Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale na LCD HD ready widać dużą różnicę między SD a HD więc nie trzeba posiadać sprzętu full HD żeby zobaczyć różnicę..... A LCD HD ready ma już dużo gospodarstw domowych i dużo takich telewizorów się sprzedaje więc to ma wspólnego. A co do HBO i Cyfry+ to jeśli HBO nie wyjdzie samo z inicjatywą to Cyfra+ nie zmusi ich do nadawania w HD (na razie to HBO ma problem z nadawaniem w PAL-u)

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tej nagonki na HD również nie rozumiem. Wiem o co chodzi widzom dużych i ogromnych TV. Po prostu chcą mieć możliwość oglądania, bo w tej pikselozie się nie da oglądać. I dlatego warto iść w tym kierunku technologicznym pt. High Definition, ale ja ciągle słyszę HD HD i HD, tak jakby nic innego ważnego na platformach nie było. A to tego w HD nie ma, a to to jest w słabym HD, a to się trawa rozmywa jak się patrzy na TV z 10 cm...

 

Skoro się wie, że w Polsce 99% kanałów to SD, to po co kupować jakieś TV po 42 cale ? Dla mnie ma to sens tylko wtedy, gdy chcemy obejrzeć coś od święta (wtedy gdy leci coś super w HD, np. LM), ale nie po to, żeby taki TV stał w domu do odbioru np. TVP i telenowel, czyli do codziennego użytku.

 

A już "podziwianie" tego HD w stylu - z 30 cm widziałem dziś 3 kwadraty na trawie i strasznie brzydko to wygląda jest już dla mnie śmieszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych liczy się wrażenie i to, aby taki telewizor mieć przed Nowakiem. Zapraszasz do domu znajomych, w pokoju wisi wielki telewizor. Poźniej chwalisz się na każdym kroku owym telewizorem. A tak naprawdę wcale z tym telewizorem nie masz co robić, bo już oglądanie TV sprawia problemy, bo widać piksele. Ale liczy się wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nikt nie przejdzie do konkurencji z powodu E.

Chodzi jednak o to, że jeżeli taka prawidłowość(inni nowe kanały, cyfra nie) zostanie utrzymana, wkrótce okaże się, że nawet te teoretycznie bardziej wartościowe kanały będą lądować na cp, zamiast w cyfrze. Miejmy nadzieję, że jedynie brakiem miejca można tłumaczyć taką opieszałość cyferki.

Moim zdaniem cyfra powinna "popisać" się w sprawie kanałów muzycznych. Brak chociażby kanału z przebojami z lat 60/70/80. Vh1 który miał, rzekomo pokazywać klasykę pokazuje jakieś "przeboje" hh z roku 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kazz

 

Co do kanałów muzycznych,, pełna zgoda. Sam od dawna to postuluje 8)

Co do tego rozszerzania oferty i wojowania z konkurencją, powiem tak, C+ ma Canal + i HBO i tym kładzie innych. No bo czym oni mogą odpowiedzieć? Filmami z lat 70-tych i meczem LM raz na dwa tygodnie? Przychylam się do przedkładania jakości oferty nad ilość, a w tym C+ wciąż prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. Hbo w ogóle nie przekonuje , raz na tydzień jakaś ciekawa premiera(która notabene dostępna jest w sieci czy na dvd), a reszta to gnioty, przy czym powtarzane non stop.

Canal plus to co innego- tutaj puszczają nie tylko nowości, poza tym canal ma sport.

Bardzo dobrym kanałem jest ale kino, na którym często lecą bardzo ciekawe filmy niedostępne poprzez sieć, czy nie wydane na dvd.

Na tym polu(ale kino) póki co konkurencja nie ma nic do powiedzenia.

 

Ta marzy mi się kanał muzyczny w, którym będę oglądać hity typu Living on a prayer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to na forum wałkowane już kilka razy. HBO trzyma ten sam poziom, bo ma ciągle prawa do tych samych wytwórni. Nic się nie zmieniło praktycznie od początku istnienia kanału.

 

Czlowieku, ale Ty sie przyczepiles tych wytworni :D . Co z tego ze HBO posiada caly czas te same wytwornie to nie oznacza ze trzyma ten sam poziom co kiedys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że ze względu na powiązania udziałowe firmy Vivendi raczej na bank na jesień cyfra dołączy sci-fi i 13th Street.Vivendi posiada udziały w NBC Universal,które to jest właścicielem wyżej wymienionych kanałów,jak rownież jest współwłascicielem cyfry+.Chyba będą one na wyłącznosć co zapewne sprawi ból CP i N. :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...