Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Jovik - zgadza się, ale jakoś letni okres nie przeszkodził w dodaniu do oferty NG HD. No inna sprawa, że może C+ chciał wystartować pełną parą z tym HD (a musiał latem, bo ligi tak startują) ;)

Ale prawdziwe kąski poznamy rzeczywiście jesienią. Już wiemy, że Nka "trzyma" Movies24 właśnie do konferencji, a mogli go pewnie dodać na konferencji majowej.

Tak więc wszyscy trzymają ASy w rękawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek rusza wspólny projekt TVN i CNBC

Nowy kanał tematyczny grupy TVN- TVN CNBC Biznes rozpoczyna nadawanie w poniedziałek o 21.00 - poinformował Roman Młodkowski, dyrektor działu serwisów biznesowych TVN.

- Wystartujemy z produkcją telewizyjną w poniedziałek o 21.00. Trzeba będzie przyjść do budynku, by nas zobaczyć. Tak będzie przez kilka tygodni. Bardzo zmienią się programy biznesowe na antenie TVN24. Cała grafika będzie już nowa - powiedział Młodkowski w sobotę w TNV24.

 

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiując z poprzedniego wątku:

 

Press informuje, że 9 września Cyfra+ dołączy (chyba do komfortu) FoxLife, a do KRRiTV złożyła wniosek o koncesję dla kanału Dom z ogrodem. Czyli co - jesienny atak C+ także będzie miał miejsce, ciekawe co platformy przygotowują jeszcze w tajemnicy. Popatrzcie też, że i C+ idzie trochę w stronę Nki - czyli specjalistyczne kanały tematyczne.

 

Link: http://www.press.pl/forum/forum_media.p ... ic_id=5415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoxLife na pewno jest lepszym kanalem niz Comedy Central.Chociaz dla mnie to nie rewelacja,ale zawsze cos mozna obejrzec.Pod moj gust lepsze to niz cala paczka Axn,ale to tylko moj gust :oops:

Z kolei Dom z ogrodem moze nie bedzie hitem,ale na pewno bardzo przydatny,zwlaszcza teraz kiedy ludzie masowo buduja domy i kupuja mieszkania.Idealnie trafi jako pomocnik przy wykanczaniu wnetrz i zagospodarowaniu ogrodu.Nie jestem zwolennikiem dodawania byle czego,ale te kanaly wydaja sie dosc interesujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, to juz jest przesada i kompletne zapatrzenie ;-) Przede wszystkim - Comedy Central i FoxLife mają inne grupy docelowe i tak na prawdę trochę inną zawartość programową. Dyskusja na temat wyższości któregoś z tych kanałów to jak dyskusja o to co było pierwsze: jajko czy kura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby był w komfortowym niż dodatkowo płatny. Dlaczego... dlatego, że jest dość duża różnica w cenie między podstawowym i komfortowym, a kanałów wartych wzięcia pakietu wyżej mało. Fox Life troszkę pomoże na zdecydowanie się na pakiet komfortowy, bo drugim kanałem dla którego warto brać ten pakiet jest National Geographic Channel i w mniejszym stopniu Disney Channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, to juz jest przesada i kompletne zapatrzenie ;-) Przede wszystkim - Comedy Central i FoxLife mają inne grupy docelowe i tak na prawdę trochę inną zawartość programową. Dyskusja na temat wyższości któregoś z tych kanałów to jak dyskusja o to co było pierwsze: jajko czy kura.

Zapatrzenie w co?Mialem N-ke 2 miesiace(nadal tkwi u starych) i wiem jaki swietny jest to kanal ten CC.Do FoxLifa mam czasowe dostepy i wiecej tam jest do ogladania.Ja nie porownuje na zasadzie jakby porownywac C+sport do Polstau sport,tylko co jest do ogladania.Tam niestety same starocia,jak na MGM.Nie porownuje tez platform,tylko stwierdzam,ze jest to ciekawszy kanal(dla mnie i ogolnie raczej tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, to juz jest przesada i kompletne zapatrzenie ;-) Przede wszystkim - Comedy Central i FoxLife mają inne grupy docelowe i tak na prawdę trochę inną zawartość programową. Dyskusja na temat wyższości któregoś z tych kanałów to jak dyskusja o to co było pierwsze: jajko czy kura.

Zapatrzenie w co?Mialem N-ke 2 miesiace(nadal tkwi u starych) i wiem jaki swietny jest to kanal ten CC.Do FoxLifa mam czasowe dostepy i wiecej tam jest do ogladania.Ja nie porownuje na zasadzie jakby porownywac C+sport do Polstau sport,tylko co jest do ogladania.Tam niestety same starocia,jak na MGM.Nie porownuje tez platform,tylko stwierdzam,ze jest to ciekawszy kanal(dla mnie i ogolnie raczej tez).

 

 

Widać, że dawno nie oglądałeś CC i nie śledzisz informacji prasowych o tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi ten dom i ogród. Już po kuchnia.tv żona mi częściej pilota zabiera ... :cry:

Ale faktycznie to dobra droga. Następnym powinien być kanał dla wędkarzy i myśliwych po polsku.

 

Taaa i jeszcze niech wymysla kanal dla rolnikow, emerytow, ślusarzy i listonoszy i bedziemy mieli smietnik gniotow na maxa :)

A co do Fox Life to wole sie nie wypowiadac tylko zebym za to dziadostwo nie musial dodatkowo placic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...