Skocz do zawartości

Co wybrać.


Kamil1403
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Wiele lat temu założyłem konto, niestety jakoś już nie działa 

Śledziłem wpisy Wasze, potem inaczej już żyłem :-) Z tego miejsca pozdrawiam i podziwiam wiedzę.

 

Piszę do Was z prośbą o pilna radę.

 

Co oprócz nc plus go, co wybrać jak najtaniej by mieć kanały sportowe mobilnie, może na ulicy może w pociągu, a może w domu bez chęci montowania anteny, czy kabli.

 

Jak w końcu, co wybrać czy UPC jest najlepszą? By mieć ten sport? Czy Vectra?

 

Czy wybrać pakiet Polsatu i jakoś skądś wybrać dodatkowo Canal Plus?

 

Co jest z tym operatorem Orange czy innymi? Czy oni może mi fajerwerki zapewnią?

 

Do kiedy trwają promocje Polsat Premium, a tam tylko Wimbledon i Liga Mistrzów? Czy w takim wypadku jest sens na tym etapie to kupić? Czy da się na poszczególne mecze , odliczając ten co w Otwartym, będzie. 3+3+1+1.

 

Bardzo dziękuję za wiadomośc i liczę na pomoc.  Pozdrawiam serdecznie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, kablówki nie udostępniają online paczki Canal+. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Jeśli priorytetem jest sport odtwarzany mobilnie, to moim zdaniem najlepiej wykupić najtańszy pakiet w NC+ z dostępem do C+, a co za tym idzie do nc+GO. Uzupełnić wykupem pakietu Ipla Sport(20zł, wszystkie sportowe Polsaty plus Eurosporty). Ewentualnie możesz czekać na myCanal bez anteny, ale nie sądzę, by było tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, śmiechu warte napisał:

Z tego co się orientuję, kablówki nie udostępniają online paczki Canal+. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

 

Nie mylisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile najtaniej wyniosłaby oferta. UPC np, aby mieć te kanały sportowe?

Mnie interesuje: Eurosport i drugi, Eleveny, Polsaty, Canal Plusy.

 

Ile kosztuje najtaniej NC plus Go.

Bym miał te kanały

 

Jak jest z ofertą IPLA

Też odnośnie tych Premium Polsat.

 

Proszę mi pomóc uprzejmie.

 

 

Podsumowanie:

 

Najtaniej by w tv mieć te kanały jak to wygląda i co zrobić?

 

I by mieć mobilnie.

 

 

Bardzo będę Wam wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet start 20zł(6 miesięcy w promce 10zł) , dopełnienie do C +25zł, Eleveny 10-15zł. Plus 5zł za 100h w nc+GO, bo standardowo w tym pakiecie są chyba tylko 3h. Musisz dopytać. Wszystkie w/w kanały masz również online.

Ewentualnie możesz pomyśleć o player+. Paczka C+ i Eleveny była w promocji za 50zł. Do tego wspomniana Ipla, gdzie prócz sportowych Polsatów są również Eurosporty. Jakość obrazu z player+ podobna do nc+GO, więc jeśli myślisz o oglądaniu także na dużym TV, to tak sobie.

Zapomniałem dodać, że jak wykupisz ligę mistrzów przez talerz w NC+, będziesz miał ją również online w nc+GO.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Eleven z ich strony na rok - wychodzi 13,75 zł miesięcznie, Ipla sport za 20 zł miesięcznie z Eurosportami i niestety 50 zł C+ przez player+, co daje 83 zł miesięcznie. Generalnie warto polować na promocje , i tak teraz Eurosport player mam za zdaje się 5 zł na miesiąc przy subskrypcji rocznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pisałem z pamięci- 13,25 zł( nie 13,75) miesięcznie  ze Eleven w subkrypcji rocznej - https://www.elevensports.pl/packages?type=0

Ipla sport - 20 zł miesięcznie i 50 zł pakiet C+ - mi udało się mieć fula za te 73 zł miesięcznie ,ale wtedy C+ był w promocji za 40 zł. ie znam tańszej oferty online za C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi pozwolić, że podsumuje!

( Kocham sport!)

Mam wziąć.

Osobno Eleven ? Ze strony Eleven?

IPLA tam te Polsaty i SportKluby.

Eurosport osobno z Eurosport?

Z NCPLUS najtańszy NCPlus ( tam też Nsport?)

WP Pilot brać?

Jak zrobić z Polsatami Premium?

Mogę widzieć to na Smartfonie i Innym urządzeniu? 

 

Pozdrawiam i dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
30 minut temu, Kamil1403 napisał:

 

Osobno Eleven ? Ze strony Eleven?

 

 

Pozdrawiam i dziękuję!!

Eleven że strony Eleven miałem pół roku i nie polecam. Jak masz duży TV to nie jest dobry wybór.  

Edit:

Znalazłem posta, przeczytaj sobie.

 

W dniu 15.02.2019 o 11:35, wojtekk5 napisał:

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda. Mecz nie chodzi płynnie a piłka się rozmazuje. Dodam, że przy meczach na normalnym kanale nie ma takich problemów...Ciekawe jak wygląda Eleven na kablówce. Ktoś coś?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tam też nsport+ w pakiecie z player+ bo o nim pisałem. Sam musisz ocenić czy wolisz płacić 14,90 zł miesięcznie i nie wiązać się na rok z Eleven czy wolałbyś zapłacić jednorazowo więcej,ale miesięcznie wyjdzie cię taniej. Jedak jakby ci zależało na 4 elevenach to wppilot najtaniej ci wyjdzie i massz 4 eleveny. Mi tam nie zależy na 4 elevenie, bo tam 95% to duble, a przez stronę eleven mam możliwość catch -tv czyli obejrzenia czegoś czego nie mogłem bo np. miałem inne zajęcia czy oglądałem inny mecz. 

Jeśli wystarczy ci dostęp do Eurosportu 1 i Eurosportu 2 to najlepiej wziąć pakiet ipla sport z dwoma Eurosportami , Polsatem Sport, Polsatem Sport Extra, Polsatem Sport News, Extreme Sports Channel, Fightbox, Golf Channel Polska i innymi kanałami . Jednak Eurosport Player daje możliwość odtwarzania wydarzeń przez 2 tygodnie i zawiera wiele transmisji, których nie ma w kanałach Eurosport 1/ Eurosport2. 

Tu nie ma prostej odpowiedzi bo to zależy od tego na czym Ci zależy. 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start+ (pierwsze 6 miesięcy 9,99zł; potem 19,99zł)

Dopełnienie do Comfort+ 10zł (jeżeli chcesz dodatkowo nSport+)

Canal+ 25zł

Eleven w opcji włącz-wyłącz za 7,95zł/miesięcznie można mieć (nie ma tu jednak Eleven Sports 4)

W tej opcji jest chyba 100h nc+Go,  bo jest Canal+, ale najlepiej jeszcze dopytać.

Do tego można dobrać Mistrzowską Piłkę (kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów i Ligą Europy) - w opcji włącz-wyłącz wychodzi 15zł/miesięcznie.

To tyle jeżeli chodzi o nc+.

W przypadku posiadania kanałów sportowych Polsatu najlepiej zakupić pakiet Ipla Sport za 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Proszę pomóżcie jeszcze w tym:

 

Na stronie player jestem...

Jak wybrać, Canal Plus, Canal Plus Sport i Canal Plus Sport 2, NSport -/ bez innych. To jest za 50 zł??

 

Jak to rozumieć. Czy lepiej to z Eleven Sport ( choć nie widzę NSport ) kurcze blade...

 

Jak wybrać właśnie przez Playera . Rozumiem że tutaj place kiedy chce i oglądam? Tak byk chyba wolał....

 

Wtedy Mistrzowska Piłka tylko z IPLA?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...