Skocz do zawartości

JMDI TV-Internet-Telefon


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
W dniu 25.08.2019 o 20:17, andii57 napisał(a):

Korzysta Ktoś z usług tej sieci? Proszę o opinie na temat działania, jakości dostarczanego sygnału, oferowanego sprzętu, obsługi klienta.

 

Korzystam z usług firmy JMDI od lipca bieżącego roku. Umowę mam do końca lutego 2023 r. - Cesja po przednim właścicielu.

Internet

Tutaj nie ma się do czego przyczepić. Mam opcję "do 750 Mbps" i praktycznie zawsze łącze tyle wykręca. Jeśli przeprowadzają modernizację sieci to informują z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Prace są przeprowadzane w nocy. Dobre wyjście na świat i niezły routing. Możesz zastosować własny router. Operator tego nie ogranicza. Ewentualnie możesz kupić od JMDI TP-Link C64. Ja mam własny router TP-Link AX 53.

Telewizja

Sama usługa IPTV działa dobrze. Kanały przełączają się szybko. Jakość przesyłu strumienia jest wysoka, bo programy wyglądają naprawdę dobrze. Posiadam dekoder Arris VIP 1113. Nie jest to demon prędkości. Szata graficzna trąci już nieco myszką jak na obecne czasy. Przydałby się redesign oprogramowania, które od dawna nie otrzymało żadnej aktualizacji. 

 

W ofercie są również inne dekodery. W tym jeden z 4K (bodajże ARRIS 5305 4K), ale jest płatny 20 zł / m-c (co jest według mnie zdzierstwem do kwadratu) i użyczany tylko w najwyższym pakiecie telewizyjnym. 

 

Niestety nie ma również żadnego serwisu internetowego dedykowanego do oglądania przez urządzenia mobilne. 

Plusy:
- Szybki i stabilny internet.
- Możliwość podpięcia swojego routera.
- Dobrze działająca telewizja.
- Cena.

Minusy:
- Za dekoder 4K żądają opłaty 20 zł / m-c i to wyłącznie w najwyższym pakiecie (chora polityka).
- Brak aplikacji i serwisu wideo (GO) na urządzenia mobilne.
- Zacofane GUI w dekoderach.
- Brak pakietów: Polsat Sport Premium, HBO, Cinemax, Filmbox.

 

W związku z tym, że moja umowa dobiega powoli końca mam pytanie o jej ewentualne przedłużenie.

 

Czy Oferty przedłużeniowe są lepsze niż te na stronie dla nowych klientów? A może są takie same? A może gorsze? ;) 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Doszedł jeszcze Travel XP 4K (poz. 407). 

 

Mi najbardziej brakuje kanałów Polsat Sport Premium 1-6. 

 

Pewnie szansa na ich dodanie bliska bądź równa 0. 

 

@truszek, jaki masz dekoder? 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...