Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze się stanie jeżeli jest to prawda o E. Jeszcze niech zrobią to samo z Superstacją. Lepiej żeby doszedł jeden czy dwa kanały na rok ale jakieś konkretne a nie pierwsze lepsze badziewie. Ja nie rozumiem jedej rzeczy po co podpisywać umowy na wyłączność ze słabymi kanałami typu E czy Romantica. Ale to problem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat podpisał umowę z nadawcą na wyłączność

 

Obe nie był na wyłączność, oby było tak jak z Fox Life'em. Bo jak widziałem go dzisiaj to chyodziło na to, że to całkiem fajny kanał. Przyda się w Cyfrze. Kto jest ze mną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Tobą @james_b , jestem z Tobą! Masz rację. I raczej mówię Ci, będzie tak jak z tym Foxem. Z czasem E! dołączy do Cyferki. A póki co mamy inne, kanały w ofercie, które są o wiele lepsze niż posiada CP. Możemy być dumni, uwierz. Np. kanał PLANETE, CANAL+ SPORT są dobre!! Oraz inne na wyłączność! Mamy ich dużo! Nie będę tutaj wymieniać. Każdy wie :D Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja licze na History Channel moze jakies kanaly z paczki MTV, tematyczne kanaly TVP oraz moze uda sie wcisnac do oferty nowe kanaly BBC :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś ostatnio ucichło o History Channel też chciałbym, aby on się znalał w Cyfrze. NASN, Viasaty, kanały z grupy Discovery kilka kanałów w HD no i oczywiście wszystkie pięć kanałów BBC. Słychać coś o History Channel :?::?::?::?::?: Wiem, że Cyfre stać na to, postarają się i będzie ok. Jeszcze wyjdą na prostą ze wszytkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i "E" dołączy, aczkolwiek w międzyczasie Cyfra wprowadzi być może coś ciekawszego... Ja liczę na History Channel :D

 

 

Owszem, masz rację.

Fajnie by było jakby do oferty dołączyłby Travel Channel. Może z czasem tak się stanie, bo w ankiecie na stronie C+ jest pytanie, jakie kanały wg. mnie mogły by dołączyć do oferty. Na pewno dołączy coś z tych propozycji w ankiecie. Chyba najszybciej TVP Historia, a czy orientuje się ktoś kiedy start wkońcu nastąpi???? Zapowiadano, że kanał ma być niekodowany :roll:

Być może Cyferka szykuje jakąś niespodziankę dla abonentów. Oszczędzają miejsce na transponderze, a wkrótce przejmą te transpondery to będą mieli full miejsca, nie licząc nowych kanałów HD, będą wprowadzać na pewno jakieś nowe kanały, zobaczycie. Będzie ciekawie :D Cyferkę stać na to! Racja. Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, raczej to nie możliwe :wink: Teraz na razie CP wprowadza kanały, ale to żadne hity za bardzo, a Cyferka się weźmie, zobaczycie :D Ma najbogatszą ofertę a wszyscy marudzą :lol: Jest super. Pozdrawiam :wink::wink::D

 

Edycja Burli:Wyrzucone zbędne cytowanie. Następne cytowanie poprzedniego posta w tym wątku zaowocuje skasowaniem całości bez względu na to, kto będzie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały TVP napewno dojdą oto niema się co martwić, gorzej będzie to wyglądało w CP. Travel Channel nie powiem, żeby był jakiś strasznie ciekawy, choć czasami lecą ciekawe programy. A co do TP to mają dostać 4 to powiedzmy, że dwa przeznaczą na HD a dwa na ofertę SD(oferta i jakość) choć to będzie mało, no chyba, że zmieniliby z MPEG-2 na czwórkę i z DVB-S na DVB-2, lecz to jest narazie awykonalne z powodów technicznych, tego jaki sprzęt ma większość abo. Jak dostaną 5 to nic się nie stanie złego powiedzmy dwa na HD i trzy na SD(oferta+jakość), to byłoby piękne. No cóż poto pewnie gdzieś się wywalili i zrobili dziury w chiuchach, które noszą, jak ktoś czutał co wcześniej pisałem w temacie o HBO Comedy to będzie wiedział o czym mówię. Narazie nie mogą sprostać naszym zachcianką, bo nie mają miejsca na TP. A kase pewnie zbierają, bo mają wysoką cenę swojej ofery i czekają na moment aż będą mogli pokazać co potrafią, lecz to nastąpi mniej-więcej w tym czasie jak dostaną TP. Oni mają kasę i będą robili jak najwięcej, aby dołączyć do ofery więcej kanałów. Hoho ale mi się długi post napisał, najdłuższy post jakiego napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku james_b , jakoś jest tak, że się z Tobą zupełnie zgadzam! Jestem tego samego zdania. Masz rację, wielką rację. A z transponderami które dostaną, spokojnie, będzie pięknie. Ważne, że dostaną te transpondery! Lepiej jak dostaną ze cztery niż by nie mieli dostać prawda? Po co się pytam, to oczywiste :D A co do kanałów TVP to na pewno będą w ofercie C+ niebawem. To jest pewne, nawet w ankiecie na stronie C+ już pytają jakie kanały z TVP chcielibyśmy aby trafiły do oferty. Dzięki tym nowym transponderom Cyferka ładnie poprawi jakość kanałów i wzbogaci jeszcze bardziej ofertę programową, zobaczycie :D pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też prawda jak dostaną cztery niż mieliby nic nie dostać. A tak wóle to ile powinno być kanałów w HD na jednym TP :?::?::?: widzisz jak się świetnie rozumiemy @Sajmon, znam kogoś o takim imieniu jak Ty masz nick, ale to nie temat na to. Ja mam tą ankietę na kompie zapisaną hehe. Jak ktoś co tam napisali, bo np. nie pamięta to walić. Ja normalnie w nich wierzę. Wiem, że wszytko będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie macie propozycje nowych kanałów :?: Bo moje są takie:

 

Viasat History, Viasat Explorer, Jetix Play, Boomerang, M6 Music Black, M6 Music Hits, M6 Music Rock, Europe 2 TV(dostępne z satelity HotBird), MTV Europe, VH1 Classic, VH1 Europe, MTV Hits, MTV Base, TMF UK, MCM Europe, MCM Top, MCM POP, Deejay TV, Discover Channel Europe, BOX, Discover Kids, Zone Horror, Zone Fantasty, , Zone Realty Extra, Polsat, FOX life(SD i HD), TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Dokument, TVP Film, TVP Historia, Film box, non stop kino HD, The History Chanel, RMF Maxxx TV, MGM(SD), Travel Channel, Discovery Turbo, Discovery Wings & Kids, Discovery Home & Heath, MTV Dance, E!, National Geographic HD, Planete HD, Discovery Real Time, NASN, Discovery Real Time Extra, Fox News, BBC Food, BBC News 24, BBC HD, BBC Kids i inne kanały z grupy BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pieknie i ładnie, powiedz tylko gdzie zmieściłbys tyle kanałów na załadowanym HotBird. Obawiam się że tutaj Cyfra+ by musiała wynająć większość tranponderów należacych obecnie do TPS.

 

Ale podobno za marzenia jeszcze nie wsadzają do więzienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...