Skocz do zawartości
  • 0

Karta DigitAlb


darekbyd
 Udostępnij

Pytanie

Mam pytanie do Mr. Orbity:

We wrześniowym numerze SAT Kuriera opisaliście platformę DigitAlb. Dzięki temu opisowi zbierałem się do zakupienia u was karty na ten pakiet. Najbardziej podobał mi się wybór komentarza angielskiego lub albańskiego przy meczach piłki nożnej. Jednak od jakiegoś czasu na stronce lyngsat.com w dziale pakiety telewizyjne na kanałach Premium 1-5 (Super Sport) widnieją tylko dane o albańskiej ścieżce dźwiękowej, brak jest danych o oryginalnym dźwięku do wyboru. Proszę, abyście sprawdzili, czy rzeczywiście już nie ma angielskiej ścieżki dźwiękowej na tych kanałach - od tego uzależniam zakup karty. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jednak od jakiegoś czasu na stronce lyngsat.com w dziale pakiety telewizyjne na kanałach Premium 1-5 (Super Sport) widnieją tylko dane o albańskiej ścieżce dźwiękowej, brak jest danych o oryginalnym dźwięku do wyboru.

Przed chwilą przeskanowałem częstotliwość, przy wspomnianych kanałach są dwie ścieżki dźwiękowe (jedna z identyfikacją Eng.), jednak wszystko kodowane i nie mogę powiedzieć co tam w rzeczywistości jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję Mr. Orbita za zainteresowanie się tematem audio DigitAlb. Rozumiem, że nie macie aktywnej karty tej platformy, ale cały czas zastanawiam się (oczywiście oprócz ewentualnego wyboru audio na SuperSport 1-5), jak przebiega aktywacja karty. Hollex posiada karty nie zaktualizowane, wysyła do klientów, a ci muszą je aktywować, aby od dnia aktywacji mogli się cieszyć z odbioru przez okrągły rok. Pytanie: w jaki sposób klient aktywuje zakupioną kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wystarcza mieć ją w odbiorniku z anteną ustawioną na 16E ;) Najpierw w ramach promocji przez pierwsze 24 godziny pracują kanały filmowe, później sportowe.

Dzięki znajomej udało mi się nabyć kartę DigitAlb w Anglii. Zastanawia mnie to, że pomimo zakupienia pakietu SuperSport i uruchomienia karty 14 lutego, do dzisiaj (17 lutego) działają na tej karcie zarówno kanały sportowe, jak i wszystkie pozostałe, w tym filmowe - a to już dawno minęły 24 godziny. Czy podobnie zachowuje się karta DigitAlb zakupiona w Hollexie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam nie wiem, czy mam się cieszyć, czy martwić. Już po włożeniu karty od razu ruszyły wszystkie kanały sportowe, a powinny dopiero następnego dnia. Po wejściu do informacji o karcie, pakiet SuperSport będzie działał do 29 lutego, a co się stanie po tym terminie? Czy wówczas nastąpi przedłużenie subskrypcji? Karta działa w TechniCrypt Conax CAM, a więc z uprawnieniami nie powinno być problemów, karta jest oryginalna ze zdjęciem oka i napisem DigitAlb, zatem co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety musisz czekać, bo nie znam przyczyn takiego stanu rzeczy. Normalnie to idzie tak: wkładasz do odbiornika, 24h masz full pakiet, później masz tylko SuperSport, daty uprawnień nie podglądałem - a może dosyłają po prostu co miejsiąc (?) Jeśli cokolwiek będzie nie tak, jak być powinno - pozostanie kontaktować się ze sprzedawcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest już 4 marca i karta na szczęście pracuje, tzn. 29 lutego po północy przestała odkodowywać kanały filmowe i ogólne, ale odkodowuje wszystkie kanały Super Sport + Top News i Vizion Plus. Co ciekawe, w informacji o uprawnieniach zapisanych na karcie kanały Super Sport powinny działać tylko do 29 lutego, ale na szczęście działają dalej. Szukałem informacji o uprawnieniach w wielu miejscach Conax CA, ale ich nie znalazłem. Karta DigitAlb musi mieć to gdzieś zapisane, ale nie potrafię odnaleźć tych informacji. Najważniejsze że pracuje tak, jak powinna. Okazuje się, że po roku jej użytkowania można przedłużyć na tej karcie kolejny okres 12 miesięcy kanałów Super Sport. Wystarczy, przesyłając konkretną kwotę pieniędzy pomniejszoną o wartość samej karty, przesłać tylko numer karty do sklepu internetowego, gdzie została ona zakupiona. Uprawnienia zostaną przesłane po 24-48 godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatni już post w sprawie kart DigitAlb, gdyż temat dotyczy SatKuriera. Otóż dzisiaj po południu w uprawnieniach opisywanej wyżej karty pojawiła się nowa data uprawnień 1.Mar-31.Mar 08, a więc wszystko działa jak należy. Dzięki Mr. Orbita za pomoc i przepraszam innych za trochę prywaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...