Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że nie ma co się zachwycac Filmboxem. Oferta przeciętna, sporo "starych" filmów z nie najwyższej półki, a na Filmbox HD od pół roku ciągle (:!:} lecą te same filmy. To 7,50zł w promocji można by jeszcze zapłacic, ale 15 zeta nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum "n" znalazło się co najmniej dwóch użytkowników (w tym ja :-)), którzy mają na Eurosporcie HD taki efekt, że reklamy i logo są wyświetlane prawidłowo, natomiast sam program nadawany z kamery niemiłosiernie się zacina (np. tenis, kolarstwo).

 

czy w Cyfrze+ na E HD też są takie efekty? z czego to się może brać (antena ustawiona prawidłowo).

 

--

sunmoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szczerze powiem, że z problemem zacinania się obrazu na Eurosport HD nie miałem problemu. Natomiast problem zacinania się obrazu pojawia się na Canal+Film HD (na niecałą sekundę co jakiś czas pojawia się zacięcie obrazu wyglądające jak pikseloza, jednak głos nie zanika... Zdarzało się to tylko na Fergusonie HF8800, na HF 8900 już wszystko pięknie działa i na Phlipsie HD także nie ma tego objawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyli Eurosport HD reklamujac ze bedzie mozna obejrzec Euro 2008.

Natomiast w programie nie ma zadnego meczu !!

 

Ciekawe czy to bedzie szybka zmiana programu i dostosowanie sie do terminarza Euro??

 

Działa wam funkcja "pilot" na Filmboxie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach FILMBOX nie działa funkcja pilot, ale można sprawdzić program (obecnie nie ma jeszcze) z poziomu innego kanału dla FILMBOX. Co do pakietu FILMBOX, to jest to opcja dodatkowa taka sama jak: Discovery, AXN Pack czy Mezzo - więc można dołaczyć taką opcję na czas okreslony, jeśli się nie spodoba to mozemy zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie działa funkcja pilot, ponieważ narazie kanały mają EPG od "n-ki". Niekiedy EPG działa na Fergusonie HF8900 i HF8800 oraz z tego co wiem na GI 890HD (inne tunery CI też nie powinny mieć z tym problemu). Jednak jest jedna wada, otóż EPG to pokazuje tylko aktualną i następną audycję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach FILMBOX nie działa funkcja pilot, ale można sprawdzić program (obecnie nie ma jeszcze) z poziomu innego kanału dla FILMBOX. Co do pakietu FILMBOX, to jest to opcja dodatkowa taka sama jak: Discovery, AXN Pack czy Mezzo - więc można dołaczyć taką opcję na czas okreslony, jeśli się nie spodoba to mozemy zrezygnować.

 

Mi od 2 dni dziala EPG na Filmbox'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EPG na Filmboxach działa, z tym, że na Filmboxie wskakuje z opóźnieniem po ok 1 minucie. Mam tylko nadzieję, że Cyfra nie zacznie tam wprowadzać swego idiotycznego MediaHighway, wszak to transponder n. Zauważyłem jednak na Filmbox HD zdarzają się przerwy (czarny obraz) na 2 s. Sygnał z transpondera silny i stabilny. Mam Technisata.

 

Na Eurosport HD mam tak samo - wizja jest, fonii brak. Jak prosiłem mailowo C+ w zeszłym tygodniu o włączenie mi tej opcji to odpisali "Jest to chwilo niemożliwe. Trwają testy techniczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To zależy, bo w opcji PREMIUM HD narazie wychodzi HBO HD za free. Będzie tak do 31 sierpnia, ale jeśli bierze się samo HBO HD jako opcję do pakietu HBO to wtedy niestety 6zł się płaci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...