Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z utęsknieniem czekam na Discovery HD na Cyfrze. Mam własny dekoder HF 8900 HD i od Cyfry ma tyko kartę. Mam jeszcze miejsce na dwa moduły CI i zastanawiam się czy nie wziąć Polsatu dla Discovery HD a przy okazji Polsat Sport HD. Może ktoś coś wie na ten temat ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem była możliwość wzięcia samego modułu CI bez konieczności podpisywania umowy z Polsatem za 199 zł na 4 miesiące i w tym są kanały HD wszystkie łącznie z Discovery HD nadawanym testowo oprócz HBO ale tak było do końca czerwca teraz od 1 lipca jest zmiana i Discovery HD jest już oficjalnie w ofercie za dopłatą . Może ktoś wie jak to jest po 1 lipca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł w dalszym ciągu jest w sprzedaży. ja posiadam nowy moduł aktywny od 23.05 - nikt mi nie wyłączał Discovery HD. Za 200 zł (no za 199) oferta Polsatu jest ciekawa tym bardziej że w Polsacie Sport ( a co za tym idzie PS HD) sporo sie dzieje. Mecze Polski i inne w lidze Światowej, le Tour w Eurosport HD etc. Jeśli oferta zostanie utrzymana - na pewno we wrześniu kupię nowy moduł prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O module myślałem ze względu na Discovery HD i Polsat Sport HD( ligę światową i F1 no i ewentualne transmisje z rozgrywek europejskich w piłce nożnej do których prawa ma Polsat i N -ka a w TVP nie będzie nawet meczy polskich drużyn) A tak przy okazji co myślicie o dołączeniu TVP HD do oferty Cyfry ? Nie dawno Cyfra podpisała umowę z TVP ale brak w niej TVP HD i TVP Historia dlaczego skoro są w ofercie N-ki ? Ktoś coś wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie w Cyfrze+ nie będzie nowych kanałów HD!

Operator na razie skupia się na poszerzaniu oferty kanałów SD, dlatego w planach jest: nowy kanał z bajkami, kanał OS Info (to wiadome) i w końcu zainteresowano się włączeniem kanału Nat Geo Wild :D

 

p.s. dla malkontentów z konkurencji czychających na NG HD- pomimo tego, że owa (mityczna już), wyłączność jeszcze potrwa sporo czasu, to Cyfra+ będzie bardzo się starała przedłużyć umowę na dotychczasowych warunkach 8) Wszak nie po to, kanał technicznie się urabia w C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius, pewnie chodzi o Nick Polska. Chociaż Boomerang też emituje bajki dla dzieci i nawet więcej niż ten pierwszy. Jednak nie wiem czy warto robić sobie nadzieje co do Boomerangu w Cyfrze+ :roll: . Co do Nat Geo Wild, to z pewnością nie pogardziłbym tym kanałem. Kanały National Geographic są na znacznie wyższym poziomie niż Discovery :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak się zachwycacie tym NGC byście lepiej spojrzeli na BBC Knowledge. To tu są prawdziwe dokumenty, a nie na NGC. NGC nie wiele się różni od Discovery też same jakieś wielkie konstrukcje inne [beep]ółki. Nie mając wcześniej NGC nie mogłem się go doczekać, ale po kilku obejrzanych programach naszło wielkie rozczarowanie. Tak, tak piszę tak gdyż NGC HD miało wejść do CP, ale nie weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zachwycacie tym NGC byście lepiej spojrzeli na BBC Knowledge. To tu są prawdziwe dokumenty, a nie na NGC. NGC nie wiele się różni od Discovery też same jakieś wielkie konstrukcje inne [beep]ółki. Nie mając wcześniej NGC nie mogłem się go doczekać, ale po kilku obejrzanych programach naszło wielkie rozczarowanie. Tak, tak piszę tak gdyż NGC HD miało wejść do CP, ale nie weszło.

Pewnie, a Polsat Kino będzie lepszy od Canal+, HBO i nFilm razem wziętych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może coś o kanałach muzycznych, może tak Trace Tropical?

Jeśli chodzi o kanały dziecięce zdecydowanie wolałbym Boomerang aniżeli Nicka, ale kto wie czy C+ nie włączy Jetix(Disney) Play(house?)? Wtedy byłoby coś dla mniejszych dzieci, czego trochę jednak brakuje bo mamy tylko MiniMini, no i byłaby pełna(?) paczka Disney'a.

@Verse - właśnie chodzi o tą klasykę ;p tego typu bajki są najlepsze ;], a co lepsze to już niestety nie leci na CN. Bajki z Hanna Barbera czy z Warnera to jest większość mojego dzieciństwa ;]

NGC Wild nie pogardziłbym jednak, sądzę że bardziej brakuje programu historycznego, dobrym wyborem byłoby właśnie History Channel.

Investigation Discovery? Kolejny badziew od Discovery, jednak podziękuję.

Co do wyższości BBC Knowledge nad NGC to powiem osobiście (jako nie tak dawny posiadacz również CP) to może i kanały BBC są jedną z rzeczy których mi najbardziej brakuje, jednak jak dla mnie lepszym przyrównaniem jest BBC Knowledge - Planete, i tu Planete jest jednak lepszy bo ma więcej prawdziwych dokumentów. Bo chyba nie zaliczysz programów typu Top Gear, Motoświat Jeremy'ego Clarksona, Hotel z piekła rodem itp. do prawdziwych dokumentów. A należy zauważyć NGC jest kanałem nastawionym w dużym stopniu na przyrodę, dla mnie to takie połączenie Animal Planet (tylko w lepszym wykonaniu) i Planete/BBC K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak uparliście na tego Boomeranga. W większości emitowane są tam kreskówki znane choćby z CN. Ja wolę Nicka.

Naprawdę to każde dziecko ma ten kanał daleko w :censored: .... Ale na Boomerangu są kreskówki, które starsi userzy pamiętają z dzieciństwa, stąd takie "parcie" na Cyfrę, żeby ten kanał dołączyć :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie zgodzę w 100%, jako posiadacz dwójki dzieci gdy była mozliwość oglądania Boomerangu - dzieciaki znalazły dla siebie kreskówki, w przypadku ostatniego okan odkodowanego Nick - nic, od razu chciały przełączyć na któryś z obecnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...