Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiesz mnie. Z tego co napisał mi konsultant to będe miał pakiet z plusem tak jak wszyscy do końca roku, a później w związku z tym że korzystałem z innej promocji wróci on na zwykły komfortowy który będe mógł zamienić na ten z plusem dopiero od chyba sierpnia, jak skończy mi się zniżka 50% (mam ją na 9 miesięcy). Mam jeszcze gdzieś maila od Cyfy, postaram sie go znaleźć i wam pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majk, nie ma możliwości żeby po okresie promocyjnm pakiet zmienił sie na zwykły bez +. Zawarłeś umowę z pakietem z + i już zawsze będziesz miał taki pakiet (tym bardziej że jest przeprowadzana repakietyzacja na te pakiety!). Możesz dokonywać zmian pakietu ale TYLKO w obrębie tych z plusem. Najwyraźniej nie zrozumiałeś maila bo to o czym mówisz nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że teraz pakiety z plusem nie będą już tylko oferowane w promocji, ale dostępne dla każdego nowego abonenta - po prostu stają się standardem i zastępują stare - pewnie niedługo nie będą już miały w nazwie "+". Ci, którzy podpisali umowy wcześniej, mieli do końca roku włączone kanały, którymi te pakiety różniły się między sobą, a po nowym roku - znikną. Tyle że każdy abonent może (ale nie musi!) przejść na nowe pakiety jeżeli chce. To tak jak z osobami, które do dzisiaj mają pakiet startowy - nie ma go w ofercie, ale niektórzy go mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety tu sie z wami nie zgodzę bo Zgodnie z Listem od C+ mam pakiet za 19zł + opcja dodatkowa iii od 1 stycznia stracę opcje dodatkową bo automatycznie zmieniają abonentom na pakiet z +;/Postanowiłem zrezygnować w związku ze zmianą regulaminu od 1 stycznia:)Podpisze nową umowe.Więc pakiety z plusem zostają wprowadzone każdemu!!Z 3moich rozmów z Konsultantami każdy po sprawdzeniu potwierdzał iż pakiet z plusem dostane od 1 stycznia nawet jeśli nie chce.A to spowoduje brak możliwości zakupu axn pack;/Chyba że....Zakupisz sobie np komfortowy...Albo rozwiązac umowe i wziasc nową 10mies 30zł za Komfort a potem 5miesiecy 60złJesli dobrze zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać wszystko dokładnie ze zrozumieniem:

Abonenci pakietu Powitalnego otrzymają automatycznie poszerzony o wszystkie kanały, produkowane przez CANAL+ Cyfrowy, pakiet Powitalny+. Klienci korzystający z dotychczasowych pakietów Podstawowego i Komfortowego będą mieli możliwość za pośrednictwem Internetowego Centrum Abonenta lub Call Center CYFRY+ zamienić posiadane pakiety na ich wzbogacone odpowiedniki bez dodatkowych opłat. Mogą również pozostać przy niezmienionych pakietach i korzystać z wybranych poprzednio opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiedzialem gdzie sie z tym podpiac wiec daje to w tym temacie,

podczas dzisiejszego skanowania HB (dawno juz tego nie robilem) na tp cyfry pojawil sie jakis nie zindentyfikowany kanal kodowany w SECA

podaje namiary 11278 V 27500 DVB-S2

ID: Unnamed CH

P Video 2064

P Audio 2068

PCR 2064

wyszukuje sie jako kanal HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na 10796V.

Wizja w MPEG4 (pid 2164), a audio w stereo oraz AC-3. Przekaz jest bez nazwy. W EPG wyświetla się "Sztuka piłki nożnej" od godziny 19:00.

Coś mi się wydaje, że to przesył VOD ;)

Przecież to HBO Digital, znajduje się tam od momentu przeniesienia w to miejsce Edusatu, Polonii 1 i Tele 5! :P

Bardziej mnie ciekawi, którędy przesyłane jest obecne VoD w C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem gdzie sie z tym podpiac wiec daje to w tym temacie,

podczas dzisiejszego skanowania HB (dawno juz tego nie robilem) na tp cyfry pojawil sie jakis nie zindentyfikowany kanal kodowany w SECA

podaje namiary 11278 V 27500 DVB-S2 ....

wyszukuje sie jako kanal HD

Stawiam na Ale Kino! HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to HBO Digital, znajduje się tam od momentu przeniesienia w to miejsce Edusatu, Polonii 1 i Tele 5! :P

Bardziej mnie ciekawi, którędy przesyłane jest obecne VoD w C+?

Tego to nie wiedziałem. :) Średnio mnie te całe HBO i VOD interesuje. :)

Odpowiedzą na Twoje pytanie "gdzie ten VOD" jest obserwacja kolegi marcin81

 

Do pozostałych: obserwacje tu opisywane dotycza VOD, a nie nowych kanałów w HD, także sobie odpuście szopkę w zgadywanie co to za nowy kanał...

 

Wychodzi na to, że trochę nie na temat tu piszemy ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może da się sprawdzić czy to vod od hbo;p kto ma tą usługę może po 24sprawdzić czy odkoduje bo dosł to czysta transmisja;p tv do tunera:) End offtopu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to HBO Digital, znajduje się tam od momentu przeniesienia w to miejsce Edusatu, Polonii 1 i Tele 5! :P

Bardziej mnie ciekawi, którędy przesyłane jest obecne VoD w C+?

Tego to nie wiedziałem. :) Średnio mnie te całe HBO i VOD interesuje. :)

Odpowiedzą na Twoje pytanie "gdzie ten VOD" jest obserwacja kolegi marcin81

 

Do pozostałych: obserwacje tu opisywane dotycza VOD, a nie nowych kanałów w HD, także sobie odpuście szopkę w zgadywanie co to za nowy kanał...

 

Wychodzi na to, że trochę nie na temat tu piszemy ;):lol:

 

dzieki pitter

ale kto mogl wiedziec o co chodzi jakis kanal sie pojawil i tyle dopiero po pojawieniu sie EPG sprawa sie wyjasnila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o nowe kanały w Cyfrze+ to moim zdaniem powinni dołączyć takie kanały jak:Paczkę MTV tzn.MTV DANCE,MTV BACE,MTV HITS ,TMF(nie ma ich w żadnej platformie Cyfrowej a myślę że są godne uwagi) +MCM,Animal Planet HD,Neo Geo Wild,Neo Geo Music,oczywiście także polsatnews,polsat(jeżeli jest too możliwe),tvpsport(chociaż uważam że tam nie ma nic ciekawego)i w końcu paczkę BBC bo too opciach żeby takie kanały były na CP a nie na Cyfrze+.Powinni też wprowadzić lepszą ofertę VOD tzn.jakieś seriale,filmy dla dorosłych,i przede wszystkim obniżyć ich ceny.A jeżeli chodzi o ofertę sportową to myśle że i tak jest najlepsza na rynku.Teraz będzie przetarg na LM wiec jakby Canal+sport wygrał prawa do LM to było by git:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...