Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, k05 napisał(a):

Nie każdy ma możliwość wyjechać na wyjazdowy mecz odbywający się w piątek o 18 czy w poniedziałek o 19. 

To rozumiem, nie napisałem, że ma być na każdym meczu. Poza tym wyjazd wiąże się z innymi czynnikami, niepiknikowymi.

 

3 godziny temu, Klopseł napisał(a):

Legia, Lech, Wisła (zły przykład) mają kibiców w całej Polsce, szczególnie na wsiach, którzy mieszkają bardzo daleko od stadionu.

Jednak kibicowanie klubowi lokalnemu ma coś więcej w sobie niż takie na odległość. Nieważne że to B-klasa na przykład. Można spotkać znajomych i tak dalej.

 

I żeby nie było, z Falubazem też mam takie kibicowanie na odległość. Jednak umiem odróżnić, że to coś takiego tylko, że ciekawe czy się utrzyma od obecności na meczu lokalnego klubu, tworzeniu jakiś relacji, czy cieszeniu się po golu.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vaniliovsky napisał(a):

Widzę na FB Polsat Box dużą krytykę pod postami w związku z brakiem Ekstraklasy. Tak jakby ludzie wczoraj i dziś dowiedzieli się że nie ma już u nich Canal+. 

 

Najgorzej będą mieć Ci co będą chcieli włączyć mecz a tu zagwozdka. Gdzie są kanały :D

No wiesz, ci co podpisali umowy rok temu na pewno nie pamiętali co buło promocyjnie  😉 poza tym nie wszyscy śledzą forum SK  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, viaplayfan napisał(a):

To rozumiem, nie napisałem, że ma być na każdym meczu. Poza tym wyjazd wiąże się z innymi czynnikami, niepiknikowymi.

To skoro rozumiesz to się cieszę, że już wiesz dlaczego samo TVP nie wystarczy, a CANAL+ i tak jest niezbędne. 

4 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

No wiesz, ci co podpisali umowy rok temu na pewno nie pamiętali co buło promocyjnie  😉 poza tym nie wszyscy śledzą forum SK  😉

Ale z drugiej strony... było napisane, że dostęp tylko do 30.6.2024. Przy podpisywaniu umowy było trzeba wziąć to pod uwagę. 

 

Poza tym zawsze uważam, że najlepiej kupować u źródła. A nie przez innych operatorow, gdzie staje się na ich łasce bądź niełasce. 

Tyle się mówi o tym, a ludzie ciągle swoje. 

 

Swoją drogą C+ świetnie pomyślał. Zabrał LM Polsatowi, rozpromował Ekstraklase u konkurencji, a teraz ją zabrał. No i jest jak jest w mediach społecznościowych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Użytkownik @Poland ładnie odleciał na Facebooku i stawia żądania platformie polsat box, już nie tylko o c+ sport 3 i 4

Cytuję:

Jako abonenci żądamy dostępu do Canal+ Sport 3 a w dalszej kolejności także do Canal+ Sport 4 i 5 oraz Canal+ 360 i pakietu Canal+ Extra. Reszta stacji C+ też była mile widziana my abonenci Polsatu Box w przeciwieństwie do naszego operatora nie jesteśmy egoistami. Chętnie oddamy Polsaty Sport, Polsat Sport i Polsat Rodzina itd. w zamian za nowe kanały.


To widać że jednak boli ich strata tych kanałów :)


https://www.facebook.com/story.php?id=100064728789081&story_fbid=890966649737620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może nie boleć strata tych kanałów ? Przecież ekstraklasa jest super opakowana ze świetnymi golami plus do tego to jest nasza rodzima liga więc nam jako Polakom jest najbliższa. Co mnie obchodzi jakiś Hoffenheim czy Luton. Już wolę wiedziec co się dzieje np w takiej Puszczy. Szkoda po prostu szkoda i ja raczej s tego powodu rezygnuje z Polsatu chyba że utrzymaniowka da ofertę nie do odrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Asansiasz napisał(a):

Przecież ekstraklasa jest super opakowana ze świetnymi golami

To kto normalny kupuje polsat box gdy interesuje go piłka nożna?

 

Dla samej ekstraklasy i tak lepiej było wziąć abonament c+ ze względu na całą paczkę c+ a nie tylko c+sport 3 i 4

:D

 

Przecież w c+ była dużo lepsza oferta piłki nożnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś przychodzi tu i hejtuje, że ta Ekstraklasa to żadna strata w ofercie, bo "piłkarze kopio się po czołach" to znaczy, że żyje pod kamieniem i mentalnie jest w 2004 roku ;) Ekstraklasa bardzo urosła, piękne stadiony, pełne frekwencje, podnoszący się poziom, a to wszystko opakowane na światowym poziomie. Po prostu się to świetnie ogląda, a jeżeli Twój klub gra w tej Ekstraklasie to już w ogóle kosmos ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

To kto normalny kupuje polsat box gdy interesuje go piłka nożna?

Rok temu raczej ten ktoś normalny się nie spodziewał się, że LM przepadnie a pakiet M Sport wcale nie był drogi przy przedłużeniu umowy. 

 

10 minut temu, 404Exception napisał(a):

pełne frekwencje

Też czasami oglądam naszą kopaną, choć głównie są to polskie lub "polskie" kluby w pucharach (poza Legią) ale z tą pełną frekwencją to żeś odleciał  😉 na ilu meczach w tamtym sezonie były pełne trybuny? Oprócz derbów Polski ile tego było? Z 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Przecież w c+ była dużo lepsza oferta piłki nożnej. 

Może po prostu osoby wybierające PB mają większe zainteresowania niż tylko piłka nożna , jeśli chodzi o sport dużo większy jest wybór dyscyplin w Polsacie .

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Przemolo napisał(a):

Może po prostu osoby wybierające PB mają większe zainteresowania niż tylko piłka nożna , jeśli chodzi o sport dużo większy jest wybór dyscyplin w Polsacie .

 

Na przykład ja jestem taką osobą. Piłka nożna to dla mnie tylko dodatek. Dziwi mnie ten płacz na FB o pakiet z Ekstraklasą. Przecież polska liga od wielu wielu lat jest w Canal Plus i jeśli ktoś chce oglądać tę ligę to powinien wybierać tę właśnie platformę, a nie Polsat, gdzie ta liga była dostępna tylko przez te ostatnie lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

Na ilu meczach w tamtym sezonie były pełne trybuny? Oprócz derbów Polski ile tego było? Z 10?

 

Legia gdzie nie pojedzie to zazwyczaj bilety wszędzie wyprzedane ;) Zresztą u siebie w tamtym sezonie też sporo takich meczów i to nie tylko z Lechem ale był mecz przyjaźni z Radomiakiem, mecz ze Śląskiem, Zagłębiem i coś by się jeszcze przypomniało. Pogoń Szczecin w sezonie pewnie miała z 10 razy wyprzedany cały stadion, stadion akurat dobrze skrojony około 21 tys a nie jakieś 40 tysieczniki jak we Wrocławiu i Poznaniu , ale to stadiony robione , przerabiane na Euro 2012. Jagiellonia też pewnie parę kompletów miala. Ogólnie w całym sezonie ligowym frekwencja wzrosła o 30 %  co jest dużym osiągnięciem.

 

https://www.sportmarketing.pl/marketing/59772/pko-bp-ekstraklasa-pobila-rekord-frekwencji/

 

 

30 minut temu, przemek 94 napisał(a):

 a nie Polsat, gdzie ta liga była dostępna tylko przez te ostatnie lata. 

 

Były czasy że wlascielem Śląska Wrocław był Solorz więc mecze Śląska i nie tylko były na Polsat Sport  ale faktycznie abonenci Polsatu już mogli się od tamtego czasu  odzwyczaić :)

 

https://satkurier.pl/news/68954/23-2609-8-kolejka-t-mobile-ekstraklasy.html

 

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Rok temu raczej ten ktoś normalny się nie spodziewał się, że LM przepadnie

Czyli nie wiedziałeś podpisując umowę, że mają prawa tylko do czerwca 2024? Ja wiedziałem doskonale. Nikt przecież nie gwarantował, że wygrają przetarg na kolejne rozgrywki :D

47 minut temu, Przemolo napisał(a):

Może po prostu osoby wybierające PB mają większe zainteresowania niż tylko piłka nożna

To po co teraz narzekać, że kanałów nie ma? Zostaje reszta dyscyplin :D bo chyba, że ktoś kupował polsat box dla ekstraklasy, co byłoby głupie :D

30 minut temu, przemek 94 napisał(a):

Przecież polska liga od wielu wielu lat jest w Canal Plus i jeśli ktoś chce oglądać tę ligę to powinien wybierać tę właśnie platformę

O to mi właśnie chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asansiasz napisał(a):

Jak może nie boleć strata tych kanałów ? Przecież ekstraklasa jest super opakowana ze świetnymi golami plus do tego to jest nasza rodzima liga więc nam jako Polakom jest najbliższa. Co mnie obchodzi jakiś Hoffenheim czy Luton. Już wolę wiedziec co się dzieje np w takiej Puszczy. Szkoda po prostu szkoda i ja raczej s tego powodu rezygnuje z Polsatu chyba że utrzymaniowka da ofertę nie do odrzucenia

Ekstraklasa od 30 lat w CANAL+, a Ty kupujesz Polsat żeby oglądać Ektraklase. No "logiczne". Od dawna wiadomo było, że rozgrywki są gwarantowane na Polsat Box tylko do 30.06.2024. Kto wiedział  albo nie czytał, bo stwierdził, że "jakoś to będzie" to teraz ma jak ma i pretensje tylko do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

Czyli nie wiedziałeś podpisując umowę, że mają prawa tylko do czerwca 2024? Ja wiedziałem doskonale. Nikt przecież nie gwarantował, że wygrają przetarg na kolejne rozgrywki :D

Podałem tylko przykład. Wiem bardzo dobrze gdzie i do kiedy kto ma prawa z dyscyplin które mnie interesują. Oczywiście nigdy nie ma gwarancji że ten sam podmiot wygra prawa, ale nie czarujmy się. Na pewno nikt rok temu nie zrezygnował z PB żeby wziąć C+ bo wiedział, że od nowego sezonu będzie tu LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Motyl1987 napisał(a):

To teraz nie ma co płakać że nie ma ekstraklasy :)

Pokaż post gdzie płaczę z tego powodu! Rozumiem, że jesteś zagorzałym fanboyem c+ albo jego pracownikiem ale odpuść sobie. Poza tym ESA mam w c+online, w którym żużel jest dla mnie priorytetem
 

 

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

No i co z tego, że miał pół roku za free jak teraz nie ma ani Ligi Mistrzów ani Ekstraklasy, a do końca umowy daleko?

A co ma być? Mówi się trudno. Nikt nie wróży z fusów jak wróżka Maciej. Mi też szkoda trochę LM bo LKE i LE to nie to samo ale z tego powodu nie pójdę się pociąć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Dlaczego Wisła to zły przykład ? rozumiem, że chodzi o Wisłę Kraków. 

Bo wisła to 1 liga, a nie ESA

@Poland wystosuj identyczną petycje do C+, w końcu to on zadecyduje co nam da a co nie. Na moje wsparcie możesz liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu niczego nie przewidział. Druga strona też czuła się poszkodowana. Widziałem na fb jak ludzie marudzili, że zniknął PSP dzień przed Wimbledonem albo że nie mogą teraz Moto GP oglądać. Niestety abonenci są największymi poszkodowanymi braku porozumienia PB z C+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...