Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam że NonStop Kino i FilmBox powinny wejść do Cyfry+. Tak samo jak inne kanały. Im większy wybór tym lepiej. A jeśli sie komuś nie będzie podobać zawartość programowa, to przecież wcale nie musi tego oglądać. Nikt go nie będzie zmuszał. Tak samo jak będą to kanały dodatkowo płatne. Nie chcesz nie płacisz, nie masz. Więc niech ci wszyscy krzykacze z tekstami typu "co za [beep]" sie przymkną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie vigoo - jeśli coś jest [beep]em (jak np. Superstacja , E! czy CC) to trzeba to głośno mówić a nie piać z zachwytu i wyśmiewać platformy, które tego nie dołączyły. Należy mieć nadzieje , ze kanały SPI będą trzymać poziom chociażby znanego już nam Kino Polska. I niech sobie będą - byleby było na nic co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam nontopkino macie przeciez HBO i C+ . Ja mam CP i mam cinemaxy i tv1000- gniot , chce nonstopkino w CP . Ja chce miec cyfre tylko abonament 120 zł za całosc to przesada a sport ? Liga Polska ? tez mi ja nie ogladam pilki na zenujacy poziomie hihihi , dlatego dziekuje Polsatowi ze nie kupil ich . Nie macie tez europejskich pucharow . Ani praw do Euro 2008 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBC Universal wejdzie na nowe rynki w Europie, Azji i Ameryce Południowej w roku 2007 i 2008, wprowadzając 20 kanałów. Kluczowymi rynkami dla koncernu mają być Polska, Czechy, Węgry, Portugalia, Turcja, Rosja i Indie. Kanały Sci-Fi, 13th Street oraz Studio Universal mają w tym roku pojawić się w Polsce.

Polska miałaby być dla NBC Universal jednym z krajów, gdzie uruchomione zostaną wersje lokalne kanałów. Poza USA dotąd kanały NBC Universal były dostępne głównie na dużych rynkach, jak np. Wielka Brytania, Francja i Niemcy. Polska była dotąd na uboczu, ale to szybko ma się zmienić. Jeszcze tym roku Sci-Fi Channel (fantastyka naukowa), 13th Street (krimi, thrillery, horror) oraz Studio Universal (klasyczne filmy z wytwórni Universal Pictures) mogą wystartować m.in. w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rosji oraz Indiach.

 

Obecnie NBC Universal nadaje 12 lokalnych wersji stacji, łącznie w 35 krajach. W Polsce jest znany z CNBC Europe, który jest w pakiecie Cyfry+. Po ekspansji na nowe rynki liczba lokalnych wersji kanałów zwiększy się do 32 kanałów dla 58 krajów. Jednak jednym z pierwszych rynków będzie Ameryka Łacińska, gdzie uruchomiony zostanie Sci-Fi Channel.

 

NBC Universal jest spółką w 80 proc. należącą do koncernu General Electric, a pozostałe 20 proc. należy do francuskiego Vivendi. Zeszłoroczne przychody spółki z rynków zagranicznych wyniosły 3 mld dol.

 

Ze względu na udział Vivendi (współwłaściciela Cyfry+) w NBC Universal, należy się spodziewać, że trzy kanały Sci-Fi, 13th Street i Studio Universal w polskiej wersji pojawią się w platformie Cyfra+ oraz w wybranych polskich sieciach kablowych.

 

Źródło: satkurier.pl

 

Edycja RafiX: Przypominam o konieczności podania źródła tekstu, regulamin forum się kłania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Każdy kolejny kanał to strata czasu. Nie ma już dobrych kanałów niedostępnych w Polsce z prawami z których mogłyby korzystać w Polsce.

 

Jestem tego samego zdania.

Na polskie platformy trafił od pół roku tylko JEDEN naprawdę liczący się kanał, który nie ogląda się kilka minut w tygodniu, ale często godzinami jak ktoś lubi. Jaki to kanał ? To NASN.

Reszta kanałów jest pomijalna i w ogóle nie powinno ich być w Polsce. A to się natworzy 10 kanałów zamiast się połączyć i zrobić 1 dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Każdy kolejny kanał to strata czasu. Nie ma już dobrych kanałów niedostępnych w Polsce z prawami z których mogłyby korzystać w Polsce.

 

Jest i to sporo. Na przykład Foxy (jeden już jest), Sci-Fi channel, History Channel, Biography Channel i kilka innych. Kanały te bazują na własnej produkcji, więc nie byłoby żadnych problemów z prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...