Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloo411 - a ja pisałem że Jetix vel Disney xD zniknie z oferty C+? Napisałem tylko że podejrzewam że C+ wprowadzi dodatkowo kanał Jetix Play (który prawdopobnie przekształci się w Playhouse Disney) aby mieć pełną dostępną paczkę Disney'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak się zachwycacie tym NGC byście lepiej spojrzeli na BBC Knowledge. To tu są prawdziwe dokumenty, a nie na NGC. NGC nie wiele się różni od Discovery też same jakieś wielkie konstrukcje inne [beep]ółki. Nie mając wcześniej NGC nie mogłem się go doczekać, ale po kilku obejrzanych programach naszło wielkie rozczarowanie. Tak, tak piszę tak gdyż NGC HD miało wejść do CP, ale nie weszło.

Pewnie, a Polsat Kino będzie lepszy od Canal+, HBO i nFilm razem wziętych :lol2:

Tak, tak. Discovery to śmieć. NGC jest trochę lepszy, ale nie powala. Natomiast BBC Knowledge jest świetny. Jedyna rozrywka to tak właściwie Top Gear, reszta to dokumenty. W przeciwieństwie do tego syfu z USA, nie ma tu 24/7 jakichś wąsaczy, brainiaców czy mechaników. I to jest solidny kanał. Tak to bywa - nie ma kanału w Cyfrze, więc jest g**nem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty widziałeś na NG wąsaczy czy inne głupoty? Mając porównanie mogę z całą pewnością stwierdzić, że BBC Knowledge jest dużo słabszym kanałem od NG, zresztą to jest trochę inna tematyka, lepiej porównać to z Planete, które zresztą też jest na wyższym poziomie. Brainiac jest produkowany w Wielkiej Brytanii, a BBC ma świetne dokumenty, ale lecą one przeważnie na TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janek92, nikt nie nazwał kanałów BBC gniotami, bo nimi nie są. Kanały BBC są dobre, a miałem okazje się z nimi zapoznać jak byłem abonentem CP. Póki co, to abonenci Cyfry+ nie mają możliwości się z nimi zapoznać (no chyba, że ktoś posiada dwie platformy cyfrowe w domu albo kablówkę), bo BBC związane jest umową na wyłączność z CP. Jednak kto wie, co się wydarzy jak ta wyłączność się skończy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Gdzie Ty widziałeś na NG wąsaczy czy inne głupoty? Mając porównanie mogę z całą pewnością stwierdzić, że BBC Knowledge jest dużo słabszym kanałem od NG, zresztą to jest trochę inna tematyka, lepiej porównać to z Planete, które zresztą też jest na wyższym poziomie. Brainiac jest produkowany w Wielkiej Brytanii, a BBC ma świetne dokumenty, ale lecą one przeważnie na TVP.

Też mogę porównać BBC Knowledge, NGC i Planete i śmiało mogę stwierdzić, że BBC Knowledge jest zdecydowanie lepszy od NGC i Planete. Na BBC Knowledge jest dużo więcej typowych filmów dokumentalnych niż NGC. Planete jest typowym kanałem dokumentalnym, ale moim osobistym odczuciu oferta jest mniej ciekawa niż na BBC Knowledge.

Co do zarzutu, że dokumenty BBC lecą na TVP to akurat dokumenty NGC też.

Jednak kto wie, co się wydarzy jak ta wyłączność się skończy :>

To samo można powiedzieć na temat NGC. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zachwycacie tym NGC byście lepiej spojrzeli na BBC Knowledge. To tu są prawdziwe dokumenty, a nie na NGC.

 

Ech, a gdzie na biednym posiadaczom Cyfry+ patrzeć na kanały BBC... My nie po to przepłacamy :crazy: , żeby oglądać takie cuda.

Kurcze, ktoś tu miał rację, że większość postów na forum Cyfry nabijają abonenci Polsatu wykazując jego wyższość nad Cyfrą.

Bez sensu to jest - o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi , ja nie jestem tego typu człowiekiem, który będzie zazdrosny, że jakiś kanał pojawi się u konkurencji. National Geographic Channel jest dobrym kanałem i dlaczego nie miałby się pojawić w N czy CP jak skończy się wyłączność :?: . Dlaczego abonenci innych platform nie mieliby skorzystać i poznać tego kanału :?: . Oczywiście nie ode mnie to zależy, bo to nie ja o takich rzeczach decyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie chodzi o to, że w dziale CP nie jeden był abonent C+ czy N co mącił. Więc dlaczego ja nie mogę w dziale Cyfry+ pisać swoich przemyśleć na temat oferty C+ czy będących w jej ofercie kanałów zwłaszcza, że jestem abonentem Cyfry+.

 

Panowie przyznam Wam się, że tak naprawdę jestem tylko abonentem Cyfry+ i opłacam TNK, a nigdy nie byłem abonentem CP. Mam nadzieję, że nie wyjdzie to poza dział Cyfry+. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Gdzie Ty widziałeś na NG wąsaczy czy inne głupoty? Mając porównanie mogę z całą pewnością stwierdzić, że BBC Knowledge jest dużo słabszym kanałem od NG, zresztą to jest trochę inna tematyka, lepiej porównać to z Planete, które zresztą też jest na wyższym poziomie. Brainiac jest produkowany w Wielkiej Brytanii, a BBC ma świetne dokumenty, ale lecą one przeważnie na TVP.

W zamian BBC pokazuje dokumenty z TVP. :lol2: Łatwo chyba domyślić się, że te [beep]erele lecą niemal non stop na Discovery. Co do Brainiaco, to za bardzo się rozpędziłem. Planete jest na wyższym poziomie? Oglądając ten kanał nie stwierdzę tego w żadnym wypadku. BBC jest zdecydowanie lepszym kanałem niż Planete.

@eMTi , ja nie jestem tego typu człowiekiem, który będzie zazdrosny, że jakiś kanał pojawi się u konkurencji. National Geographic Channel jest dobrym kanałem i dlaczego nie miałby się pojawić w N czy CP jak skończy się wyłączność :?: . Dlaczego abonenci innych platform nie mieliby skorzystać i poznać tego kanału :?: . Oczywiście nie ode mnie to zależy, bo to nie ja o takich rzeczach decyduje.

Kto to wie? Może kiedyś tak się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moze mi ktos konkretnie powiedziec jak wyglada sprawa z TVP HD ?? Byl jakis test HD ostatnio rozgorzala dyskusja ze moze to TVP HD i cisza.Sa wogole prowadzone jakies rozmowy na temat dolaczenia ?? Wczoraj na TVP HD leciala ponoc ceremonia koncertu ku czci Michaela Jacksona.Bardzo zaluje ze nie moglem zobaczyc.Wlasciwie to czekam na ten jeden kanal i chcialbym wziasc Cyfre.Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał którego najbardziej brakuje bo polsat już jakoś można odbierać. Nie wiem czemu cyfra nie robi wszystkiego by dołączyć ten kanał przecież nie muszą go dodawać za darmo do żadnego pakietu i każdy by za niego musiał dodatkowo płacić. Dodają badziewne kanały filmowe zamiast tvp hd, gdzie będą min. mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet pogrzeb Jacksona puścili w HD i to zupełnie ignorując ramówkę za co ich można tylko pochwalić. A kierownictwo Cyfry nadal twierdzi że nie będzie się bawić w dystrybutora programów publicznych...Nie wiem jakim cudem wymęczyliśmy TVP Sport. Chyba tylko poważny nacisk jest coś w stanie zdziałać. Nie chcę być już złośliwy i przypominać że dystrybutorem kanałów publicznych kraju ojczystego Prezesa to nasza Cyfra i owszem jest :lol2:

Co do Polsatu to owszem, będzie w Cyfrze (i Nce również). Pytacie kiedy? Ano wtedy gdy nikomu już na nim nie będzie zależeć bo wszyscy będą mieli go w DVB-T :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trochę nie na temat. Jak Polsat będzie w DVB-T to już raczej nie pojawi się Cyfrze+ no bo po co? Zwłaszcza, że dekodery Cyfry+ oferują odbiór kanałów DVB-T. Nawet gdyby teraz Cyfra+ wprowadziła do oferty Polsat to CP sobie jakoś poradzi pod warunkiem, że poprawi swoją ofertę i o to chodzi - a nie trzymają przy d*pie Polsat - aby walczyć nowymi kanałami, ich jakością, nowymi technologiami, nowym sprzętem, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...