać na kwiecień :!:

Z jednej strony bym wybrał HBO, ponieważ jakoś tej 4 części Harrego pottera nie widziałem, sam nie wiem czemu, z drugiej strony bym wziął CANAL+ lecz film Niania jest super podobno, nie oglądałem jeszcze choć mam na kompie, Czerwonego kapturka prawdziwa historia widziałem, mam na DVD, a więc CANAL+ bym brał pod względem sportu, bo najlepszy sport tam jest i lecą tym bardziej teraz ciekawe mecze. A obecnie w marcu mam odłączony CANAL+ i podłączony HBO, ale chyba zrezygnuję z HBO raczej na pewno, i na kwiecień sam nie wiem co brać. Co brać?? Bo bym zamawiał którąś z opcji premium w połowie marca a więc niedługo, za pare dni. Poradźcie coś.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport.Powoli decydujące kolejki w ligach ruszają,więc chyba C+.

Premiery filmowy układają się po równo.Ja bym brał C+,choć HBO ma naprawde dobry film.Czary Ognia oglądałem,fajne nawet choć nie sądze aby to była najlepsza z częsci,choć jak to w Poterze każdy film jest warty obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ale z Ciebie kataryna:)

Ja tam nie mam tego problemu bo zalezy mi glownie na sporcie wiec nie wyobrazam sobie by nie ogladac np. meczu Barca-Real meczow MU czy OE

A premiery z HBO ogladne w czerwcu lipcu i sierpniu bo tylko na te 3 miesiace zmieniam C+ na HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś sie ruszyło w ramówce HBO. Niedzielne premiery w kwietniu prezentują się chyba najlepiej od paru miesięcy. Nie określił bym ich jakimś wypasem niesamowitym, ale nie jest źle. Mam nadzieje, że to cisza przed burzą i stacja ta prędzej czy później odzyska dawny blask.

HBO wraz z canal+ szykują nam na kwiecień ciekawą ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax ma umowy z Universalem na filmy z tej wytworni.

Wygląda to tak:premiera filmu w Canal+(zaraz po premierze DVD) a za ok.6 miesiecy w Cinemax i po ok. 3-4 miesiacach film moze byc wyswietlany w stacji ogolnodostepnej (czyli TVN bo ona ma podpisana umowe z Universalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej premierowych tytułów HBO z kwietnia:

 

1.04 Wszyscy jesteśmy Chrystusami

3.04 Adwokaci, dramat

5.04 Sekrety i marzenia, komedia irlandzka

6.04 Wiek namiętności, dramat kostiumowy

8.04 Harry Potter i Czara Ognia

13.04 Królowie Dogtown, dramat

15.04 Casanova

20.04 Tajniak z klasą, komedia sensacyjna

22.04 Droga sławy, dramat sportowy

24.04 Zimny jak głaz, dramat kryminalny

26.04 Szalony weekend, komedia

29.04 Błękitna głebia, akcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax ma umowy z Universalem na filmy z tej wytworni.

Wygląda to tak:premiera filmu w Canal+(zaraz po premierze DVD) a za ok.6 miesiecy w Cinemax i po ok. 3-4 miesiacach film moze byc wyswietlany w stacji ogolnodostepnej (czyli TVN bo ona ma podpisana umowe z Universalem).

Nie tak do końca, bo filmy Universalu na cinemaxie są niewcześnij niż po 12 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z premier hbo na kwiecień widziałem harry pottera czary ognia i chyba szalony weekend ale nie jestem pewień czy to nie był długi weekend co on tam chciał pracować a brat jego chciał aby sie zabawil itd.

hbo jest niezle i c+ tez,ale to kanaly premium,popatrzcie ze jak dla mnie to inaczej sie oglada film na tvp a na hbo nawet ten sam bo hbo to firma

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...