Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ten nowy kanał dla dzieci to nieporozumienie. Może i jest FTA ale nie widze sensu dodawania go do pierwszej 100. O ile spora część abonentów z pewnością zna angielski, a niektórzy rosyjski/niemiecki/francuski/itp. to nie wydaje mi się aby wśród odbiorców tego kanału było zbyt wiele dzieci znających francuski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie za dużo tych kanałów dla dzieci? W końcu to dorośli płacą za abonament :twisted: Kiedy w końcu dołączą jakiś kanał muzyczny, w tym zakresie jest bardzo ubogo :evil:

 

Może ubogo nie jest,ale bardzo monotematycznie.Przydała by się stacja muzyczna emitująca coś bardziej ambitnego.Może brytyjska wersja VH 1 Classic,albo czeskie Ocko Tv :wink: .

 

VH 1 Classic załatwiło by sprawę :D:D:D A ubogo jest. Gdzie MTV Hits, MTV Base, VH1 (brytyjskie), MTV Music???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał pogratulować ludziom z Cyfry + pomysłu, może ten kanał kogoś zainteresuje, napewno zawsze sie ktoś znajdzie kto będzie zadowolony, ale dla ludzi którzy choć troche znają sie na rzeczy, to takie posunięcie jest checią zrobienia z poloneza wyścigówki wkładając do środka kubełkowe fotele co nie znaczy że kubełkowe fotele nie są wygodne i nie jeżdzi sie w nich lepiej tylko czy to zmienia charakter samochodu? Dla niektórych napewno tak, ale dla mnie na to posunięcie jest tylko jedno określenie kicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że od jakiegos czasu nie ma żadnych postów dotyczących nowych kanałów przecież startuje filmbox i nonstop kino. W postach dotyczących CP i n trwa cały czas dyskusja czy będą u nich i kiedy. Widzę, że w cyfrze wszyscy stracili już nadzieję. Cyfra osięgnęła swoj cel przyzwyczaiła nas do braku zmian oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już "słyszę" głosy - takie badziewiaste po co nam.......

 

Nie siej propagandy :wink: A tak swoja droga jesli chodzi o mnie to jest dosyc kanalow filmowych w Cyfrze+. Bynajmniej ja jestem zadowolony z oferty filmowej :wink: Przeciez Cyfra posiada az 2 kanaly premium czego nie mozna powiedziec o pozostalych dwoch platformach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już "słyszę" głosy - takie badziewiaste po co nam.......

 

Dokładnie kolego, dokładnie :D Mając C+ (x4) i HBO (x3) po co nam takie cienkie zapchajdziury i jeszcze, uchowaj Boże, dodatkowo płatne. Niech dodadzą kanał muzyczny dla wyrobionego widza, a nie MTV dla pryszczatych nastolatków i nędzne polskie VH-1 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołtys

ale jezeli wejda filmbox i nonstop kino do Cyfry to i tak chcąc to oglądać będziesz musiał więcej płacić bo nie ma szans na to, że Cyfra da je gratis :x

 

nie sądzę nie są to kanały premium. Ale jeśli nawet trzeba będzie zapłacić to jeśli zawartośc programowa tych kanałów będzie interesująca to mogę zapłacić chodzi mi o możliwość wyboru.

Akurat dla mnie najatrakcyjniesze są programy filmowe.

Osoby, które interesują się sportem chciałby w ofercie C+ NASN i sportklub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś kiedy C+dołączy do swojej oferty TVP sport?

Nawet mamy na forum oddzielny temat poświęcony Twojemu pytaniu :wink:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=1394&start=0

Raczej Cyfrze+ nie śpieszno do przyłączenia tego kanału. Poczytaj wątek podany przeze mnie :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę nie są to kanały premium. Ale jeśli nawet trzeba będzie zapłacić to jeśli zawartośc programowa tych kanałów będzie interesująca to mogę zapłacić chodzi mi o możliwość wyboru.

Nonstop Kino ma kosztować ok 15 PLN, więc teraz widać, że wcale HBO i C+ nie są jakoś specjalnie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dość drogo 15 zł kosztuje chyba pakiet Cinemax (ów)

ale lepiej żeby był za 15 zł w cyfrze niż za 15 zł tylko w CP lub n

chyba już troche za duzo kanałów przeszło nam koło nosa.

Zapowiadali taki rozwój oferty HD a tu co tragedia mam tv HD i nie ma co na nim ogladać cały czas te same filmy.

Mocno zastanawiam się nad zakupem dodatkowo n ale zobacze co w najblizszym czasie pokaże CP. Mieli ruszyc z ofertą HD chyba w maju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...