Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj przepraszam, że Cie tak uraziłem, a co do "wsadzania" to przemilcze ten fakt, bo nie chce upaść do Twojego poziomu...

Niżej upaść nie możesz bo jesteś już na samym dnie.

 

N przyspieszyła znacznie. I w końcu dała jakieś konkrety. Czekamy na odpowiedz choć w sumie w C+ trzyma mnie jedna rzecz sport i co by nie doszło to będzie dla mnie przeciętne.

I zdecydowanie podpisuje się z komentarzem Jovika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam, że Cie tak uraziłem, a co do "wsadzania" to przemilcze ten fakt, bo nie chce upaść do Twojego poziomu...

Niżej upaść nie możesz bo jesteś już na samym dnie.

 

N przyspieszyła znacznie. I w końcu dała jakieś konkrety. Czekamy na odpowiedz choć w sumie w C+ trzyma mnie jedna rzecz sport i co by nie doszło to będzie dla mnie przeciętne.

I zdecydowanie podpisuje się z komentarzem Jovika

 

Moderatorzy pragnę zwrócić uwage na obrazliwe posty usera mad85.

fakt, że jest Vip-em, nie upoważnia go do pisania takich rzeczy pod moim adresem. Mógł bym toczyć z nim dialog o racje ale ten temat jak i to forum nie służy do owych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś napisałem, że upadek C+ zacznie się od utraty praw sportowych (OE, ligi zagraniczne, NBA). Póki co tak się nie dzieje.

Tak tylko ze nie kazdy bierze C+ tylko dla sportu :)

Troche ostatnio Cyfra mnie zaskakuje (oczywiscie negatywnie) ze nie stara sie o nowe ciekawe kanaly. Bo te co w tym roku dolaczyla do swojej oferty to sa smiechu warte moze za wyjatkiem HBO Comedy :wink:

Teraz po tej informacji o nowych kanalach filmowych w N to coraz czesciej sie zastanawiam nad tym czy faktycznie nie zrezygnowac z ich oferty i przejsc do konkurencji. W Cyfrze trzyma mnie teraz jedynie Canal+ i ewentualnie Czworka bo reszte bym mial w N :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że C+ nagle stała się mało atrakcyjną platformą dla właścicieli kanałów. Jeśli chcą dużej liczby klientów to idą do CP. Jeśli chcą mniejszą liczbę, ale większą współpracę (np. w Vod, kanały HD które nie są opcją Premium tylko w normalnym pakiecie) to idą do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwi zachowanie C+. Są dwa sposoby pozyskania nowych abonentów, a co za tym idzie, zarobienie większych pieniędzy. Pierwszy to obniżka cen, drugi stałe wzbogacanie oferty programowej. W obniżki chyba nikt nie wierzy, dlatego dziwi, że Cyfra odpuściła tyle "ciekawych" kanałów. (Comedy Central, NASN, Boomerang, paczka BBC, Universal Channel i Sci Fi Channel). Co prawda nadal na rynku funkcjonuje bardzo dużo kanałów (Biography Channel, FX, Nat Geo Wild, Nat Geo Adw, History Channel, programy z paczki Disneya, czy MTV itd), wszystkie są zainteresowane polskim rynkiem. Miejmy nadzieje, że trafią do C+ . Cyfra straciła wyłączność na HBO, w grudniu przetarg na ekstraklase polską, jeśli i tu odpuszczą to strach się bać. ps. nadal twierdze, że w Polsce nie ma miejsca na 3 platformy, wszędzie gdzie nastąpiły połączenia, maja super oferty, a ceny wcale nie wzrosły, patrz Włochy, Francja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat na razie jest mało istotne, dla przeciętnego widza :wink:

To jest istotne,ja np zapewne wzialbym tylko pakiety z kanalami HD...tzn.sport i z discovery,bo stare kotlety w HD(MGM i Nonstop Kino HD) i tak mnie nie interesuja,a przy okazji moglbym zrezygnowac w Cyfrze z opcji Discovery.Kosztowaloby to mnie max 20 zl wiecej,czyli placilbym ok sto pare zl i mialbym cala interesujaca mnie oferte HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co drzeć szat. Zauważcie że HBO Filmbox/NonstopKino mają być dodatkami do pakietu Film, a nie samodzielnymi pakietami, więc aby je wziąć to trzeba będzie pierwsze wykupić pakiet Film. Zważywszy że aby dostać promocje trzeba kupić co najmniej 3 pakiety to po przeliczeniu wychodzi drożej niż Cyfra daje w promocji komfort + premium. No chyba że ktoś goni za nowinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldek

 

Ty to byś chciał mieć wszystko tylko pytanie czy Cię na to stać, bo nie każdego stać aby co miesiąc wywalać tyle kasy.

Więc ważne jest że chociaż po jeden opcji premium z prawdziwego zdarzenia będzie miała każda z platform.

A co do OE to kto wie komu ona przypadnie...

 

 

PS: Są trzy platformy więc ważne jest aby każda miała co zaoferować i oferta była rozmaita, ja wiem ze wielu się z tym nie zgodzi ale właśnie na tym, polega rynek medialny aby sie wyróżniać kanałami które nie znajdziemy u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co drzeć szat. Zauważcie że HBO Filmbox/NonstopKino mają być dodatkami do pakietu Film, a nie samodzielnymi pakietami, więc aby je wziąć to trzeba będzie pierwsze wykupić pakiet Film. Zważywszy że aby dostać promocje trzeba kupić co najmniej 3 pakiety to po przeliczeniu wychodzi drożej niż Cyfra daje w promocji komfort + premium. No chyba że ktoś goni za nowinkami.

A kto powiedział, że do HBO czy do Filmboxu potrzebny jest pakiet Filmowy? Opcje dodatkowe bedzie się dobierać do 2 pakietów (chyba :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt musiałaby wpłynąć na nadawców aby dosył programów był o wiele wyższy zarówno obrazu jak i dźwięku, i co najważniejsze to pomyśleć co zrobić aby przyciągnąć nowych abonentów.

 

jakby dźwięk był 256kb/s - chociaż tyle choć czasem to aż za dużo.

 

A może tak dosył kanałów na wyłączność mógłby być prowadzony od razu z platform cyfrowych także na sieci kablowe? hhmmmm

 

 

Choć przykładem jest Zone Europa która ma i obraz i dźwięk marny, ale kanał bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, przecież taka Cyfra to wchodzi na psy z rozwojem, nic nowego, tracą kanały i to sprzed nowa, kiedyś mówiłem, że Cyfra jest najlepsza a teraz się z tych słów wycofuję... po ostatnim roku rozwoju (którego nie było) zmieniam totalnie zdanie o Cyfrze i sorry, ale nie na lepsze, ale na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...