Skocz do zawartości

dekodery sky


marekcb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Posiadm dwa dekodery po syk pace DS430N oraz thomson DSI4214C potrzebuje zmienic im soft i liste kanalow na cyfre + lub polsat plus FTA jesli ma ktos jakies informacje co i jak to czekam na jakies info osobiscie mam starego philipsa 3010 ale takie dwa wynalazki do mnie trafily :) i cos z nimi musze robic zeby sie nie kuzyly pod stolem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki dekoder SKY+ Amstrad 180 ...

Nie ma na nich alternatywnego softu. SKY postarało się o to.

Jedynie co możesz zrobić, to z poziomu menu wprowadzic recznie parametry kanalów i ogladać FTA z Hotbirda. Ale to jest uciążliwe, bo nie mozna wybierać później programów z listy tylko z menu : Other channels.

I możesz zaprogramować do bodajże 50 programów maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dalej aktualny .Niestety jak dodaje kanaly wpisuje czestotliwosc kanalu padstawowego itp. znajduje nowe kanaly ladnie je dopisuje do listy ale po wyjsciu z manu nie moge wybrac kanalu ,wypisuje komunikat ze nie ma sygnalu z satelity, antena ustawiona na hodirt . Sky dziala na astrze ale powinna byc mozliwos zmusic te tunery zeby dzialaly z innego satelity niz astra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ogladanie kanalow FTA to jest piractwo to zyce powodzenia .Dziekuje za wszechstronna pomoc i zycze powodzenia chyba musze dac na tace w kosciela i na kolanasz do kosciola pojsc skoro tu wszystko jest tak swiete i odladanie FTA dla uzytkownikow forum Sat Kuriera jest lamaniem prawa , albo moja znajomosc przepisow co do kanalow fta szwankuje albo cos tu jest nie tak widocznie jestem nie doinformowany i musze jutro zlosic sie z tymi tuneram na garde (policje) i odpokutowac za swoje grzechy .

 

 

DO ADMINA FORUM PROSZE O USUNIECIE MOJEGO KONTA Z GORY DZIEKUJE .

 

MOZE SAM POST TU WYSLANY TO JUZ LAMANIE PRAWA

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...