Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV 1000 i TV 1000 CINEMA miałem dawno temu jak był D2-MAC . czy jest to ten sam kanał, czy jakaś wersja inna ?

Bo TV 1000 w tamtych czasach był bardzo dobry . Nawet puszczał polskie filmy .

Może jeszcze zawcześnie , ale czy ten kanał będzie tak samo tłumaczony napisami (miał Substing ) ?.

Dawno temu też czytałem że HBO ma jakiś procent udziałów w TV 1000.

Więc może będzie w C+

Ciekawe jak to będzie cenzura w polsce a TV 1000 ( nie chodzi mi o filmy XX) tylko ten kanał przez dzień też pokazuje filmy brutalne , drastyczne.

Gdyby tak się stało że TV 1000 będzie w C+ to będzie to rekord bo :

CANAL+ ,HBO , CINEMAX , TV1000 - prawie ameryka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakom jednak sie nie dogodzi, ile chcecie miec tych kanałow 200-300 ? Ja jestem zadowolony z tej oferty, kanaly typu Superstacja, E!, Viasaty, czy programy grupy Zone... sa mi zbedne. Wiadomo moze byc lepiej, mozna dodac nowe programy, tylko kto z was zaplaci 50-70 Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież aby oglądać C+ ,HBO ,Ale kino,TCM,Kino Polska nie trzeba płacić 145 zł.Jak się ma te kanały to oglądać można wszystko co najlepsze w filmie tak nowości jak i klasykę,żadna platforma oprócz C+ tego nie gwarantuje.

 

PS celowo nie włączyłem Cinemax do tej listy gdyż jak wcześniej pisałem jest on zbędny przy posiadaniu C+ a zwłaszcza HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie znikome zainteresowanie odtsraszylo go z naszego kraju. Ale wraz ze wzrostem rynku TV-SAT mozliwe ze powroci.

 

Na TVN Turbo od niedzieli od godz. 8:00 wyemitowany będzie nowy program o nazwie Wędkarstwo

Jestem z tego powodu bardzo Happy, może kiedyś TVN zajmie się bardziej kanałem tego typu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bardzo lubie wędkowanie przydał by sie kanał wedkarski. Moze c+ stworzyła by jakis kanał o wędkowaniu tak jak zrobili Kuchnie tv to mogli by i zrobic o wedkowaniu. Ale podobno maja zrobic jakis kanał w tym roku dobrze by było jak to by był o wędkarstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie znikome zainteresowanie odtsraszylo go z naszego kraju. Ale wraz ze wzrostem rynku TV-SAT mozliwe ze powroci.

 

Na TVN Turbo od niedzieli od godz. 8:00 wyemitowany będzie nowy program o nazwie Wędkarstwo

Jestem z tego powodu bardzo Happy, może kiedyś TVN zajmie się bardziej kanałem tego typu...

Mysle ze to jakis krok do przodu. O ile program bedzie mial dostateczna ogladalnosc napewno czas programu zajmie wiecej miejsca w ramowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może już nie długo się Superstacja pojawi na C+ ale nie jestem tego do końca pewien, bo kiedyś na SK widziałem dołączony tekst, że CYFRA+ nie chce inwestować w dołączenie tego kanału do oferty C+ jeśli nie jest za dobry. Nie chcą działać w ciemno.

Inaczej CP, nie mają za bardzo wielkich hitów programowych w ofercie to dołączyli ostatnio Superstacje zapewniając jej obecność na HotBirdzie 13E, choć przekaz jest jak wiadomo kodowany, nawet nie wiem po co, bez przesady..

No ale jak nie teraz Superstacja to być może będzie kanał E! oraz z czasem HBO PPV ale co do HBO PPV tego nie wiem dokładnie. Czy ktoś więcej coś wie na ten temat?? Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E! jak pisze media2 będzie tylko w cyfrowym polsacie

 

 

Tak, ale na razie. Nie ma żadnej sporządzonej umowy z CP na obecność kanału E! na wyłączność w ofercie CP, także trzeba się liczyć z obecnością kanału z czasem w innej platformie również, a także w sieciach kablowych. Ludzie, to jest dopiero kanał świeżo dostępny w Polsce, także wiadomo, musi być trochę czasu zanim rozszerzy swoją obecność u innych operatorów. Dlatego media podają, że będzie narazie tylko w ofercie CP. Ale każdy nadawca kanału życzy sobie dużej oglądalności i jeśli nie sporządził umowy na wyłączność z operatorem to nie będzie wiecznie siedział w jednej platformie. Na to trzeba czasu... Nie zaszaleją od razu.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może się okaże, że była mowa o wyłączności kanału w ofercie CP ale będzie tak jak z Fox Life, wyłączność miała być ale już nie ma. Media twierdziły, że kanał Fox Life w CP jest na wyłączność a teraz nie ma.

Może na razie zostanie kanał w ofercie CP ale z czasem kanał na pewno trafi do kolejnej platformy..

Pozdrawiam :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No ja widze, ze CP sie stara i niezle im to idzie. A C+ jakby usnela :roll: HBO Comedy to kanal jaki dolaczyli od poczatku roku. A w tym czasie CP dolacza juz trzecia pozycje po FoxLife i Superstacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...